Reklama

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1 patarimas: nudažykite kambarį ar jo dalį

Kambario perdažymas – pigus ir nesunkus būdas atšviežinti svetainę. Perdažius kambarį, jis akimirksniu tampa kitoks, įgauna naują nuotaiką. Nusipirkti dažų ir pasidarbuoti teptuku gali ir pradedantysis dekoratorius. Ką galima nuveikti su dažais? Paryškinti sienas, atnaujinti iš blusų turgaus įsigytus baldus arba senas grindis, išryškinti architektūrines kambario ypatybes... Sąrašą pratęskite patys.

Be to, nebūtina perdažyti didelių plotų, kad pasiektumėte trokštamą įspūdį. Galite išryškinti tik tam tikras vietas, kurias norite akcentuoti. Pasistenkite sugrupuoti spalvas ir kūrybiškai panaudoti skirtingus atspalvius. Pavyzdžiui, švelnia alyvine spalva nudažykite sieną už sofos. Tuomet parinkite panašaus tono atspalvius sienai apie langus ir kambario nišoms.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Jeigu mokėtės dailės mokykloje, puikiai žinote, kad kontrasto kūrimas – išties efektyvi meninė priemonė. Įsivaizduokime, kad turite baltą kambarį, kuris jums jau gerokai įkyrėjo. Išeitis labai paprasta – ryškiomis spalvomis išdažykite durų rėmus, o pačioms durims rinkitės kokią nors papildančią spalvą. Mėlynas rėmas puikiai atrodys su oranžinėmis durimis, violetinis – su geltonomis. Tai ypač patiks vaikams!

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Naujumo suteikiantį efektą išgausite nudažę tiek durų, tiek langų rėmus. Rėmams rinkitės tamsesnį atspalvį nei sienoms. Taip vienu šūviu nušausite du zuikius – kambarys atrodys gerokai erdvesnis.
Jeigu ant kambario sienų kabo lentynos, kodėl gi nepaeksperimentavus su jomis? Pabandykite nudažyti jas ryškia spalva. Jei esate ekspresyvus žmogus, vargu ar jus išgąsdins idėja nudažyti kiekvieną lentyną skirtinga spalva, išgaunant žaismingą vaivorykštės efektą. Tačiau jei esate ramesnis pilietis, rinkitės skirtingus tos pačios spalvos atspalvius, kad sukurtumėte subtilų ir harmoningą įvaizdį. Darbą užbaikite, sudėliodami knygas ar aksesuarus pagal spalvas.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Nepamirškite, kad spalvos naudojamos ne tik siekiant reikšmingai pertvarkyti kambarį, bet ir kaip geros savijautos katalizatorius. Ryškūs atspalviai suteiks jums daug energijos, ypač jei rinksitės šiltas, pavyzdžiui, geltoną ir oranžinę, spalvas. Jei remontas išsunkė jūsų jėgas, susikurkite raminantį spalvų pasaulį iš šviesiai žalios ir violetinės spalvos. Atminkite: kuo intensyvesnis atspalvis, tuo didesnį jaukumą jis kuria.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

2 patarimas: atnaujinkite kambarį

Negalvokite, kad vienintelis būdas atnaujinti savo svetainę – išmesti senus ir nusipirkti naujus baldus. Kartais pakanka baldus perstatyti pagal dizaino tinklalapyje nusižiūrėtą ar paties sugalvotą schemą – štai, kambarys beveik kaip naujas. Juk tai nieko nekainuoja (gal tik šiek tiek laiko ir prakaito), o baldus galite stumdyti tol, kol vaizdas bus be priekaištų. Pavyzdžiui, perstumkite stalą prie lango arba nusukite sofą nuo televizoriaus ir atsukite į židinį ar virtuvės erdvę.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Baldus galite atnaujinti pasitelkę į pagalbą darbščiųjų rankų būrelį. Sofą ir krėslus, kėdes aptraukite nauja medžiaga. Nesunkiai galite pakeisti užuolaidas, patiesti naują kilimą ar įrengti daugiau apšvietimo taškų. Patikėkite, svetainė išsyk taps jaukesnė. Taip pat galite atgaivinti senus daiktus. Grubaus kaimiško stiliaus stalo kojas patrumpinkite ir paverskite jį išskirtiniu kavos staliuku. Senovinį lagaminą panaudokite stalo žaidimams laikyti arba padėkite pagalvėlę ir paverskite vieta prisėsti. Nupūskite dulkes nuo sandėliuke besivoliojančios pintinės ir sudėkite į ją žurnalus ar reikalingus popierius.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Jeigu turite nusižiūrėję kokį nors patinkantį daiktą ar medžiagą, pataupykite ir įsigykite. Santūriame, paprastame interjere jis dar labiau išryškės. Vienas ar keli vertingi daiktai gali suteikti interjerui išties daug žavesio. Gal tai bus prabangūs tapetai, kuriais išklijuosite pagrindinę sieną, gal kokybiškas odinis krėslas, priderintas prie medinio staliuko, o gal šilkinės pagalvėlės.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

