Įrengiant svetainę dažnai skiriame per mažai atidumo ir kruopštumo. O juk būtent tai zona, kuri yra mūsų namų veidas: čia renkasi svečiai, čia ilsimės ar pažymime svarbias šeimos akimirkas. Gal pats metas į šią erdvę įnešti pokyčių vėjo?
Svetainė - tai vieta, kurioje norime sutalpinti viską. Ir būtent dėl to labai dažnai svetainės virsta daiktų sandėliu, dėl to praranda stilistinį vientisumą ir dizaino lakoniškumą. Norint to išvengti, reikia labai atidžiai pažvelgti į tai, ką ir kaip išdėstome svetainėje.
Klasikinis interjeras niekada nesensta, todėl jis taip mėgstamas žmonių, siekiančių, kad investicijos į būstą būtų ilgalaikės, t.y. kad nereikėtų papildomų pinigų injekcijų vos tik ims pūsti nauji mados vėjai. Štai keletas klasikinio svetainės interjero pavyzdžių.
Jei jums patinka moderni klasika, o vyras yra šalto minimalizmo šalininkas ir jį erzina gausybė „nereikalingų smulkmenų“, ši virtuvės-svetainės interjero idėja galėtų būti šeimos kompromisas.
Tuščios lentynos atrodo nejaukiai, tačiau ką daryti, jei nežinia, kiek jų reikės ateityje, prisikaupus knygų, suvenyrų ar kitų daiktų, kurie galėtų būti ir interjero akcentai? Dizaineriai siūlo originalų variantą - atlenkiamas lentynas.