Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste

 (7)
Interjero dizainerė Lina Gronskytė-Bakienė („Minkšti namai“) sako, kad pirmiausia kuriant interjerą yra svarbu perprasti užsakovą, jo būdą, išsiaiškinti pomėgius, o tada geriausi ir daugiausiai „cinkelio“ turintys interjero sprendimai atkeliauja patys. Šio būsto savininkai – daug keliaujanti ir aktyvų laisvalaikį mėgstanti šeima, tad jiems buvo parinktas ryškus ir grafiškas interjero stilius.
© Eglė Orlovienė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Penkių kambarių namas yra įsikūręs Kaune, Žaliakalnyje. Jo savininkai namą paskutinį kartą rekonstravo prieš 12 metų, todėl buvo priimtas sprendimas, kad atėjo metas pokyčiams. Kadangi užsakovai – labai daug keliaujanti, aktyvi šeima, svarbiausia buvo sukurti lengvai prižiūrimą, bet kartu ryškią bei charakteringą erdvę. Taigi dizainerės užduotis buvo atnaujinti interjero dizainą vonios kambariui bei bendrai erdvei, kurioje sutalpintos: virtuvės, valgomojo, poilsio zonos bei nedidelė drabužinė.

Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste
© Eglė Orlovienė

Bendroje erdvėje buvo pasirinktas šviesių sienų ir tamsiai pilkų plokštumų derinys. Šis derinys interjerui suteikia kontrasto, kuris kuria dinamiškumo įspūdį. Kadangi namas yra senos statybos, jame yra daug nišų, kolonų ir kampų. Erdvei vizualiai praplėsti buvo panaudoti į akis nekrentantys, aukšti veidrodžiai, kurie sukuria papildomos šviesos ir erdvės įspūdį. Jaukumo interjerui teikia natūralaus, šilto atspalvio medinė grindų dangą.

Šeimos mėgstamiausia vieta – svetainės zona. Čia jie dažnai priima užsukusius svečius, todėl reikėjo sukurti erdvę, kurioje patogiai tilptų didesnis draugų būrys. Šiai zonai buvo parinkta masyvi, net keturių metrų česterio stiliaus sofa. Prie jos buvo priderinti keli panašios stilistikos otomanai. Minkštiesiems baldams buvo parinkti ryškūs audiniai su klasikiniais motyvais. Ekscentriški minkštieji baldai kartu su spalvotų knygų fototapetu kuria žaismingą kompoziciją, kuri, pasak dizainerės, tapo visų namų „ašimi“.

Likusioje bendroje erdvėje buvo parinkti neutralūs, per daug erdvės neapsunkinantys baldai. Specialiai šiai erdvei projektuotas medinis komodos baldas tarytum apjungia atskiras zonas. Virtuvei bei valgomajam parinkti nedominuojantys baldai, kurie spalviškai tarytum susilieja su apdaila.

Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste
© Eglė Orlovienė

Vonios kambarys – šviesi ir jauki erdvė, kurioje žaviai atrodo skirtingų plytelių ir medienos faktūros derinys. Natūrali šviesa patenkantį per vonioje esantį langą, atsispindėdama sienų apdailoje bei dideliame veidrodyje, sukuria maksimalų šviesos kiekį ir taip praplečia šią erdvę.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Svajonių namai, kurie įvertinti net 12 mln. eurų (3)

Įžymioji Eva Longoria neseniai įsigijo būstą Beverli Hilse (Kalifornija, Amerika), kuris įvertintas net 13,5 mln. dol. (12 mln. eurų). 1023 kv.m name yra net 8 miegamieji ir 11 vonios kambarių, kurie išdėstyti per kelis aukštus. Neapsieita ir be vyno rūsio, spa, baseino ir didelės lauko pramogų erdvės.

Namas Kanadoje: išsitrynusios ribos tarp lauko ir vidaus (1)

Ribos tarp interjero ir eksterjero dažniausiai trinamos paklojus terasą, virš jos sukonstravus stogelį ir išnešus kelis lauko baldus. Tačiau Kanados architektų biuro „Natalie Dionne Architecture“ šio namo Monrealyje savininkams pasiūlė suprojektuoti priestatą, kuris ne tik nutrintų ribas tarp interjero ir eksterjero, bet ir dar pridėtų papildomų kvadratinių metrų visam namui.

Įkvepiantys pokyčiai 48 kv.m erdvėje Kaune: kaip garažas virto jaukia svetaine (5)

Pažvelgus į šios svetainės fotografijas sunku patikėti, kad tai – buvusi garažo erdvė. Dizainerė Lina Gronskytė-Bakienė („Minkšti namai“) sako, kad verčiant garažą svetainės kambariu, svarbiausia užduotis buvo suprojektuoti naują erdvę taip, kad ji vientisai derėtu su likusiu namo interjeru.

Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste (7)

Interjero dizainerė Lina Gronskytė-Bakienė („Minkšti namai“) sako, kad pirmiausia kuriant interjerą yra svarbu perprasti užsakovą, jo būdą, išsiaiškinti pomėgius, o tada geriausi ir daugiausiai „cinkelio“ turintys interjero sprendimai atkeliauja patys. Šio būsto savininkai – daug keliaujanti ir aktyvų laisvalaikį mėgstanti šeima, tad jiems buvo parinktas ryškus ir grafiškas interjero stilius.

300 kv.m namas Vilniuje: ramybės kupiną atmosferą padėjo sukurti skoninga prabanga (29)

Dizainerei Beatai Senkevič („Interdio“ dizaino projektavimo studija) teko užduotis sukurti dviejų aukštų namus jauniems ir žinantiems, ko nori iš gyvenimo, žmonėms.

Hario Poterio vaikystės namas, kuris patiks ne tik jo gerbėjams

Namas, kuriame Tamsos Valdovas nužudė Lilę ir Džeimsą Poterius, parduodamas už 995 tūkstančius svarų (1,12 milijono eurų).

5 daugiausiai dėmesio spalio mėnesį sulaukę interjerai

Vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Tačiau tai tik išeina į gerą - galima daugiau laiko skirti namų puoselėjimui.

Ispaniško stiliaus namas už 10 mln. eurų (1)

Serena Williams už būstą Beverli Hilse paklojo 6,7 milijono dolerių (5,75 milijono eurų). Ir tai praėjus vos kelioms dienos po to, kai nusprendė už 12 milijonų dolerių (10,3 milijono eurų) parduoti savo didžiulį namą Los Andželo Bel Air rajone. Teniso legenda pinigų per daug neskaičiuoja. S. Williams įrodė, kad ji yra asė ir teniso kortuose, ir, kaip legendinė sportininkė, už jų ribų.

230 kv.m namas: būstas, kuriame jungiasi estiškas bei latviškas skoniai (1)

Esto Indrek ir latvės Zane šeima drauge su dizainerės Jana Ribelise pagalba sukūrė erdvę, kurią šiandien drąsiai gali vadinti namais. Šeima atnaujintame būste gyvena mėnesį ir prisimindami interjero kūrimo procesą, sako, kad jiems labiausiai patiko bendradarbiavimas su dizainere, kuris vyko natūraliai ir sklandžiai.

Apartamentai, kuriems abejingų nebus

Kim Kardashian ir Kris Jenner įsigijo kooperatinius butus, kurių kiekvienas vertas apie 1,5 milijono dolerių (1,29 milijono eurų), praneša laikraštis „LA Times“.