Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti

Dietos reiškia suvaržymus. Kaip padėti organizmui, savęs per daug neribojant? Atsakymas nustebins – išmintingai įrenkite ir dekoruokite virtuvę.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekviena mergina svajoja atsikratyti nereikalingų kilogramų, turėti svajonių figūrą. Ko tik nesiima dailiosios lyties atstovės dėl šito – badauja, iki išsekimo sportuoja, perka liekninamąsias arbatas, netgi griebiasi chirurginių intervencijų.

Kur kas paprastesnis veiksmingas, patikrintas sprendimas – sveikai maitinkitės, mankštinkitės ir palengva padėkite organizmui priprasti prie naujo gyvenimo būdo. Nustebsite, kokiu pagalbininku gali tapti virtuvės interjeras.

Jūsų dėmesiui – naujos gyvensenos paslaptys. Taigi kaip patobulinti virtuvės interjerą, kad galėtumėte ne tik džiaugtis pagražėjusia virtuve, bet ir sulieknėti.

1.Išmintingai sudėkite indus

Naudingas maistas visada turi būti matomas. Jei žinote, kad kartais darote nuodėmę ir valgote saldumynų, greitojo maisto, tiesiog nepirkite jų. Kad vakare nesugalvotumėte keliauti į parduotuvę, vidury stalo pastatykite indą su vaisiais arba sveikais užkandžiais. Praalkote? Juk žinote, kur rasti užkandį, kuris netaps nereikalingų kilogramų priežastimi.

2. Nusipirkite lentelę priklijuojamiems lapeliams

Lentelė su priklijuojamais lapeliais padės neužmiršti savo tikslų nelengvame lieknėjimo kelyje. Nusipirkti įvairiaspalvių kreidelių ir surašykite savo tikslus. Nepamirškite ir komplimentų sau. Gudrybės iš kultinio filmo dar niekas nepralenkė. Idealios figūros paslaptis – meilė sau.

3. Sumaniai sudėliokite maisto produktus

Jei kol kas nepavyksta visiškai atsisakinti kenksmingo maisto, nenusiminkite. Siekite tikslų palaipsniui, nuosaikiai. Psichinė ir fizinė sveikata kur kas svarbiau. Pasitelkite vieną gudrybę – šiek tiek apsisunkinkite gyvenimą. Tegu nesveikas maistas atsiduria toliau – pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje. Gal jūsų tingumas (kas nori nuolat karstytis) padės rinktis arčiau ir žemiau padėtus sveikesnius maisto produktus.

Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti
© Shutterstock

4. Nepalikite tuščių lentynų

Tuščios lentynos neilgai būna tuščios. Jei jose nieko nėra, jūs arba namiškiai užpildysite jas užkandžiais, gardėsiais, kad jie būtų po ranka. Kai eisite pro tokias atsargas, yra rizikos, kad motyvacija susilpnės.

Juk nuo vieno gazuoto gėrimo ar šokoladuko nieko nenutiks. Neapgaudinėkite savęs. Nutiks, dar ir kaip. Mažų mažiausiai laukite sąžinės graužimo ir nereikalingų kilogramų.

5. Naudokitės dėžutėmis

Ryškios dėžutės taiso nuotaiką, jose patogu laikyti maistą. Būtinai turėkite dėžučių dienos racionui matuoti. Sudėkite maistą, kurį ketinate suvalgyti per dieną, į dėžutes, o jas sudėkite į šaldytuvą. Taip žinosite paros normą ir psichologiškai bus lengviau išvengti pagundų.

6. Šaldytuve turi būti tvarka

Šaldytuve turi būti tvarkinga. Visų pirma, todėl, kad taip higieniška. Antra, taip pavyks organizuoti gastroniminę discipliną. Išmintingai sudėliokite maisto produktus. Kai atidarote šaldytuvą, žvilgsnis pirmiausia turi krypti į sveiką maistą: daržoves, vaisius, varškę, natūralų jogurtą, kiaušinius. Tai ypač aktualu, jei ne visi namiškiai spėjo pereiti prie sveikesnės mitybos – jų „draudžiamus“ produktus geriausia padėti tolimiausiuose kampeliuose.

Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti
© Shutterstock

7. Akcentas – sveikam maistui

Ne itin sveikus geriau nutolinti nuo akių, o sveikus reikia laikyti matomoje vietoje. Šis psichologinis triukas puikiai veikia. Kai išalksite, akys nukryps į stiklinį indą su bolivine balanda ar grikiais, o ne į traškučius ar šokoladą. Taip smegenys siųs teisingus impulsus, o rankos tiesis į kruopas ir daržoves.

