Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris

Pavasariop visada labai norisi spalvų. Ir nors už lango – dar vis nepasiduodanti balta žiema, kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI spalvų netrūksta.
© MANO NAMAI

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kovo numeryje pamatysite, kaip Dizainerė Laura Vanagaitytė ir Irena Vanagaitytė-Jankavičienė, renovuodamos seną gyvenamąjį namą Varėnoje, interjere priderino drąsių ir ryškių atspalvių paletę, standartinio naujos statybos buto interjerą kūrusi Miglė Staneliūnaitė pažaidė šiek tiek prigesintais, vėl į madą grįžtančiais pasteliniais tonais, o architektė Skaidra Mikalajūnienė pasirinko baltą, kurią jaukiu prieglobsčiu gaubia gėlės – augalai, kaip tikina pati savo akimis viską mačiusi mūsų redaktorė Danguolė, šiuose namuose stiebiasi į viršų kaip išprotėję.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris
© MANO NAMAI

Linksmų atspalvių ir praktiškų idėjų pažers rubrika „Vaikų kambarys“, joje šį mėnesį į tvarką vaikų kambaryje pasiūlysime pažvelgti paprasčiau – įsivaizduojant, kokie interjero sprendimai keltų norą lengvai bei smagiai sudėlioti daiktus į savo vietas.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris
© MANO NAMAI

Žalumos ir idėjų, kaip pavasariškai papuošti namus ankstyvaisiais žiedais, rasite „Gėlėtų namų“ rubrikoje.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris
© MANO NAMAI
Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris
© Vida Press

„Dekoro ABC“ puslapiuose aptarsime madingiausias stalo dekoravimo tendencijas, o „Namų virtuvėje“ jau pasiūlysime išmėginti pavasario skonį – čia visi receptai su žaliais svogūnų laiškais. Jų visai nebūtina ieškoti parduotuvėse – juk galima kelias galvutes pamerkti į skaidraus stiklo stiklinaites, ir netrukus turėsite savų. Prisijaukinkite pavasarį!

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris
© MANO NAMAI

Ir primename, kad žurnalą pirmieji gauna prenumeratoriai! Ypatingus prenumeratos pasiūlymus rasite ČIA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

140 kv.m namas Kanadoje, kurį praminė „atsipalaidavusiu“ (1)

Šis namas – dar viena pamoka apie tai, koks įkvepiantis gali būti architektūrinis paprastumas. Nedemonstruojantis jokių šeimininkų įgeidžių ir visuomenės statuso, rafinuotai atspindintis tam tikrą gyvenimo filosofiją, kuriai labai svarbus ne tik komfortas, bet ir santykis su supančia gamta.

80 kv.m namas Kaune: interjeras, kuris neįtelpa į konkrečius rėmus

Šis namas priklauso jaunai šeimai gyvenančiai Kaune. Prieš pradedant kurti interjerą, pagrindinis savininkų noras buvo sukurti harmoningą, jaukią ir asmenišką erdvę. Ši užduotis buvo patikėta interjero dizaino studijai „Interjero dizainas NOI“.

Kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI – spalvingas pavasaris

Pavasariop visada labai norisi spalvų. Ir nors už lango – dar vis nepasiduodanti balta žiema, kovo mėnesio žurnale MANO NAMAI spalvų netrūksta.

Nomedos Marčėnaitės pavyzdys, kaip garažas gali virsti gyvenamąja erdve (1)

Menininkė ir visuomenininkė Nomeda Marčėnaitė buvusiame garaže įrengė gyvenamąją erdvę. Jai apibūdinti tiktų šios moters vestų televizijos laidų pavadinimai: „Kitaip. Su Nomeda“ ir „Skanūs pokalbiai“.

5 daugiausiai dėmesio vasario mėnesį sulaukę interjerai

Ar jaučiate artėjantį pavasarį? Bent jau šio mėnesio interjerai pamažu jį pranašauja...

Vasarnamio interjeras: prancūziško stiliaus pamokos

Šiuose natūralios šviesos kupinuose namuose atsiskleidžia pamatinė prancūziško interjero stiliaus savybė – neįpareigojantis kasdieniškumas yra jungiamas su niekada iš mados neišeinančia elegancija. Toks derinys sukuria šiuolaikiškų namų su istorinės praeities „aidais“ įvaizdį.

Svajonių namai: interjeras, kuriame visuomet pavasaris

Popžvaigždei Harry Stylesui iš grupės „One Direction“ priklauso daugiau nei 380 kv. metrų ploto namas madingame Sunset Strip rajone su vaizdu į Los Andželo miestą iki pat vandenyno.

Patogus gyvenimas 60 kv.m name, kuris primena kosminį laivą

Devyni iš dešimties savo kelyje pamatę šį namą prie jo tikrai stabteltų. Pasidarytų foto, pasidalintų socialiniuose tinkluose, gal dar išdrįstų prieiti ir apžiūrėti arčiau. Bet išgirdę klausimą, ar patys norėtų tokiame gyventi čia ir dabar, ko gero, kategoriškai papurtytų galvą arba atsargiai paprašytų laiko pagalvoti.

145 kv.m namas: harmoningas ir modernumo kupinas interjeras (6)

Šis interjero projektas yra įdomus tuo, kad tai yra seno namo renovacija – virsmas prabanga ir geru skoniu alsuojančia erdve. Projekto autorė – Vaida Žemaitytė-Jurgelevičė (dizaino studija „Interjero pasaka“), kurios kūrybai yra būdinga Art Deco stilistika. Pastarasis stilius šiuose namuose yra jungiamas su moderniomis detalėmis, rezultatas – prabangūs, elegantiški ir kartu patogūs namai.

130 kv.m namas Vilniuje: pavasarį pranašaujantis interjeras

Interjero autorė Beata Senkevič (interjero dizaino projektavimo studija „Interdio“) pasakoja, kad šis projektas išsiskyrė tuo, kad jai teko neįprasta užduotis – perimti interjero kūrimą po kitos interjero dizainerės padarytos pradžios. Taigi dizainerė susidūrė su nemenku iššūkiu – jai reikėjo laviruoti tarp idėjų, su kuriomis užsakovai jau buvo susigyvenę iš pirminių atliktų darbų, bet drauge užtikrinti tokį rezultatą, kuriuo didžiuotųsi ir ji pati.