Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai

Liepos mėnesio numeryje – smagi, saulėta ir nuotaikinga atostogų atmosfera.
© Augis Narmontas/MANO NAMAI

Atsisiųskite mobiliąją programėlę


Šį mėnesį žurnalo „Mano namai“ kūrybinė komanda svečiavosi įspūdinguose namuose, kur iš terasos atsiveria įspūdingas nuo saulės atšvaitų žaižaruojantis ežeras su nerealaus grožio miškingomis pakrantėmis, o interjeras dvelkia atostogų stiliumi. Šeimininkai čia suderino viską, kas mums apie jas primena – elegantišką italų klasiką ir jaukaus prancūziško Provanso stiliaus motyvus, nuotaikingą Ispanijos spalvų mozaiką ir ramų, vėjo nugairintą lietuviško pajūrio mėlį.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© Enrika Samulionytė

Vartant liepos numerį apie darbus neleis prisiminti ir reportažas iš Dzūkijos – ramaus atokaus kaimo, tiksliau – kone vienkiemio, kur jaukioje sodyboje įsikūrusi šeima savo sklype iš įvairiausių augalų kuria gamtos scenarijų ir džiaugiasi visais atsitiktiniais netobulumais.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© Augis Narmontas

„Botanikos pamoka“ taip pat nukels į gamtą, pievas ir miškus. Realistiški augalų „portretai“ – lyg iš senovinės botanikos knygos, šiandien atkartojami tapetuose, tekstilėje ar plakatuose, žavi stilizuotų detalių tikroviškumu, subtilia elegancija. Įspūdingi botaninių motyvų dizaino pavyzdžiai – jau liepos mėnesio numeryje.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© Vida Press

Sukurkite dar daugiau priežasčių mėgautis ir džiaugtis vasariška nuotaika: pasinaudokite paprastomis ir smagiomis idėjomis bei patarimais, kaip pagražinti savo namus, kiemą, terasą ar sodybos aplinką, pavartykite puslapius su gražiomis nuotraukomis iš lietuvių dizainerių sukurtų interjerų, išsirinkite namams šį tą naujo ir „Pirkinių gido“ rubrikų. Šį mėnesį apie visa tai ir dar daugiau – žurnale „Mano namai“.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© MANO NAMAI
Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© MANO NAMAI
Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© Vida Press

Ir paskubėkite – mėnuo jau įpusėjo, laikas įsigyti savo „Mano namus“. O dar geriau – prenumeruokite, ir nereikės skubėti, žurnalas pats atsidurs jūsų pašto dėžutėje. Juk pats vidurvasaris, nereikia skubėti.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai
© MANO NAMAI
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Holistinio interjero dizainerės patarimai, kaip fengšui praktiką pritaikyti kuriant namus

Fengšui šalininkai teigia, kad ši kinų praktika turi įtakos sveikatai, turtui ir asmeniniams santykiams, o praktika aptariama architektūros metaforiniais „nematomų jėgų“ terminais, kurie žinomi kaip či energija. Mintimis apie šią filosofinę praktiką ir jos pritaikymą dalinasi interjero dizaino ir architektūros studijos „IDAS“ interjero architektė Vaida Kandratvičūtė.

A+ klasės namas: kaip nesuklysti renkantis

Istorijos pabaigoje pasidalinsime patarimais, kurie padės nusipirkti kokybišką namą ir neturėti galvos skausmo dėl biurokratinių rekalavimų, bet apie viską nuo pradžių – vienos šeimos, kuri norėjo naujo namo, istorija.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai

Liepos mėnesio numeryje – smagi, saulėta ir nuotaikinga atostogų atmosfera.

Svajonių namai: subtilia prabanga dvelkianti erdvė

Amerikiečių aktorius bei režisierius Benas Affleckas balandžio mėnesį įsigijo prabangų būstą už 17,6 mln. eurų. Šis namas, esantis rytinėje Los Andželo dalyje, išsiskiria savo elegantišku Naujosios Anglijos (angl. New England) stiliumi.

492 kv.m namas, pro kurio langus atsiveria nuostabus Ramiojo vandenyno vaizdas

Garsus modelis Cindy Crawford ir jos vyras verslininkas Rande Gerber neseniai pardavė savo prabangų namą Malibu paplūdimyje už 39 mln. eurų.

5 daugiausiai dėmesio birželio mėnesį sulaukę interjerai

Vasarą pagaliau galime mėgautis pasisėdėjimais balkone ar terasoje. Tad nieko keisto, kad nors pramogos lauke ir vilioja, norisi tiesiog leisti laiką namuose.

100 kv.m vasaros namai, kur svarbiausia – terasa

Projektuojant namą užmiestyje, kur daugiausia laiko bus leidžiama vasarą poilsiaujant, keliami šiek tiek kitokie reikalavimai nei gyvenamajam namui. Svarbiausiu aspektu tampa lengvo, patogaus, nevaržomo gyvenimo koncepcija ir, žinoma, galimybė turėti erdvią lauko terasą. Tad jaukiame, vešliai apželdintame sklype įrengtam vasarnamiui dekoruoti buvo pasirinkta tai, kas praktiška, ilgaamžiška ir lengvai prižiūrima.

Trijų „Grammy“ statulėlių savininkės namai, kurių vertė 10 mln. eurų

Dainininkė, dainų autorė bei šokėja Shakira šiuo metu parduoda savo namus Majamyje, JAV. Dviejų aukštų namas ir jį supantis 0,2 hektarų plotas yra parduodamas už 10,1 mln. eurų.

3 namų interjerai, kurie sužavės subtilia prabanga

Benas Aflleckas, garsus amerikiečių aktorius ir kino kūrėjas, šiuo metu parduoda savo įspūdingo dydžio plantaciją su namu Džordžijos valstijoje, JAV. Ramioje gamtos apsuptyje įsikūrę namai yra įvertinti 7,7 mln. eurų.

Originalūs „Oskaro“ savininkės namai, kurių vertė – 1,3 mln. eurų (2)

Diane Keaton – garsi amerikiečių aktorė, kuri geriausiai yra žinoma dėl savo kultinio vaidmens Woody Allen filme „Anė Hol“ (angl. „Annie Hall“). Moteris visada pasižymėjo nestandartišku skoniu, o jos namai – puikus to pavyzdys.