Mažos svetainės interjero kūrimas nėra lengva užduotis. Kadangi šiame kambaryje yra praleidžiama nemaža paros dalis, norisi, kad jis būtų ne tik jaukus, bet ir kiek įmanoma patogus ir estetiškai patrauklus. Laikantis kelių dekoravimo triukų, mažą svetainę galima įrengti taip pat funkcionaliai bei skoningai, kaip ir erdvią svetainę.
Svetainė – tai zona, kurioje nuolat renkasi svečiai, o ir šiais šaltais žiemos vakarais norisi praleisti kuo daugiau laiko po apklotu ir tiesiog pabūti su artimaisiais. Tad kaip sukurti harmoniją šioje erdvėje?
Interjero dizainerės Simonos nuomone po truputį atsiribojama nuo klasikinio stiliaus ir vis dažniau pasirenkamas modernus ar minimalistinis stilius – ypač kuriant svetaines. Skandinavų įkvėpti ieškojimai vis labiau užburia lietuvius.
Stalas namuose yra ne tik baldas, tačiau ir visos šeimos susibūrimo vieta, ir ne tik švenčių metu. Tad verta jam atrasti vietą, juolab kad spalvingos kėdės ar originalus stalas gali būti ir puikus interjero akcentas. Štai kelios idėjos, kaip galima derinti masyvius medinius stalus ir lengvo dizaino kėdes, taip pat interjero sprendimai, kur ir kokį pastatyti stalą, kad jis trauktų dėmesį, tačiau harmoningai derėtų visoje erdvėje.
Norite, kad jūsų svetainė būtų spalvingesnė, bet nepasitikite savo skoniu ir nedrįstate eksperimentuoti? Pirmas žingsnis – išsirinkti jums gražiausią paletę. Kokias spalvas bepasirinktumėte, šiose nuotraukose tikrai rasite puikių idėjų ir įkvėpimo.
Vieni be kavos staliuko neįsivaizduoja tobulos poilsio zonos kompozicijos. Kitiems kavos staliukas atstoja gyvybiškai svarbią pilkąją zoną, būtiną bendraujant. Pavarčius namų žurnalus netgi galima pamatyti, kaip kai kuriuose namuose ant kavos staliukų iš vazų, žvakidžių, indų formuojamos prabangios kompozicijos, nuo kurių vien dulkes valyti turėtų būti titaniškas darbas...