„Mano namų“ balandžio numeryje – pavasario ženklai

Pavasario ženklų vis daugėja ne tik už lango, bet ir namuose: dienomis vis plačiau atveriame balkono duris, pavakariais ilgiau užsibūname terasoje, o pašvietus saulei planuojame pavasarinį atsinaujinimą. Juk pavasarėjant visada norisi tvarkingiau, gražiau, stilingiau. Apie tai šį mėnesį – ir daugelis leidinio „Mano namai“ temų.
© Leonas Garbačauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Dizaino pamokos“ patars, kaip į namus įleisti vieną ryškiausių šių metų pavasario interjero dekoro tendencijų – visų žalių atspalvių vešlia augmenija pasipuošusius raštus.

Pamatysite – kartais tikrai užtenka ir vienos pagalvėlės pakeisti įvaizdžiui.

Jei norisi daugiau – pakeiskite ir užuolaidas. Nebūtina pirkti naujų – per savaitgalį madingai nudažykite tas, kurias jau turite. O tuomet prie lango komponuokite jaukią poilsio zoną. Juk vaizdas už lango vilioja daug labiau nei jaukūs namai, o trys skirtingi prie lango įrengtų svetainės poilsio zonos fragmentai ir geri pasiūlymai iš salonų bei interneto parduotuvių padės ją sukurti pavasarišką ir stilingą.

Dar daugiau idėjų, kaip lengvai, greitai bei kūrybiškai atnaujinti ir sutvarkyti namus, rasite „Praktiškų sprendimų“ skiltyje, o jei jau labai traukia į sodą, žurnalo puslapiuose pasidomėkite, kokias gėles mūsų botanikė Teresė pataria sodinti kiemo poilsio zonoje.

Kaip visada, šį mėnesį pakviesime apsilankyti lietuvių dizainerių sukurtuose namuose. Tiesa, iš didmiesčių šįkart keliamės į mažesnius Lietuvos miestelius. Vasarnamis Pervalkoje nustebins jaukia ir modernia poilsiui skirta aplinka, renovuotas namas Druskininkuose – šiltos prabangos įvaizdžiu, o standartiniame senos statybos bute Ukmergėje įrengtas urbanistinis, loftą primenantis butas – sumaniais sprendimais ir neįprastomis idėjomis.

Primename, kad žurnalas MANO NAMAI pirmiausiai pasiekia prenumeratorius! Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę ar pratesę prenumeratą metams, gaus dovaną – prabangų RENE plaukų priežiūros rinkinį „RENE FURTERER VOLUMEA“. Dovanos vertė net 44 Eur!

Daugiau informacijos apie žurnalo prenumeratą metams už 20,99 Eur ČIA

Vida Press, Leono Garbačausko nuotraukos

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

80 kv.m namas Vilniuje: esminis akcentas – terasa

Namas Smėlynės soduose, Vilniuje – minimalistinis tiek savo architektūra, tiek ir programa. Vos aštuoniasdešimties kvadratinių metrų ploto namas su stogine vienam automobiliui užima beveik visą sodo sklypą. Dėl to čia itin svarbi terasa, juosianti visą namą.

Kultinį vaidmenį atlikusio aktoriaus namai, kurių vertė – daugiau nei 11 mln. eurų

Dauguma Mike Myers žino kaip garsųjį Ostino Pauerso vaidmenį atlikusį aktorių. Neseniai aktorius pardavė savo loftą (su keturiais miegamaisiais ir penkiomis vonios zonomis, didžiule terasa), kurio vertė daugiau nei 11 mln. eurų.

„Mano namų“ balandžio numeryje – pavasario ženklai

Pavasario ženklų vis daugėja ne tik už lango, bet ir namuose: dienomis vis plačiau atveriame balkono duris, pavakariais ilgiau užsibūname terasoje, o pašvietus saulei planuojame pavasarinį atsinaujinimą. Juk pavasarėjant visada norisi tvarkingiau, gražiau, stilingiau. Apie tai šį mėnesį – ir daugelis leidinio „Mano namai“ temų.

Taip gyvena užsienio įžymybės: loftas, kurio vertė 4 mln. eurų

Supermodelis Heidi Klum neseniai įsigijo 465 kv.m būstą Niujorke (JAV) už 4 mln. eurų. Kai įžymybė įsigijo loftą, jį reikėjo iš pagrindų remontuoti.

5 daugiausiai dėmesio kovo mėnesį sulaukę interjerai

Pavasaris jau atėjo! Bandome jo ieškoti ir tarp šio mėnesio populiariausių interjerų.

140 kv.m namas Kanadoje, kurį praminė „atsipalaidavusiu“ (1)

Šis namas – dar viena pamoka apie tai, koks įkvepiantis gali būti architektūrinis paprastumas. Nedemonstruojantis jokių šeimininkų įgeidžių ir visuomenės statuso, rafinuotai atspindintis tam tikrą gyvenimo filosofiją, kuriai labai svarbus ne tik komfortas, bet ir santykis su supančia gamta.

80 kv.m namas Kaune: interjeras, kuris neįtelpa į konkrečius rėmus

Šis namas priklauso jaunai šeimai gyvenančiai Kaune. Prieš pradedant kurti interjerą, pagrindinis savininkų noras buvo sukurti harmoningą, jaukią ir asmenišką erdvę. Ši užduotis buvo patikėta interjero dizaino studijai „Interjero dizainas NOI“.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris

Pavasariop visada labai norisi spalvų. Ir nors už lango – dar vis nepasiduodanti balta žiema, kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI spalvų netrūksta.

Nomedos Marčėnaitės pavyzdys, kaip garažas gali virsti gyvenamąja erdve (1)

Menininkė ir visuomenininkė Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę. Jai apibūdinti tiktų šios moters vestų televizijos laidų pavadinimai: „Kitaip. Su Nomeda“ ir „Skanūs pokalbiai“.

5 daugiausiai dėmesio vasario mėnesį sulaukę interjerai

Ar jaučiate artėjantį pavasarį? Bent jau šio mėnesio interjerai pamažu jį pranašauja...