Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste

 (7)
Interjero dizainerė Lina Gronskytė-Bakienė („Minkšti namai“) sako, kad pirmiausia kuriant interjerą yra svarbu perprasti užsakovą, jo būdą, išsiaiškinti pomėgius, o tada geriausi ir daugiausiai „cinkelio“ turintys interjero sprendimai atkeliauja patys. Šio būsto savininkai – daug keliaujanti ir aktyvų laisvalaikį mėgstanti šeima, tad jiems buvo parinktas ryškus ir grafiškas interjero stilius.
© Eglė Orlovienė

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Penkių kambarių namas yra įsikūręs Kaune, Žaliakalnyje. Jo savininkai namą paskutinį kartą rekonstravo prieš 12 metų, todėl buvo priimtas sprendimas, kad atėjo metas pokyčiams. Kadangi užsakovai – labai daug keliaujanti, aktyvi šeima, svarbiausia buvo sukurti lengvai prižiūrimą, bet kartu ryškią bei charakteringą erdvę. Taigi dizainerės užduotis buvo atnaujinti interjero dizainą vonios kambariui bei bendrai erdvei, kurioje sutalpintos: virtuvės, valgomojo, poilsio zonos bei nedidelė drabužinė.

Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste
© Eglė Orlovienė

Bendroje erdvėje buvo pasirinktas šviesių sienų ir tamsiai pilkų plokštumų derinys. Šis derinys interjerui suteikia kontrasto, kuris kuria dinamiškumo įspūdį. Kadangi namas yra senos statybos, jame yra daug nišų, kolonų ir kampų. Erdvei vizualiai praplėsti buvo panaudoti į akis nekrentantys, aukšti veidrodžiai, kurie sukuria papildomos šviesos ir erdvės įspūdį. Jaukumo interjerui teikia natūralaus, šilto atspalvio medinė grindų dangą.

Šeimos mėgstamiausia vieta – svetainės zona. Čia jie dažnai priima užsukusius svečius, todėl reikėjo sukurti erdvę, kurioje patogiai tilptų didesnis draugų būrys. Šiai zonai buvo parinkta masyvi, net keturių metrų česterio stiliaus sofa. Prie jos buvo priderinti keli panašios stilistikos otomanai. Minkštiesiems baldams buvo parinkti ryškūs audiniai su klasikiniais motyvais. Ekscentriški minkštieji baldai kartu su spalvotų knygų fototapetu kuria žaismingą kompoziciją, kuri, pasak dizainerės, tapo visų namų „ašimi“.

Likusioje bendroje erdvėje buvo parinkti neutralūs, per daug erdvės neapsunkinantys baldai. Specialiai šiai erdvei projektuotas medinis komodos baldas tarytum apjungia atskiras zonas. Virtuvei bei valgomajam parinkti nedominuojantys baldai, kurie spalviškai tarytum susilieja su apdaila.

Namas Kaune: ryškūs sprendimai aktyvios šeimos būste
© Eglė Orlovienė

Vonios kambarys – šviesi ir jauki erdvė, kurioje žaviai atrodo skirtingų plytelių ir medienos faktūros derinys. Natūrali šviesa patenkantį per vonioje esantį langą, atsispindėdama sienų apdailoje bei dideliame veidrodyje, sukuria maksimalų šviesos kiekį ir taip praplečia šią erdvę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Patogus gyvenimas 60 kv.m name, kuris primena kosminį laivą

Devyni iš dešimties savo kelyje pamatę šį namą prie jo tikrai stabteltų. Pasidarytų foto, pasidalintų socialiniuose tinkluose, gal dar išdrįstų prieiti ir apžiūrėti arčiau. Bet išgirdę klausimą, ar patys norėtų tokiame gyventi čia ir dabar, ko gero, kategoriškai papurtytų galvą arba atsargiai paprašytų laiko pagalvoti.

145 kv.m namas: harmoningas ir modernumo kupinas interjeras (5)

Šis interjero projektas yra įdomus tuo, kad tai yra seno namo renovacija – virsmas prabanga ir geru skoniu alsuojančia erdve. Projekto autorė – Vaida Žemaitytė-Jurgelevičė (dizaino studija „Interjero pasaka“), kurios kūrybai yra būdinga Art Deco stilistika. Pastarasis stilius šiuose namuose yra jungiamas su moderniomis detalėmis, rezultatas – prabangūs, elegantiški ir kartu patogūs namai.

130 kv.m namas Vilniuje: pavasarį pranašaujantis interjeras

Interjero autorė Beata Senkevič (interjero dizaino projektavimo studija „Interdio“) pasakoja, kad šis projektas išsiskyrė tuo, kad jai teko neįprasta užduotis – perimti interjero kūrimą po kitos interjero dizainerės padarytos pradžios. Taigi dizainerė susidūrė su nemenku iššūkiu – jai reikėjo laviruoti tarp idėjų, su kuriomis užsakovai jau buvo susigyvenę iš pirminių atliktų darbų, bet drauge užtikrinti tokį rezultatą, kuriuo didžiuotųsi ir ji pati.

Interjeras, kuriame miegamąjį galima rinktis net iš 6 variantų

JAV aktorė Chelsea Handler pardavinėja savo moderniai įrengtą vilą už 9,2 mln. eurų (11,5 mln. dol.). Prestižinėje vietoje įrengtas būstas Los Andžele (JAV) išties įspūdingas. 518 kv.m name yra įrengti 6 miegamieji, tiek pat vonios kambarių, žinoma, pakankamai vietos ir kitoms būtinoms zonoms.

Vasario „Mano namų“ numeryje – tai, ką Lietuvoje turime gražiausio

Versdami vasario mėnesio „Mano namų“ puslapius, nustebsite, kiek daug ir kokių išskirtinių interjero produktų šiandien kuria Lietuvos dizaineriai, o jų sukurti daiktai pelno įvairių tarptautinių dizaino apdovanojimų.

Namai, kuriuose gausu prabangių akcentų

Aktorius Briusas Vilisas pardavinėja savo didžiulius apartamentus Manhatane (JAV) už 17,75 mln.dol. (14,3 mln. eurų). Šiame įspūdingame būste yra šeši miegamieji, keturi vonios kambariai, virtuvė ir kitos būtinos namų zonos.

Įspūdingas vilos interjeras Holivudo kalvose už 2 mln. eurų

Aktorė Anna Faris nori atsisveikinti ir su savo ilgamete įspūdinga nuosavybe.

248 kv.m namas, kuris primena auksinę Holivudo erą

Rašytoja, aktorė, romantinių komedijų aistruolė Mindy Kaling dar kartą paskelbė parduodanti savo ispanišką vilą su keturiais miegamaisiais ir trimis vonios kambariais. Vilą, esančią Vakarų Holivude, aktorė parduoda už 2 mln. dolerių (1,6 mln. eurų).

Prabangus namas, kuriame galima pabėgti nuo kasdienybės

Serialo „Grei anatomija“ aktorė Ellen Pompeo 2011 metais įsigijo sklypą su namu, kurį nugriovė ir pasistatė 223 kv.m prabangų būstą.