Reklama

Kai dizainas prasideda nuo inžinerijos

Kiekvienuose namuose yra viena funkcinė erdvė, kurios dizainą visų pirma nulemia inžinerinė įranga.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Tik po jos seka medžiagos, spalvų tonai ir pustoniai, baldai ir visi kiti dekoro elementai. Tai vonios kambarys. Jo jaukumas ir funkcionalumas priklausys nuo to, kur ir kaip išvedžioti vamzdynai, kokie bus pasirinkti prietaisai.

Vokiečių santechninės įrangos gamintoja, kompanija TECE, savo šūkyje skelbianti – „close to you”, artumą vartotojams išreiškia noru ne tik suprasti vartotojų pageidavimus, bet ir įžvelgti natūralius poreikius, pasiūlyti sprendimus, kurie kasdienį gyvenimą papildo maloniais patogumais. Inžinieriai ir konstruktoriai, kurdami naujus produktus, įsiklauso į architektų, projektuotojų ir pačių santechnikų nuomones. Iš to randasi nauji produktai, o pati kompanija yra laikoma vonios kambario inovacijų lydere pasaulyje.

Jos sukurta ir gaminama įranga, planuojant vonios kambario erdves, interjero kūrėjams visiškai „atriša” rankas ir fantaziją, sukuria sąlygas dizaino laisvei.

Laisvai projektuoti patalpas leidžia iš anksto sumontuotos sieninės konstrukcijos. Jų dėka prietaisų, ar tai būtų praustuvas, unitazas, dušas ar vonia, nėra būtina montuoti prie kambario sienų. Jiems gali atsirasti vieta kad ir viduryje kambario, jei tik tai patogu ir tinka. Dėl to net ir maži vonios kambariai tampa jaukūs ir funkcionalūs.

Kai dizainas prasideda nuo inžinerijos
© Gamintojo archyvas

TECE dušo latakai leidžia atsisakyti gremėzdiškų dušo kabinų. Berėmėmis stiklo sienelėmis atskirta dušo zona vizualiai integruojama į bendrą erdvę. Pastaruoju metu toks sprendimas jau tampa vonios kambario standartu. Tam, kad į lataką subėgtų vanduo, užtenka vos pastebimo nuolydžio, o vieta, kur jis suteka, arba veik nematoma, arba gali būti išnaudota kaip skoningas dekoro elementas.
Interjero dizaineriai mielai naudoja šio gamintojo prietaisus, nes technologiškai jiems yra priderintos ištisos sudedamųjų dalių kolekcijos. Taip sukuriama laisvė rinktis medžiagas ir spalvas, derančias prie prie bendro vonios kambario interjero.

Lietuvoje TECE produkcija prekiauja pagrindiniai santechnikos prietaisų prekybininkai. Vilniuje veikia visos gamyklines produkcijos ekspozicinis centras – TECE Akademija, kur galima apžiūrėti prietaisus, pasikonsultuoti, sužinoti kaip veikia, kaip juos teisingai montuoti.

TECE Akademijos adresas – Verkių 34B, Vilnius
tel. 5/ 215 96 48
www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_77331035

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vonios kambarys

6 klaidos planuojant mažos vonios remontą

Remontas bute dažnai primena „Tetris“ žaidimą: minimaliame plote reikia sutalpinti maksimalų reikalingų daiktų kiekį. Kalbant apie vonią, reikia sugebėti ją įrengti kompaktiškai, bet tuo pačiu užtikrinti visus patogumus. Pateikiame pagrindines klaidas, kurios gali apsunkinti gyvenimą ir trukdyti džiaugtis užbaigtu remontu.

Dizainerė K. Grybaitė: lietuvių požiūris į vonios kambarį pamažu kinta

Namus ir butus įsirenginėjantys lietuviai daugiau dėmesio skiria vonios kambario interjerui ir jis įgauna vis didesnę reikšmę kiekvienuose namuose.

Kai dizainas prasideda nuo inžinerijos

Kiekvienuose namuose yra viena funkcinė erdvė, kurios dizainą visų pirma nulemia inžinerinė įranga.

Architektės patarimai, kaip tinkamai įsirengti nedidelį vonios kambarį

Vonia – higienos ir atsipalaidavimo ritualų vieta, kurioje svarbią vietą užima tinkamas erdvės išplanavimas, apšvietimas ir tvarka. Dideliame vonios kambaryje be didesnio vargo galima įsirengti asmeninį spa. Ką daryti, jei vonia yra visai nedidelė? Paklausėme architektės Lauros Byčenkovos, kaip tinkamai įsirengti mažą vonios kambarį.

Vonios kambario interjero tendencijos 2018-iesiems

Nauji metai visuomet prasideda nuo planų, o šaltas sausis ir ilgi jo vakarai – pats tinkamiausias metas planuoti. Laukdami pavasario atsinaujinti nori visi – kodėl nepradėjus nuo vonios kambario? Juk tai bene vienintelė namų vieta, kurioje didžiąją dalį laiko praleidžiame vieni. Ruošiatės vonios kambario remontui? Specialistai pataria atkreipti dėmesį į vyraujančias spalvas, formas ir... technologijas.

Mažo vonios kambario sprendimai: kaip atrasti vietos daiktams

Standartinė vonia dažniausiai toli gražu ne imperatoriško dydžio. Kartais net gyvenant vienam gali būti sudėtinga susidėti reikalingus daiktus, o ką jau kalbėti, kai šeimos narių daugiau nei trys. Štai keletas patarimų, kaip optimaliai išnaudoti vonios erdvę daiktams susidėti.

GALERIJA: 60 idėjų, kaip nenuobodžiai įrengti vonios kambarį

Vonios kambarys - tai zona, kurią tikrai nelengva įdomiai ir sumaniai įrengti. Tačiau tai tikrai įmanoma! Paruošėme jums didžiulę galeriją, iš kurios galite pasisemti įkvėpimo.

Ką vonios kambariui rekomenduotų žymūs dizaineriai

Garsiausi pasaulio dizaineriai paprastai atviru tekstu nedalina interjero ir dizaino patarimų, kas madinga, o kas – ne, tačiau jų darbuose galima įžvelgti aktualiausias dizaino tendencijas ir pasisemti gerų interjero idėjų. Šįkart – žvilgsnis į vonios kambarį.

Praktiški sprendimai: dušo įrengimo idėjos

Dušo zona jau seniai nebėra ta mažesnė blogybė sprendžiant, kas geriau tilptų ankštame vonios kambaryje, – šiuolaikiniuose būstuose vis dažniau atsiranda galimybių įrengti ir ją, ir vonią. Tik ar visada pavyksta išvengti nuobodžios stiklinės dėžės patalpos kampe ar gale įspūdžio, juolab kad galimybių gali būti daug ir įvairių.

Kaip vonios kambaryje sujungti praktiškumą ir stilių

Vonios kambarys įgauna vis didesnę reikšmę namuose, sako didžiausio Lietuvoje interjero ir baldų prekybos centro „Domus galerija“ ambasadorės – architektė Audronė Ambrazienė ir dizainerė Daiva Pocevičienė. Ši patalpa vis didėja, tampa gyvenamojo kambario tęsiniu ir vietą čia randa ne tik daili vonia, kriauklė ar dušo kabina, bet ir meno kūriniai, netgi persiški kilimai. Interjero ekspertės dalijasi patarimais, kaip įsirengti šiuolaikišką vonios kambarį – labai asmenišką erdvę, kuri tampa kasdiene trumpo pabėgimo, poilsio vieta, tačiau tuo pat metu turi išlikti itin praktiška.