Jaučiate, kad namuose kažkas ne taip? Niekaip nepailsite, vargina neigiamos emocijos? Pats metas permainoms! Jums pagelbės fengšui gudrybės. Pirmiausia - miegamojo zonoje.
Jei miegamasis jums atrodo nuobodus, tikriausiai dėl to, jog čia vienspalvės sienos, grindys, baldai, kilimas, lovos užtiesalas ir net pagalvėlės? Interjerą pagyvintų nuotaikingi dryžiai - vėl populiarėjanti tendencija tiek klasikiniuose, tiek moderniuose interjeruose. Beje, jie buvo itin populiarūs Prancūzijos aristokratų namuose.
Null Stern“ viešbutyje, kuris yra įsikūręs Šveicarijos kantono Graubiundeno kalnuose tėra miegamasis. Pavadinti kambariu šios erdvės neapsiverčia liežuvis. Tai tiesiog erdvė kalnuose, kurioje yra lova, staliukas ir kelios lempos.
Visiems norisi, kad miegamajame viešpatautų jaukumas, komfortas – tai iš karto pataiso nuotaiką ryte. Sienų, baldų, aksesuarų spalva svarbi, juk nuo jos priklauso netgi kambaryje esančio žmogaus vidinė nuotaika.
Ar kada esate skaičiavę, kokioje gausybėje lovų miegojote per savo gyvenimą? Pradedant kūdikio, mažylio, paauglio, vėliau - studentiška bendrabutyje, pirmąja nuomojamame, o gal jau nuosavame būste. O jei įtrauktumėte lovą, kurią seneliai jums paklodavo per atostogas kaime, kuriose miegodavote svečiuodamiesi pas draugus, atostogaudami Lietuvoje ar keliaudami svetur. Rimčiau sunegalavus, sava kuriam laikui tampa ligoninės lova, o iškylaujant gamtoje lovą atstoja guolis palapinėje.
Yra daug paprastų būdų, kurie padės mažus miegamuosius vizualiai padidinti ir iš esmės padaryti gražesniais. Vienas mažo miegamojo pliusas – norint pokyčių, nebūtina išleisti daug pinigų.
Nuo seno yra žinoma, kad spalvos veikia žmogaus nuotaiką, suvokimą, psichologinę būseną. Miegamasis turi būti toks, kad jame galėtume atsipalaiduoti, jaustumėmės jaukiai ir patogiai.
Miegamojo spalva turi įtakos poros seksualiniam gyvenimui. Poros, kuri dirba protinį darbą, miegamajame turėtų vyrauti mėlyni tonai. O štai fizinį darbą dirbančiųjų miegamasis turėtų būti žalias.