Kad ir kas jūs esate – vyturys ar pelėda – ko gero sutiksite, kad miegamasis yra maloniausia, jaukiausia namų vieta, kurioje praleidžiame labai daug laiko. O tam, kad ją įsirengtume kaip užuovėją nuo pasaulio rūpesčių, interjero ekspertai pataria taikyti maišymo ir derinimo taktiką. Derinkite, maišykite, žaiskite su formomis ir dydžiais – kurkite savo asmeninę erdvę.
Vieta, kur miegate, turi būti tarsi šventovė. Miegamasis – tai ramybės oazė. Tai vieta miegui, meilei, svajonėms. Dažnai tai labiausiai pažeidžiama erdvė. Tai vieta, iš kurios tikimės prieglobsčio, galimybės atsijungti ir jaustis saugiai, tad jai reikia skirti ypač daug dėmesio.
Spalvų paletė yra labai svarbi miegamajame, juk spalva veikia interjero atmosferą ir nuotaiką. Mes parinkome 10 geriausių palečių, kurios pavers miegamąjį kur kas jaukesniu. Dizainerių nuomone, tikrai jaukaus miegamojo paslaptis – sėkmingai parinkta spalvų gama. Juk būtent spalva sukuria interjero nuotaiką ir stilių. O tokiam svarbiam kambariui spalvos ir atspalviai turi būti parinkti ypatingai kruopščiai, kad interjero atmosfera būtų atpalaiduojanti ir patogi. Mes parinkome 10 geriausių spalvinių derinių miegamajam, kurie tikrai dovanos jums sveiką miegą.
Tinklalapio TenKurNamai.lt įkūrėja Sigita nuolat keičia ir kuria savitus namus. Publikuojame jos patarimus, kaip į miegamąjį įnešti gyvumo. Pasirodo, tam gali pasitarnauti ir geometriniai raštai ant sienų.
Miegamasis - erdvė, kuriai reikia skirti ypatingą dėmesį, Pamirškite monotonišką, nuobodų, vientisą stilių - leiskite sau eksperimentuoti. Pateikiame 5 idėjas, kurios tikimės, įkvėps Jus.
Miegamajame galima puikiai išnaudoti erdvę virš lovos - tiek praktiškai, tiek vizualiai. Čia galima įtaisyti lentynas, suformuoti nišas, įdiegti originalų apšvietimą. Norintiems švarios, daiktais neapkrautos, erdvės, sieną prie lovos galima originaliai papuošti raižiniais ar dekoratyviniais elementais, ar tiesiog pakabinti veidrodį, kuris vizualiai išplės erdvę. Štai kelios idėjos.
Idealus miegamojo kambarys pagal fengšui yra tas, kuriame harmoningai teka juslinė energija. Toks kambarys turi jus kviesti, gundyti, vilioti ir tuo pačiu metu raminti.