Dušo zona jau seniai nebėra ta mažesnė blogybė sprendžiant, kas geriau tilptų ankštame vonios kambaryje, – šiuolaikiniuose būstuose vis dažniau atsiranda galimybių įrengti ir ją, ir vonią. Tik ar visada pavyksta išvengti nuobodžios stiklinės dėžės patalpos kampe ar gale įspūdžio, juolab kad galimybių gali būti daug ir įvairių.
Išlaikyti tobulą švarą ir higieną vonios kambaryje – nelengva. Daugiausia nešvarumų ir bakterijų kaupiasi ant klozeto krašto, o tinkamai jį išvalyti nėra paprasta. „Villeroy & Boch“ pristato šiuolaikiškus unitazus, kurie kaip reikiant palengvina šį darbą.
Kuriant vonios kambarį, svarbiausia – praktiškumas ir funkcionalumas. Pirmiausiai svarstome – dušas ar vonia, o kitas sprendimas, pasirinkus dušą, ką daryti, jog jis būtų kuo universalesnis.
Kriauklės pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių ir individualių sprendimų. Didelę reikšmę turi vonios kambario dydis – jeigu jis yra didelis, atitinkamai galima sau leisti įsigyti didesnių matmenų kriauklę.
Ar vonia išlieka svarbiausiu santechninės įrangos prietaisu vonios kambaryje? Kokios svarbiausios vonių dizaino tendencijos? Šiemet pagrindiniai pasaulio santechninės keramikos gamintojai pateikia nemažai atsakymų į šiuos klausimus. Apie vonias, dizaino tendencijas pasakoja žinomiausius pasaulio santechninės keramikos gamintojus atstovaujančios kompanijos „Muresta“ rinkodaros vadovė Nomeda Ivanauskienė ir dizaino publicistas Vaidotas Norkus.
Pakeisti vonios kambario nuotaiką geriausia pasirenkant spalvas. Tačiau tai anaiptol nėra pats paprasčiausias uždavinys. Pasitelkite savo kūrybiškumą ir pasirinkite spalvų derinius iš šiame straipsnyje siūlomų variantų.
Italai – pripažinti stiliaus diktatoriai. Nuo drabužių mados iki dizaino. Italų santechninės keramikos gamintojai taip pat susilaukia išskirtinio dėmesio, nes bene nuosekliausiai užčiuopia ir atskleidžia bendras vyraujančias santechninės keramikos tendencijas. Keli pastebėjimai iš italų gamintojų 2010-2011 metų kolekcijų.
Vonios kambarys – viena sudėtingiausių ir labiausiai intriguojamų gyvenamųjų zonų. Jame konceptualus požiūris, estetiniai dizaino sprendimai susipina su technologijomis ir funkcionalumu.