Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.
Gražus svetainės kambarys – svajonė, kuri labai lengvai gali virsti realybe. Tai pagrindinė vieta kiekvieno namuose, kur praleidžiame didžiąją dalį laiko su šeima ir draugais.
Net jei ir gyvenate nedideliame bute, jame galima susikurti jaukią svetainę. Mažą erdvę dar labiau suspaudžia didelės sekcijos ar lentynos, tad jei turite daug daiktų, juos galbūt vertėtų sudėti kitoje vietoje, o svetainės erdvę išvalyti, paliekant tik keletą būtinų dalykų ir interjero akcentų. Štai kelios svetainių interjero idėjos.
Dauguma žmonių įsitikinę, kad šį mokslą būtinai turi lydėti kinų atributika ir simbolika. Todėl bijodami būti nesuprasti, net nesigilina į jo paslaptis.
Kavos staliukas - baldas, kurį rasime bene kiekvienoje svetainėje. Jis turi ne tik atlikti savo funkciją, bet ir dailiai atrodyti. Jūsų tikslas - papuošti stalą aksesuarais, kurie suteiks žavesio ir derės prie kambario stiliaus, bet neapkrauti daiktais, kurie sukurs netvarkos įspūdį ir užstos vaizdą.