Įšvydęs vorą, vapsvą, skruzdėlę ar pelę neretas puola juos naikinti. Gamtoje egzistuojantys gyviai kenkėjais tampa tada, kai papuola į mūsų namus, ima kelti grėsmę sveikatai ar kelia baimę. Kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa“ pastebi, kad vapsvos, kandys ir kiti gyviai kartais teikia naudos.
Krakmolas šiandien yra kiek primirštas maisto priedas, kurio pakuotė paprastai laikoma sunkiai prieinamoje virtuvinės spintelės vietoje. Jo prireikia tik tuo atveju, jei yra verdami cepelinai, virtiniai ar kisielius. Tačiau šie baltos spalvos milteliai namų buityje gali pasitarnauti kur kas dažniau. Pristatome 7 netikėtus krakmolo panaudojimo būdus.
Tvarkymasis vonios kambaryje – daugiausia jėgų pareikalaujanti procedūra, kai tenka tvarkyti namus. Atsikratyti nešvarumų ant plytelių ir kalkių nuosėdų ant čiaupų padės iš tiesų nėra paprasta. Taigi nieko keisto, kad daugeliui namų šeimininkių tokiais atvejais tiesiog svyra rankos.
Dulkės namuose atsiranda tarsi iš niekur – atrodo, ką tik jas nuvalėme, o jos jau vėl nugulusios visus paviršius. Gali būti, kad dulkių taip greit atsiranda dėl to, kad jas valome netinkamu būdu – naujos dulkės nusėda greičiau, nei norėtųsi. Laikas išmokti tai daryti teisingai.
Kaip išsaugoti švarą virtuvėje ir sutaupyti tvarkymuisi skirtą laiką? Šiuos klausimus sau užduoda kiekviena šeimininkė, tačiau atsakymus žino ne visos. O viskas pakankamai paprasta, ypač jeigu žinote kelias paslaptis.
GEBERIT sieninis dušo latakas suteikia galimybę įrengti išskirtinio dizaino dušo erdvę. Įmontuotas į sieną, šis gaminys išsiskiria ne tik elegancija, bet ir aiškia planavimo, įrengimo ir priežiūros pridėtine verte.
Dažnai klaidingai manoma, jog aplinkos tvarkymas yra labai paprastas ir specialių įgūdžių, žinių bei įrangos nereikalaujantis darbas. Kada ši nuomonė pasikeičia? Kai pradedame darbus savarankiškai. Ką reikėtu žinoti, pasiryžus apleistos sodybos teritorijos tvarkymo darbams, sužinosite vaizdo reportaže.
Renkantis krosnelę, jos tipą, galingumą, dydi visuomet kyla klausimas kaip išsirinkti savo poreikiams labiausiai tinkančią. Yra įvairių tačiau reikšmingų gudrybių apie kurias reikia žinoti. Apie pagrindinius principus renkantis pirties krosneles sužinosite vaizdo reportaže.
Patogus ir švarus čiužinys – apie tokį svajoja kiekvienas grįžęs namo po sunkios darbo dienos. Deja, laikui bėgant čiužinys apsineša bakterijomis, neišvengiamai susigeria prakaitas, kaupiasi erkutės. Ką daryti, kad jis atgautų savo ankstesnį šviežumą ir švarumą? O gal geriau nesukti galvos ir įsigyti naują čiužinį?
„Studio Moderna“ skambučių centro grupės vadovas ir čiužinių ekspertas Žymantas Vrubliauskas tiesioginės konferencijos metu patarė, kaip išsirinkti individualius poreikius atitinkantį čiužinį, sugriovė visuomenėje plačiai paplitusius mitus, pasidalino patarimais, kaip atnaujinti, išvėdinti ir plauti seniai nedezinfekuotus čiužinius bei kokiais atvejais dairytis naujo.
Patogus čiužinys, pagalvė, kambarį tamsinančios užuolaidos, grynas oras miegamajame - visa tai padeda išsimiegoti ir atgauti jėgas, tačiau anot ekspertų, tinkamai pailsėti labiausiai padeda teisingi įpročiai.