8. Nepamirškite motyvacijos

Kad ir ką sakytų, vizualią informaciją mes suvokiame (ir įsimename) geriau nei tekstą. Ypač jei tai susiję su motyvacija ir įkvepiančiais paveikslėliais. Užuot lipdžius ant šaldytuvo durelių leistinų ar draustinų produktų sąrašą, priklijuokite koliažą su drabužiais, kuriuos svajojate nusipirkti, kai sulieknėsite. Toks metodas kur kas veiksmingesnis. Patikrinta!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Virtuvė

Esminės virtuvės planavimo klaidos

Remontas virtuvėje gali pareikalauti išties daug investicijų – kokybiška apdaila, virtuvės baldai ir buitinė technika kainuoja nepigiai. Retas kuris kreipiasi pagalbos į interjero dizainerius – daugumą sulaiko jų paslaugų kainos.

PRIEŠ ir PO: nauja perdažyta virtuvė – per 3 dienas

Virtuvės interjeras atnaujintas perdažius spinteles – jis turėjo derėti prie originalios pastato architektūros, reprezentuojančios geriausią dešimtmečio, kai buvo pastatytas, suomių architektūros stilių. Iš bendro namo stiliaus išsiskyrusi virtuvė buvo atnaujinta pasitelkus žalsvai pilką spalvyno TIKKURILA „Symphony“ spalvą K497. Žalsvai pilka spalva – nepavaldi laikui.

Teisinga virtuvė: kaip suderinti patogumą ir stilių

Mėgstantiesiems gaminti virtuvė tampa ir eksperimentų, ir šeimos ar draugų susibūrimų vieta, kur nesinori ieškoti kompromisų tarp praktiškumo ir stiliaus. „Domus galerijos“ ambasadorė – interjero dizainerė – Daiva Česnauskaitė pastebi, kad baltas virtuves nukonkuruoja žemės spalvos, ir pataria, kaip nesuklysti renkantis ne tik gražiai atrodančius, bet ir praktiškus stalviršius, fasadus ir kitus svarbius virtuvės atributus.

Kambariniai augalai virtuvės interjere: kokius pasirinkti?

Virtuvė yra gana komfortiška vieta augalams. Čia paprastai būna šviesu, šilta, didelis oro drėgnumas, be to, šioje patalpoje mes būname kasdien, tad mažesnė tikimybė, kad pamiršime augalus palaistyti. Bet toli gražu ne visus augalus ir ne visada galima statyti šalia viryklės. Pasidalinsime idėjomis, kaip virtuvėje įsirengti nedidelį sodelį, papasakosime, kokius augalus auginti ir kur juos laikyti.

5 svarbūs klausimai sau prieš įsirengiant baltą virtuvę (4)

Balta spalva neabejotinai yra graži, bet ar ji tinka jūsų namams?

8 būdai, kaip stilingai ir funkcionaliai įsirengti mažą virtuvę

Ar turite mažą būstą miesto centre, ar nedidelį namą priemiestyje, šios dekoravimo idėjos padės jums įsirengti stilingą ir jaukią virtuvę, atitinkančią visus jūsų poreikius.

Kaip sutvarkyti virtuvę greitai ir su malonumu (1)

Virtuvės tvarkymas visada užima labai daug laiko, nes būtent joje viskas turi blizgėti ne tik išorėje, bet ir pačiose neprieinamiausiose vietose. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip sutvarkyti virtuvę greitai ir su malonumu.

Kaip papuošti šventėms virtuvę pagal savo horoskopą

Šie paprasti patarimai padės parinkti tinkamus šventinius papuošimus visiems, kurie seka savo horoskopą ir nori paversti savo virtuvę jaukia vieta, kurioje vyksta tikri Kalėdų ir Naujųjų metų stebuklai.

10 patarimų, kaip įsirengti funkcionalią, bet stilingą virtuvę

Jeigu šiuo metu įsirenginėjate naujus namus ar planuojate renovuoti esamus, virtuvės zona yra viena iš pagrindinių erdvių, nuo kurių pradedame savo namų apstatymą, rašoma interjero dizaino tinklaraštyje „Homy Ideas“. Galima neturėti lovos, stalo ar spintos, bet, sutikite, be virtuvės baldų, orkaitės ar kriauklės išsiversti gali būti ypatingai keblu. Tad virtuvei dažniausiai yra teikiamas didelis prioritetas ir jos baldai užsakomi bene anksčiausiai.

Kaip įrengti mažą virtuvę: 8 paprastos idėjos (3)

Nedidelė virtuvės erdvė – tai daugelio šeimininkių galvos skausmas. Kaip sutalpinti visus virtuvinius rakandus ir buitinę techniką? Kur laikyti produktus? Pateikiame visus atsakymus į šiuos klausimus.