Daugelis mano, kad maža svetainė negali būti ideali. Tačiau yra begalė sėkmingų dizaino projektų, kurių originaliomis bei įspūdingomis idėjomis galite pasinaudoti ir taip vizualiai padidinti bet kokio mažo kambario (ypatingai svetainės) erdvę.
Svetainė – tai kambarys, kuriame dažniausiai tiesiog ilsimės arba priimame draugus. Kaip šiam kambariui suteikti jaukumo ir naujų atspalvių be papildomų investicijų, galite sužinoti sekdami žemiau pateikiamus 5 žingsnius.
Kur pastatyti (ar pakabinti) televizorių - tai vienas iš klausimų, neduodančių naujakuriams ramybės. Nors staliukų pasirinkimas gana platus, paprastai ieškoma ir kitų dalykų: lentynų, spintelių, kur būtų galima sudėti įvairiausius menkniekius, knygas, kompaktinius diskus ir kt. Dizaineris gali padėti išsirinkti originalius ir vienas prie kito derančius daiktus, bet jei norite patys susikurti jaukius namus, štai kelios idėjos, kaip viską galima sujungti į darnią ir stilingą visumą, kuri pagyvins jūsų svetainę.
Svetainėje paprastai laikome daug daiktų, todėl labai svarbu juos išdėlioti taip, kad kambarys atrodytų proporcingas ir harmoningas. Sustatę baldus, imkitės dekoracijų. Štai keletas patarimų, kaip tinkamai sukabinti įprastus svetainės aksesuarus - paveikslus, sienines žvakides, užuolaidas.