3 patarimas: paverskite kambarį jaukia asmenine erdve

Jokia erdvė neatrodys išbaigta be kruopščiai parinktų stilingų aksesuarų. Tai gali būti pagalvėlės, spalvingi keramikos dirbiniai, paveikslai. Svetainė gali atspindėti jūsų ar jūsų šeimos pomėgius, polinkius, skonį, priminti jums apie keliones ar brangius žmones. Pasikabinkite ant sienų senelių vestuvinę nuotrauką, įrėmintą genealoginį giminės medį, žemėlapį ar nuotraukų koliažą, atspindintį aplankytas pasaulio vietas.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Kad paverstumėte svetaine jaukia ir miela erdve, visai nebūtina keliauti į baldų saloną ar aksesuarų krautuvėlę. Pirmiausia apsidairykite aplink. Galbūt ką nors kolekcionuojate ir visai be reikalo slepiate nugrūdę į giliausią spintos kampą? Net jei tai batų kolekcija, tinkamai išdėstyta ji gali tapti patraukliu vizualiniu akcentu. Vieną kambario sieną net galite paversti galerijos erdve su įrėmintais vaikų piešiniais, abstrakčiomis ar impresionistinėmis kompozicijomis, kurias galite sukurti patys. Būkite originalūs!

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?
© Shutterstock nuotr.

Beje, visai nesvarbu, ar jūsų kolekcija sudaryta iš retų antikvarinių daiktų ar iš nebrangių mažmožių, – svarbu ją tinkamai pateikti. Geriausią efektą sukursite sugrupavę daiktus pagal spalvą, formą, dydį ar specifinę temą.

Dėmesio! Atsisiųsk naująją nemokamą „Sadolin Visualizer“ programėlę, nuskanuok norimą patalpą, išsirinki spalvą ir iš karto pamatyki, kaip ji atrodys po atnaujinimo. Savo idėjomis dalinkis su draugais, šeima ir kurkite savo svajonių namus kartu! Atsisiųsti programėlę galite paspaudę ČIA

Užsakymo nr.: PT_72516756

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Svetainė

8 patarimai, kaip pasiekti maksimalios erdvės įspūdį mažoje svetainėje

Mažos svetainės interjero kūrimas nėra lengva užduotis. Kadangi šiame kambaryje yra praleidžiama nemaža paros dalis, norisi, kad jis būtų ne tik jaukus, bet ir kiek įmanoma patogus ir estetiškai patrauklus. Laikantis kelių dekoravimo triukų, mažą svetainę galima įrengti taip pat funkcionaliai bei skoningai, kaip ir erdvią svetainę.

Gudrybės, kurios pavers svetainę erdvesne

Jeigu norime gyventi ramiai, be daiktų keliamo streso ir tvarkymuisi skirti kuo mažiau laiko, verta pagalvoti kiek daug jų mums reikia. Taigi žemiau interjero tinklaraštia „Homy Ideas“ dalijasi savo atrastais būdais, kaip galima susisteminti svetainę, įvesti joje daugiau tvarkos ir atsikratyti tai, kas nėra būtina.

Sofa – kaip išsirinkti tinkamiausią šio baldo spalvą? (1)

Sofa – centrinis ir pats svarbiausias svetainės atributas. Ant šio baldo leidžiame savo laisvalaikį (skaitydami knygas, žiūrėdami televizorių). Taip pat ant jos kviečiame prisėsti užsukusius svečius. Kadangi tai nėra pigi investicija, renkantis tinkamiausią sofą savo svetainei, reikia įvertinti ne vieną svarbų jos aspektą.

GALERIJA: 25 svetainės įrengimo idėjos, kurios padės atnaujinti šią ervdvę

Įrengiant svetainę dažnai skiriame per mažai atidumo ir kruopštumo. O juk būtent tai zona, kuri yra mūsų namų veidas: čia renkasi svečiai, čia ilsimės ar pažymime svarbias šeimos akimirkas. Gal pats metas į šią erdvę įnešti pokyčių vėjo?

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą (1)

Kai namuose praleidžiame didžiąją gyvenimo dalį, interjeras ilgainiui pabosta.

Svetainių pokyčiai: nuo salono iki nedidelės laisvalaikio erdvės

Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.

Tinkamiausias svetainės interjeras pagal Zodiako ženklus (5)

Žmonės, gimę po skirtingais Zodiako ženklais, pasižymi ir skirtingais charakteriais. Taip pat skirtingai žiūri į tuos pačius daiktus. Ir apskritai – jie visi skirtingi. Žinoma, žmogaus charakteris ir skonis priklauso ne tik nuo to, koks jo Zodiako ženklas. Nors dauguma atvejų jo supratimas formuojasi darant įtaką aplinkai, vis dėlto nemažai susiję ir su jo intelektualumo bei išsilavinimo lygiu. Suprantama, ir pajamų.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus (11)

Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus? (4)

Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.