Miegamasis – išskirtinė namų zona, kuriai reikia suteikti privatumo. Tačiau ne visada galime skirti jam atskirą kambarį, o jei galime – ne visada tokį erdvų ir patogų, kokio norėtume. Dešimt sumanių ir originalių sprendimų padės išvengti šių trūkumų ir sukurti jaukią miegamojo zoną, kad ir kur ją įrengtumėte.
Panirti į patalus, kuriuose miega Švedijos karališkoji šeima, aktoriai Angelina Jolie ar Arnoldas Schwarzeneggeris gali kiekvienas. Ir galbūt tuomet kils idėja, verta milijono? Arba išdrįsite padaryti tai, kas atrodo nepasiekiama, kaip švedų lovų įmonės „Hästens“ CEO Janas Ryde.
Miegamasis – tai vieta, kurioje praleidžiame didžiąją laiko dalį. Nemigos priežasčių būna įvairių, tačiau specialistai teigia, jog miegamojo spalvos ir dizainas turi įtakos miego kokybei. Ne veltui yra sakoma, kad geras miegas gydo visas ligas. Jeigu ilgesnį laiką jus kamuoja nemiga, jaučiatės pavargę ar neišsimiegoję, visą dieną jaučiatės mieguisti, pagalvokite, galbūt derėtų kažką pakeisti miegamajame. Interjero dizainerė Justina Balvočiūtė sutiko pasidalinti savo patirtimi, kaip sukurti harmoniją miegamojo interjere.
Jums pasisekė, jei gyvenate viena ar turite savo asmeninį kampelį, nes galite susikurti beprotiškai romantišką, itin moterišką ir spalvingą interjerą. Romantišką dvasią galima kurti pastelinėmis spalvomis, pagyvinant jas sidabro ar aukso atspalviais, subtiliais interjero akcentais: šviestuvais su senoviniais gaubtais, žvakidėmis, dekupažo technika dekoruotais nuotraukų rėmaliais, taip pat daugybe pagalvėlių!
Dažnai dizaineriai lovas kloja visiškai kitaip negu kad mus mokė mūsų mamos. Kadangi skirtingi dizaineriai ir jų klientai turi skirtingus skonius ir poreikius, yra gausybė būdų, kaip stilingai pasikloti lovą. Dizaineriai koncentruojasi ties patogumu, ramybės pojūčiu ir individualumu. Jeigu norite savo lovą pasikloti „dizaineriškai“, štai keli patarimai.