Reklama

PRIEŠ ir PO: nauja perdažyta virtuvė – per 3 dienas

Virtuvės interjeras atnaujintas perdažius spinteles – jis turėjo derėti prie originalios pastato architektūros, reprezentuojančios geriausią dešimtmečio, kai buvo pastatytas, suomių architektūros stilių. Iš bendro namo stiliaus išsiskyrusi virtuvė buvo atnaujinta pasitelkus žalsvai pilką spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalvą K497. Žalsvai pilka spalva – nepavaldi laikui.
© Tikkurila nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šviesūs atspalviai suteikė ryškumo

Nauji blizgus tamsūs virtuvės baldai nederėjo prie originalaus pastato stiliaus. Žemos lubos (būdingos laikotarpiui, kai pastatas buvo pastatytas) atrodė dar žemesnės dėl tamsių spalvų, todėl jas nutarta perdažyti šviesiau. Virtuvės baldų durelėms parinkta blanki žalsvai pilka spalva – ji pasirodė esanti tokia pat ryški ir gaivi kaip ir balta.

Blizgios laminuotos durelės buvo nuimtos, nuvalytos ir nušlifuotos. Žalsvai pilka spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalva K497 ir valikliams atsparūs baldų dažai „Helmi 30“ suteikė joms visiškai naują išvaizdą. Virtuvė buvo atnaujinta vos per tris dienas. Tarpus tarp spintelių, prietaisų ir grindų savininkai uždengė vientisomis baldinėmis plokštėmis, kad virtuvė atrodytų erdvesnė ir užbaigta. Nauja įmontuojama indaplovė dabar slepiasi už dailių spintelės durelių. Didelės baltos virtuvės plytelės buvo gerai išsilaikiusios ir derėjo prie pageidaujamo stiliaus.

PRIEŠ:

PO:

SPINTELIŲ DAŽYMO INSTRUKCIJA

1. VALYKITE

Nuvalykite paviršių valikliu TIKKURILA „Maalipesu“, kad pašalintumėte visus riebalus ir nešvarumus.

2. GRUNTUOKITE

Jei reikia, visus plyšius ir duobutes užglaistykite tinkamu glaistu. Švelniai pašlifuokite ir padenkite vienu sukibimą gerinančio grunto TIKKURILA „Otex Akva“ sluoksniu.

3. DAŽYKITE

Dažykite vienu arba dviem baldų dažų TIKKURILA „Helmi 30“ sluoksniais. Naudokite purkštuvą arba volelį, kad dažų danga būtų vienoda.

Naudoti pusiau matiniai baldų dažai TIKKURILA „Helmi 30“.

Daugiau informacijos: www.tikkurila.lt

Užsakymo nr.: PT_77673123

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Virtuvė

Esminės virtuvės planavimo klaidos

Remontas virtuvėje gali pareikalauti išties daug investicijų – kokybiška apdaila, virtuvės baldai ir buitinė technika kainuoja nepigiai. Retas kuris kreipiasi pagalbos į interjero dizainerius – daugumą sulaiko jų paslaugų kainos.

PRIEŠ ir PO: nauja perdažyta virtuvė – per 3 dienas

Virtuvės interjeras atnaujintas perdažius spinteles – jis turėjo derėti prie originalios pastato architektūros, reprezentuojančios geriausią dešimtmečio, kai buvo pastatytas, suomių architektūros stilių. Iš bendro namo stiliaus išsiskyrusi virtuvė buvo atnaujinta pasitelkus žalsvai pilką spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalvą K497. Žalsvai pilka spalva – nepavaldi laikui.

Teisinga virtuvė: kaip suderinti patogumą ir stilių

Mėgstantiesiems gaminti virtuvė tampa ir eksperimentų, ir šeimos ar draugų susibūrimų vieta, kur nesinori ieškoti kompromisų tarp praktiškumo ir stiliaus. „Domus galerijos“ ambasadorė – interjero dizainerė – Daiva Česnauskaitė pastebi, kad baltas virtuves nukonkuruoja žemės spalvos, ir pataria, kaip nesuklysti renkantis ne tik gražiai atrodančius, bet ir praktiškus stalviršius, fasadus ir kitus svarbius virtuvės atributus.

Kambariniai augalai virtuvės interjere: kokius pasirinkti?

Virtuvė yra gana komfortiška vieta augalams. Čia paprastai būna šviesu, šilta, didelis oro drėgnumas, be to, šioje patalpoje mes būname kasdien, tad mažesnė tikimybė, kad pamiršime augalus palaistyti. Bet toli gražu ne visus augalus ir ne visada galima statyti šalia viryklės. Pasidalinsime idėjomis, kaip virtuvėje įsirengti nedidelį sodelį, papasakosime, kokius augalus auginti ir kur juos laikyti.

5 svarbūs klausimai sau prieš įsirengiant baltą virtuvę (4)

Balta spalva neabejotinai yra graži, bet ar ji tinka jūsų namams?

8 būdai, kaip stilingai ir funkcionaliai įsirengti mažą virtuvę

Ar turite mažą būstą miesto centre, ar nedidelį namą priemiestyje, šios dekoravimo idėjos padės jums įsirengti stilingą ir jaukią virtuvę, atitinkančią visus jūsų poreikius.

Kaip sutvarkyti virtuvę greitai ir su malonumu (1)

Virtuvės tvarkymas visada užima labai daug laiko, nes būtent joje viskas turi blizgėti ne tik išorėje, bet ir pačiose neprieinamiausiose vietose. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip sutvarkyti virtuvę greitai ir su malonumu.

Kaip papuošti šventėms virtuvę pagal savo horoskopą

Šie paprasti patarimai padės parinkti tinkamus šventinius papuošimus visiems, kurie seka savo horoskopą ir nori paversti savo virtuvę jaukia vieta, kurioje vyksta tikri Kalėdų ir Naujųjų metų stebuklai.

10 patarimų, kaip įsirengti funkcionalią, bet stilingą virtuvę

Jeigu šiuo metu įsirenginėjate naujus namus ar planuojate renovuoti esamus, virtuvės zona yra viena iš pagrindinių erdvių, nuo kurių pradedame savo namų apstatymą, rašoma interjero dizaino tinklaraštyje „Homy Ideas“. Galima neturėti lovos, stalo ar spintos, bet, sutikite, be virtuvės baldų, orkaitės ar kriauklės išsiversti gali būti ypatingai keblu. Tad virtuvei dažniausiai yra teikiamas didelis prioritetas ir jos baldai užsakomi bene anksčiausiai.

Kaip įrengti mažą virtuvę: 8 paprastos idėjos (3)

Nedidelė virtuvės erdvė – tai daugelio šeimininkių galvos skausmas. Kaip sutalpinti visus virtuvinius rakandus ir buitinę techniką? Kur laikyti produktus? Pateikiame visus atsakymus į šiuos klausimus.