Kone trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl tai, kaip įsirengiame savo miego oazę – miegamąjį, itin svarbu tiek miego kokybei, tiek ir bendrai savijautai. Interjero dizainerė – Elžbieta Skunčikienė pataria, kaip nepamirštant stiliaus įsirengti kokybiškam poilsiui tinkamą miegamąjį.
Norite įsirengti miegamąjį, bet vis negalite apsispręsti, kokio jis turi būti stiliaus? Pateikiame horoskopą, kuriame akcentuojamos kiekvieno Zodiako ženklo savybės, susijusios su interjeru. Susiraskite savo ženklą ir pasisemkite įkvėpimo.
Null Stern“ viešbutyje, kuris yra įsikūręs Šveicarijos kantono Graubiundeno kalnuose tėra miegamasis. Pavadinti kambariu šios erdvės neapsiverčia liežuvis. Tai tiesiog erdvė kalnuose, kurioje yra lova, staliukas ir kelios lempos.
Visiems norisi, kad miegamajame viešpatautų jaukumas, komfortas – tai iš karto pataiso nuotaiką ryte. Sienų, baldų, aksesuarų spalva svarbi, juk nuo jos priklauso netgi kambaryje esančio žmogaus vidinė nuotaika.
Ar kada esate skaičiavę, kokioje gausybėje lovų miegojote per savo gyvenimą? Pradedant kūdikio, mažylio, paauglio, vėliau - studentiška bendrabutyje, pirmąja nuomojamame, o gal jau nuosavame būste. O jei įtrauktumėte lovą, kurią seneliai jums paklodavo per atostogas kaime, kuriose miegodavote svečiuodamiesi pas draugus, atostogaudami Lietuvoje ar keliaudami svetur. Rimčiau sunegalavus, sava kuriam laikui tampa ligoninės lova, o iškylaujant gamtoje lovą atstoja guolis palapinėje.
Yra daug paprastų būdų, kurie padės mažus miegamuosius vizualiai padidinti ir iš esmės padaryti gražesniais. Vienas mažo miegamojo pliusas – norint pokyčių, nebūtina išleisti daug pinigų.
Nuo seno yra žinoma, kad spalvos veikia žmogaus nuotaiką, suvokimą, psichologinę būseną. Miegamasis turi būti toks, kad jame galėtume atsipalaiduoti, jaustumėmės jaukiai ir patogiai.
Miegamojo spalva turi įtakos poros seksualiniam gyvenimui. Poros, kuri dirba protinį darbą, miegamajame turėtų vyrauti mėlyni tonai. O štai fizinį darbą dirbančiųjų miegamasis turėtų būti žalias.