Interjero formavimui pastaraisiais metais lietuviai dėmesio skiria daugiau nei bet kada anksčiau. Kiekvienam įsirengiančiam būstą rūpi, kad jis būtų ne tik jaukus, patogus, bet ir stilingas, atitiktų vyraujančias tendencijas. Vienas svarbiausių interjero elementų – grindys. Žmonės, ieškantys ilgaamžio, kokybiško ir stilingo sprendimo, vis dažniau renkasi medines grindis. Specialistai dalijasi įžvalgomis, kokios medinių grindų tendencijos vyrauja pasaulyje ir kas 2017-aisiais atkeliaus į Lietuvą.
Kavos tirščiai namuose yra labiau našta, o ne pagalbinė priemonė. Jų negalima pilti į plautuvę, kad neužsikimštų kanalizacija, todėl kiekvienas sukasi kaip išmano – vieni tirščius pila į unitazą, kiti išgraibo šaukšteliu meta į šiukšliadėžę. Bet juos galima išdžiovinti ir jais tręšti kambarinius augalus. Žinoma, tai nereiškia, kad dabar visus kavos tirščius reikia naudoti trąšoms, tačiau retkarčiais kokio vieno kito kavos puodelio tirščius galima sukrėsti ant kambarinių augalų.
Rudenį atšalus orams vis dažniau įjungiame orkaitę – keptu maistu ir pyragais kvepiantys namai jaukesni ir šiltesni. Tik po to kyla klausimas, kaip nušveisti stiklines dureles, ant kurių priskrenta riebalų, o šių taip lengvai vandeniu nenuplausi. Šiai problemai spręsti reikia veiksmingesnių priemonių, kad po to galėtume matyti gaminamą maistą.
Praėjęs ir tebesitęsiantis medinių langų keitimo bumas įtikino daugelį – pasikeisti senus langus į naujus plastikinius tikrai buvo verta. Tiesa, su naujais langais atsirado ir naujų rūpesčių – nors senieji mediniai langai paprastai rasodavo retai, naujieji plastikiniai, menkai praleidžiantys garsą ir gerai sulaikantys šilumą, rasoja kur kas gausiau. Kodėl tai vyksta ir ką reikėtų daryti?
Tokį klausimą turėtume sau užduoti kiekvienas iš mūsų. O atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas – jei savo sąskaitoje turite sukaupę laisvų pinigų, kurie šiuo metu nieko „neuždirba“, turėtumėte investuoti nedelsdami.
Rankinis dulkių siurblys – ne tik patogus, bet dar ir labai funkcionalus daiktas. Ši meistriškumo pamoka, skirta pasigaminti tokį daiktą iš medžiagų, kurių galima rasti kiekvienuose namuose, neabejotinai jums bus naudinga. Be jokios abejonės, kažin ar šis prietaisas pakeis įprastą dulkių siurblį, tačiau vis tiek šią idėją verta išmėginti.
Kiek laiko, pinigų ir pastangų kartais mes eikvojame, kad pasiektume tobulą kai kurių paviršių švarą! Pavyzdžiui, mėsos kepimo grotelių: rankos nusvyra vien pažvelgus į prie jų prikepusius riebalus...