3 namų interjerai, kurie sužavės subtilia prabanga

Benas Aflleckas, garsus amerikiečių aktorius ir kino kūrėjas, šiuo metu parduoda savo įspūdingo dydžio plantaciją su namu Džordžijos valstijoje, JAV. Ramioje gamtos apsuptyje įsikūrę namai yra įvertinti 7,7 mln. eurų.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį nekilnojamą turtą, kuris stovi ant Šiaurės Niuporto upės kranto, sudaro trys atskiri namai. Pirmasis – 557 kv.m namas yra vadinamas „Didžiuoju namu“ (angl. the Big House). Jame yra trys miegamieji ir dvi vonios. Namas pasižymi ekstravagantišku stiliumi: aukštos kolonos, ilgi laiptai vedantys prie durų, žavios langinės. Viduje taip pat yra juntama istorinės praeities dvasia: aukštos lubos, židiniai, gipso lipdiniai, tradiciniai baldai.

3 namų interjerai, kurie sužavės subtilia prabanga
© Vida Press

Visgi išskirtiniausia „Didžiuojo namo“ dalis – veranda, kuri yra atsisukusi į upės pusę, tad iš jos atsiveria nuostabus vaizdas. Joje patogu pasislėpti nuo kaitrios Džordžijos saulės ir ramiai leisti laiką su knyga rankose.

3 namų interjerai, kurie sužavės subtilia prabanga
© Vida Press

Antrasis namas yra skirtas svečiams ir išsiskiria savo įspūdingu dydžių. Jį sudaro net 930 kv.m. Šis pastatas yra įrengtas kaimišku stiliumi. Jame yra 5 miegamieji (du iš jų yra vaikų kambariai su išskirtinėmis dviaukštėmis lovomis, kurios buvo išskobtos iš seno laivo medienos).

35 hektarų plantacijoje yra ir trečias namas. Vieno aukšto pastatas su metaliniu stogu. Ši vieta yra skirta vasaros pramogoms. Čia yra jauki virtuvė, kurioje galima išsikepti upėje sužvejotą laimikį. Aplink namą yra įrengta nemažai jaukių pasisėdėjimui skirtų vietų.

Patogumų sąrašas yra beveik nesibaigiantis. Joje yra baseinas, baras, biliardo salė, treniruoklių salė, biblioteka, lauko židinys, didelis lieptas ir t.t.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Holistinio interjero dizainerės patarimai, kaip fengšui praktiką pritaikyti kuriant namus

Fengšui šalininkai teigia, kad ši kinų praktika turi įtakos sveikatai, turtui ir asmeniniams santykiams, o praktika aptariama architektūros metaforiniais „nematomų jėgų“ terminais, kurie žinomi kaip či energija. Mintimis apie šią filosofinę praktiką ir jos pritaikymą dalinasi interjero dizaino ir architektūros studijos „IDAS“ interjero architektė Vaida Kandratvičūtė.

A+ klasės namas: kaip nesuklysti renkantis

Istorijos pabaigoje pasidalinsime patarimais, kurie padės nusipirkti kokybišką namą ir neturėti galvos skausmo dėl biurokratinių rekalavimų, bet apie viską nuo pradžių – vienos šeimos, kuri norėjo naujo namo, istorija.

Liepą „Mano namuose“ – vasarvidžio atradimai

Liepos mėnesio numeryje – smagi, saulėta ir nuotaikinga atostogų atmosfera.

Svajonių namai: subtilia prabanga dvelkianti erdvė

Amerikiečių aktorius bei režisierius Benas Affleckas balandžio mėnesį įsigijo prabangų būstą už 17,6 mln. eurų. Šis namas, esantis rytinėje Los Andželo dalyje, išsiskiria savo elegantišku Naujosios Anglijos (angl. New England) stiliumi.

492 kv.m namas, pro kurio langus atsiveria nuostabus Ramiojo vandenyno vaizdas

Garsus modelis Cindy Crawford ir jos vyras verslininkas Rande Gerber neseniai pardavė savo prabangų namą Malibu paplūdimyje už 39 mln. eurų.

5 daugiausiai dėmesio birželio mėnesį sulaukę interjerai

Vasarą pagaliau galime mėgautis pasisėdėjimais balkone ar terasoje. Tad nieko keisto, kad nors pramogos lauke ir vilioja, norisi tiesiog leisti laiką namuose.

100 kv.m vasaros namai, kur svarbiausia – terasa

Projektuojant namą užmiestyje, kur daugiausia laiko bus leidžiama vasarą poilsiaujant, keliami šiek tiek kitokie reikalavimai nei gyvenamajam namui. Svarbiausiu aspektu tampa lengvo, patogaus, nevaržomo gyvenimo koncepcija ir, žinoma, galimybė turėti erdvią lauko terasą. Tad jaukiame, vešliai apželdintame sklype įrengtam vasarnamiui dekoruoti buvo pasirinkta tai, kas praktiška, ilgaamžiška ir lengvai prižiūrima.

Trijų „Grammy“ statulėlių savininkės namai, kurių vertė 10 mln. eurų

Dainininkė, dainų autorė bei šokėja Shakira šiuo metu parduoda savo namus Majamyje, JAV. Dviejų aukštų namas ir jį supantis 0,2 hektarų plotas yra parduodamas už 10,1 mln. eurų.

3 namų interjerai, kurie sužavės subtilia prabanga

Benas Aflleckas, garsus amerikiečių aktorius ir kino kūrėjas, šiuo metu parduoda savo įspūdingo dydžio plantaciją su namu Džordžijos valstijoje, JAV. Ramioje gamtos apsuptyje įsikūrę namai yra įvertinti 7,7 mln. eurų.

Originalūs „Oskaro“ savininkės namai, kurių vertė – 1,3 mln. eurų (2)

Diane Keaton – garsi amerikiečių aktorė, kuri geriausiai yra žinoma dėl savo kultinio vaidmens Woody Allen filme „Anė Hol“ (angl. „Annie Hall“). Moteris visada pasižymėjo nestandartišku skoniu, o jos namai – puikus to pavyzdys.