Kad ir kas jūs esate – vyturys ar pelėda – ko gero sutiksite, kad miegamasis yra maloniausia, jaukiausia namų vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko. O tam, kad ją įsirengtume kaip užuovėją nuo pasaulio rūpesčių, interjero ekspertai pataria taikyti maišymo ir derinimo taktiką. Derinkite, maišykite, žaiskite su formomis ir dydžiais – kurkite savo asmeninę erdvę.
Vieta, kur miegate, turi būti tarsi šventovė. Miegamasis – tai ramybės oazė. Tai vieta miegui, meilei, svajonėms. Dažnai tai labiausiai pažeidžiama erdvė. Tai vieta, iš kurios tikimės prieglobsčio, galimybės atsijungti ir jaustis saugiai, tad jai reikia skirti ypač daug dėmesio.
Spalvų paletė yra labai svarbi miegamajame, juk spalva veikia interjero atmosferą ir nuotaiką. Mes parinkome 10 geriausių palečių, kurios pavers miegamąjį kur kas jaukesniu. Dizainerių nuomone, tikrai jaukaus miegamojo paslaptis – sėkmingai parinkta spalvų gama. Juk būtent spalva sukuria interjero nuotaiką ir stilių. O tokiam svarbiam kambariui spalvos ir atspalviai turi būti parinkti ypatingai kruopščiai, kad interjero atmosfera būtų atpalaiduojanti ir patogi. Mes parinkome 10 geriausių spalvinių derinių miegamajam, kurie tikrai dovanos jums sveiką miegą.
Tinklalapio TenKurNamai.lt įkūrėja Sigita nuolat keičia ir kuria savitus namus. Publikuojame jos patarimus, kaip į miegamąjį įnešti gyvumo. Pasirodo, tam gali pasitarnauti ir geometriniai raštai ant sienų.
Dauguma žmonių praleidžia vieną trečdalį savo gyvenimo miegamuosiuose, tačiau labai dažnai ši erdvė yra nuobodi ir monotoniška, o ne energijos suteikianti poilsio šventovė. Įvairių baldų ir aksesuarų margas kratinys kartu su baltų sienų pasirinkimu yra tipinės dekoro klaidos. Laimei, šios erdvės pokyčiams nereikia daug pinigų ar laiko – tik šiek tiek kūrybiškumo.
Savo žiniomis apie tai, ką turime išmanyti apie patalynės audinius, jų sudėtį bei savybes, dalijasi Vilniaus kolegijos Dizaino ir technologijų fakulteto dekanė Zita Skutulaitė bei „1000 ir 1 nakties“ patalynės salonų tinklo direktorė Eglė Šlapkauskienė.