Kultinį vaidmenį atlikusio aktoriaus namai, kurių vertė – daugiau nei 11 mln. eurų

Dauguma Mike Myers žino kaip garsųjį Ostino Pauerso vaidmenį atlikusį aktorių. Neseniai aktorius pardavė savo loftą (su keturiais miegamaisiais ir penkiomis vonios zonomis, didžiule terasa), kurio vertė daugiau nei 11 mln. eurų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šis neeilinis būstas yra įsikūręs vienoje madingiausių Niujorko vietų – prabangiame Soho rajone. Aktorius apartamentus įsigijo 2007 metais už 7 mln. eurų sumą, o tai reiškia, kad sprendimas jį parduoti atnešė tikrai nemažai pelno.

Namai pirmiausia išsiskiria savo žaviu modernių patogumų ir istorinės architektūros deriniu. Vienas labiausiai akį patraukiančių interjero elementų – milžiniški langai, kurie tarytum panaikina ribą tarp pastato vidaus ir išorės. Kadangi būstas yra įsikūręs 7 aukšte, atsiveriantis panoraminis miesto vaizdas tiesiog gniaužia kvapą.

Natūrali šviesa bei interjere vyraujanti šviesi spalvų paletė kuria namų erdvumo ir lengvumo įspūdį. Gyvenamajai erdvei šiltumo suteikia ąžuolinės buto grindys. Kadangi kambariai čia yra itin dideli, intymumo jausmas erdvėje yra kuriamas minkštų kilimų, užuolaidų, baldų audinių pagalba.

Vienas charakteringiausių interjero akcentų šiame būste – lubas siekianti knygų lentyna svetainėje, kurios viršutinėms lentynoms pasiekti reikia kopėčių pagalbos. Lentynoje yra eksponuojamos įvairios knygos ir aksesuarai, kurie kuria pasakojimą apie namų savininką. Šiame kambaryje taip pat yra įrengtas jaukus židinys, kuris tarytum kviečia čia praleisti kuo daugiau laiko.

Virtuvė – atvira erdvė, kurioje gražiai dera natūralios medžiagos. Iš čia galima pakilti laiptais į pagrindinį miegamąjį, kuriame dvelkia elegancija bei romantika. Kadangi miegamasis yra vakarinėje pastato pusėje, čia galima stebėti stulbinančius saulėlydžius.

Jeigu buvimas miesto apsuptyje pasidarytų varginantis, čia taip pat yra didžiulė terasa, kuri atlieka oazės mieste vaidmenį. Joje yra įrengtas nedidelis sodas atsipalaidavimui. Taip pat pastatyta pergolė, kurioje galima leisti laiką su aplankiusiais svečiais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

80 kv.m namas Vilniuje: esminis akcentas – terasa

Namas Smėlynės soduose, Vilniuje – minimalistinis tiek savo architektūra, tiek ir programa. Vos aštuoniasdešimties kvadratinių metrų ploto namas su stogine vienam automobiliui užima beveik visą sodo sklypą. Dėl to čia itin svarbi terasa, juosianti visą namą.

Kultinį vaidmenį atlikusio aktoriaus namai, kurių vertė – daugiau nei 11 mln. eurų

Dauguma Mike Myers žino kaip garsųjį Ostino Pauerso vaidmenį atlikusį aktorių. Neseniai aktorius pardavė savo loftą (su keturiais miegamaisiais ir penkiomis vonios zonomis, didžiule terasa), kurio vertė daugiau nei 11 mln. eurų.

„Mano namų“ balandžio numeryje – pavasario ženklai

Pavasario ženklų vis daugėja ne tik už lango, bet ir namuose: dienomis vis plačiau atveriame balkono duris, pavakariais ilgiau užsibūname terasoje, o pašvietus saulei planuojame pavasarinį atsinaujinimą. Juk pavasarėjant visada norisi tvarkingiau, gražiau, stilingiau. Apie tai šį mėnesį – ir daugelis leidinio „Mano namai“ temų.

Taip gyvena užsienio įžymybės: loftas, kurio vertė 4 mln. eurų

Supermodelis Heidi Klum neseniai įsigijo 465 kv.m būstą Niujorke (JAV) už 4 mln. eurų. Kai įžymybė įsigijo loftą, jį reikėjo iš pagrindų remontuoti.

5 daugiausiai dėmesio kovo mėnesį sulaukę interjerai

Pavasaris jau atėjo! Bandome jo ieškoti ir tarp šio mėnesio populiariausių interjerų.

140 kv.m namas Kanadoje, kurį praminė „atsipalaidavusiu“ (1)

Šis namas – dar viena pamoka apie tai, koks įkvepiantis gali būti architektūrinis paprastumas. Nedemonstruojantis jokių šeimininkų įgeidžių ir visuomenės statuso, rafinuotai atspindintis tam tikrą gyvenimo filosofiją, kuriai labai svarbus ne tik komfortas, bet ir santykis su supančia gamta.

80 kv.m namas Kaune: interjeras, kuris neįtelpa į konkrečius rėmus

Šis namas priklauso jaunai šeimai gyvenančiai Kaune. Prieš pradedant kurti interjerą, pagrindinis savininkų noras buvo sukurti harmoningą, jaukią ir asmenišką erdvę. Ši užduotis buvo patikėta interjero dizaino studijai „Interjero dizainas NOI“.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris

Pavasariop visada labai norisi spalvų. Ir nors už lango – dar vis nepasiduodanti balta žiema, kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI spalvų netrūksta.

Nomedos Marčėnaitės pavyzdys, kaip garažas gali virsti gyvenamąja erdve (1)

Menininkė ir visuomenininkė Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę. Jai apibūdinti tiktų šios moters vestų televizijos laidų pavadinimai: „Kitaip. Su Nomeda“ ir „Skanūs pokalbiai“.

5 daugiausiai dėmesio vasario mėnesį sulaukę interjerai

Ar jaučiate artėjantį pavasarį? Bent jau šio mėnesio interjerai pamažu jį pranašauja...