Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti

Dietos reiškia suvaržymus. Kaip padėti organizmui, savęs per daug neribojant? Atsakymas nustebins – išmintingai įrenkite ir dekoruokite virtuvę.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekviena mergina svajoja atsikratyti nereikalingų kilogramų, turėti svajonių figūrą. Ko tik nesiima dailiosios lyties atstovės dėl šito – badauja, iki išsekimo sportuoja, perka liekninamąsias arbatas, netgi griebiasi chirurginių intervencijų.

Kur kas paprastesnis veiksmingas, patikrintas sprendimas – sveikai maitinkitės, mankštinkitės ir palengva padėkite organizmui priprasti prie naujo gyvenimo būdo. Nustebsite, kokiu pagalbininku gali tapti virtuvės interjeras.

Jūsų dėmesiui – naujos gyvensenos paslaptys. Taigi kaip patobulinti virtuvės interjerą, kad galėtumėte ne tik džiaugtis pagražėjusia virtuve, bet ir sulieknėti.

1.Išmintingai sudėkite indus

Naudingas maistas visada turi būti matomas. Jei žinote, kad kartais darote nuodėmę ir valgote saldumynų, greitojo maisto, tiesiog nepirkite jų. Kad vakare nesugalvotumėte keliauti į parduotuvę, vidury stalo pastatykite indą su vaisiais arba sveikais užkandžiais. Praalkote? Juk žinote, kur rasti užkandį, kuris netaps nereikalingų kilogramų priežastimi.

2. Nusipirkite lentelę priklijuojamiems lapeliams

Lentelė su priklijuojamais lapeliais padės neužmiršti savo tikslų nelengvame lieknėjimo kelyje. Nusipirkti įvairiaspalvių kreidelių ir surašykite savo tikslus. Nepamirškite ir komplimentų sau. Gudrybės iš kultinio filmo dar niekas nepralenkė. Idealios figūros paslaptis – meilė sau.

3. Sumaniai sudėliokite maisto produktus

Jei kol kas nepavyksta visiškai atsisakinti kenksmingo maisto, nenusiminkite. Siekite tikslų palaipsniui, nuosaikiai. Psichinė ir fizinė sveikata kur kas svarbiau. Pasitelkite vieną gudrybę – šiek tiek apsisunkinkite gyvenimą. Tegu nesveikas maistas atsiduria toliau – pavyzdžiui, viršutinėje spintos lentynoje. Gal jūsų tingumas (kas nori nuolat karstytis) padės rinktis arčiau ir žemiau padėtus sveikesnius maisto produktus.

Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti
© Shutterstock

4. Nepalikite tuščių lentynų

Tuščios lentynos neilgai būna tuščios. Jei jose nieko nėra, jūs arba namiškiai užpildysite jas užkandžiais, gardėsiais, kad jie būtų po ranka. Kai eisite pro tokias atsargas, yra rizikos, kad motyvacija susilpnės.

Juk nuo vieno gazuoto gėrimo ar šokoladuko nieko nenutiks. Neapgaudinėkite savęs. Nutiks, dar ir kaip. Mažų mažiausiai laukite sąžinės graužimo ir nereikalingų kilogramų.

5. Naudokitės dėžutėmis

Ryškios dėžutės taiso nuotaiką, jose patogu laikyti maistą. Būtinai turėkite dėžučių dienos racionui matuoti. Sudėkite maistą, kurį ketinate suvalgyti per dieną, į dėžutes, o jas sudėkite į šaldytuvą. Taip žinosite paros normą ir psichologiškai bus lengviau išvengti pagundų.

6. Šaldytuve turi būti tvarka

Šaldytuve turi būti tvarkinga. Visų pirma, todėl, kad taip higieniška. Antra, taip pavyks organizuoti gastroniminę discipliną. Išmintingai sudėliokite maisto produktus. Kai atidarote šaldytuvą, žvilgsnis pirmiausia turi krypti į sveiką maistą: daržoves, vaisius, varškę, natūralų jogurtą, kiaušinius. Tai ypač aktualu, jei ne visi namiškiai spėjo pereiti prie sveikesnės mitybos – jų „draudžiamus“ produktus geriausia padėti tolimiausiuose kampeliuose.

Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti
© Shutterstock

7. Akcentas – sveikam maistui

Ne itin sveikus geriau nutolinti nuo akių, o sveikus reikia laikyti matomoje vietoje. Šis psichologinis triukas puikiai veikia. Kai išalksite, akys nukryps į stiklinį indą su bolivine balanda ar grikiais, o ne į traškučius ar šokoladą. Taip smegenys siųs teisingus impulsus, o rankos tiesis į kruopas ir daržoves.

8. Nepamirškite motyvacijos

Kad ir ką sakytų, vizualią informaciją mes suvokiame (ir įsimename) geriau nei tekstą. Ypač jei tai susiję su motyvacija ir įkvepiančiais paveikslėliais. Užuot lipdžius ant šaldytuvo durelių leistinų ar draustinų produktų sąrašą, priklijuokite koliažą su drabužiais, kuriuos svajojate nusipirkti, kai sulieknėsite. Toks metodas kur kas veiksmingesnis. Patikrinta!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Virtuvė

Kaip papuošti šventėms virtuvę pagal savo horoskopą

Šie paprasti patarimai padės parinkti tinkamus šventinius papuošimus visiems, kurie seka savo horoskopą ir nori paversti savo virtuvę jaukia vieta, kurioje vyksta tikri Kalėdų ir Naujųjų metų stebuklai.

10 patarimų, kaip įsirengti funkcionalią, bet stilingą virtuvę

Jeigu šiuo metu įsirenginėjate naujus namus ar planuojate renovuoti esamus, virtuvės zona yra viena iš pagrindinių erdvių, nuo kurių pradedame savo namų apstatymą, rašoma interjero dizaino tinklaraštyje „Homy Ideas“. Galima neturėti lovos, stalo ar spintos, bet, sutikite, be virtuvės baldų, orkaitės ar kriauklės išsiversti gali būti ypatingai keblu. Tad virtuvei dažniausiai yra teikiamas didelis prioritetas ir jos baldai užsakomi bene anksčiausiai.

Kaip įrengti mažą virtuvę: 8 paprastos idėjos (3)

Nedidelė virtuvės erdvė – tai daugelio šeimininkių galvos skausmas. Kaip sutalpinti visus virtuvinius rakandus ir buitinę techniką? Kur laikyti produktus? Pateikiame visus atsakymus į šiuos klausimus.

GALERIJA: 50 idėjų, kaip sumaniai įrengti virtuvę (2)

Kartais virtuvės įrengimas - daugiausiai laiko užimanti namų kūrimo dalis. Tad, jei jaučiate, kad pritrūkote minčių ar svajojate apie šios namų zonos atnaujinimą, galbūt jus įkvėps būtent ši nuotraukų galerija.

Dizainerės kurta lauko virtuvė: stilinga ir funkcionali poilsio erdvė (4)

Tam, kad šiltuoju metų laiku būtų galima kuo daugiau laiko praleisti lauke, estų interjero dizainerė Kärt Tähema savo sode įsirengė patogią ir jaukią lauko virtuvę. Ši lauko virtuvė buvo suplanuota taip, kad atliktų ne tik funkcionalios virtuvės vaidmenį, bet ir valgomojo, pogulio bei maudynių vietos ir net kino teatro vaidmenis.

Kaip išmintingai sukurtas virtuvės interjeras padeda sulieknėti

Dietos reiškia suvaržymus. Kaip padėti organizmui, savęs per daug neribojant? Atsakymas nustebins – išmintingai įrenkite ir dekoruokite virtuvę.

5 virtuvės tendencijos, kurios artimiausiu metu pakeis maisto gaminimą namuose

Rugsėjo pradžioje Berlyne vykstančioje prestižinėje elektronikos ir buitinės technikos prietaisų parodoje IFA 2017 ypatingas dėmesys skiriamas virtuvės inovacijoms. Parodos lankytojai gali susipažinti su buitiniais prietaisais ir įrenginių patobulinimais, kurie jau artimiausiu metu persikels į mūsų virtuves. Technikos gamintojai išskiria penkias vyraujančias virtuvės tendencijas, kurios netolimoje ateityje negrįžtamai keis maisto gaminimą namuose.

Ateities virtuvė: kokie stebuklai mūsų laukia? (5)

Lygūs it stiklas stalviršiai, į kuriuos neįsigeria jokie nešvarumai, transformuotis gebantys baldai, išmanieji šaldytuvai ir kaitlentės, savaime išsivalančios orkaitės bei kiti stebuklai nepastebimai užkariauja mūsų virtuves.

11 patarimų, kurie padės efektyviai ir greitai susitvarkyti virtuvėje (5)

Šiltasis metų laikotarpis – nuostabių atsinaujinimų ir gerųjų pasikeitimų metas. Labai tikėtina, kad jūs, šiltame ore pajutę optimistines gaivumo ir atsinaujinimo užuominas, jau susimąstėte apie savo būsto paruošimą saulėtajam metų laikotarpiui. Laikas aptarti tvarkymosi svarbiausioje namų erdvėje temą, juk būtent virtuvėje dauguma mūsų mėgsta leisti jaukius vakarus su pačiais brangiausiais žmonėmis ir džiuginti vienas kitą naujai išmėgintų receptų rezultatais. Nieko keisto, kad būtent šiai namų erdvei reikalingas ypatingas dėmesys, o bet kokį namų tvarkymosi procesą priimta pradėti būtent nuo virtuvės valymo ir daiktų sudėliojimo į vietas.

7 paprastos virtuvės atnaujinimo idėjos, kurios suteiks prabangos dvelksmo (1)

Virtuvė – būtent ta namų patalpa, kurioje dėmesys, skiriamas dekoravimo elementams, turi didžiausią vizualinį poveikį. Esminė to priežastis – standartinių dydžių virtuvės baldų komplektai. Kitaip tariant, nesuasmeninta virtuvė atrodo nuobodžiai, todėl tik nuo jūsų priklauso, ar suteiksite jai gyvybingumo ir išskirtinumo.