Balandžio 25-28 d. vyks jubiliejinė, jau 25-oji, „Litexpo“ paroda RESTA, kuri skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. O kol iki parodos dar liko daug laiko, kviečiame įkvėpimo pokyčiams pasisemti beklaidžiojant po „Vilnius City Opera“ meno vadovės ir režisierės Dalios Ibelhauptaitės namus.
„DIZU interjero studijos“ architektės Renata Mockutė, Jurgita Saulytė ir Kristina Puidokaitė sukūrė 60 kv.m. buto interjerą. 3 kambarių būsto tematika buvo pavadinta pasteliniais pokštais. Kodėl būtent taip, sužinosite straipsnyje.
Vilniuje esantis loftas yra išdėstytas per du aukštus. Pirmajame – virtuvės, vonios kambario ir svetainės zonos, antrajame aukšte – bendra miegamojo ir poilsio erdvė. Loftas yra viršutiniame pastato aukšte, dėl to beveik visą pagrindinės lauko sienos dalį sudaro vitrininiai langai su vaizdu į Nerį.
Skandinaviškas interjeras iki šiol žavi Europos regionų gyventojus, o lietuviai, žinoma, taip pat ne išimtis. Šviesi, kiek sterili, tačiau ne mažiau jauki aplinka, kurioje dėmesys koncentruojamas tik į keletą originalių interjero detalių – tokia būsto vizija sužavėjo ir 27-erių vilnietę Laurą Mikučionytę.
Šis loftas yra Lenkijos mieste Lodzėje. Tai yra pramoninis miestas, garsėjęs fabrikais. Šiuo metu lenkai iš jų kuria apartamentus daugelyje miesto vietų ir taip vykdo darnią plėtrą.
Grafikė Agnė Juršytė savo darbo erdvę įkūrė lofte. Natūraliai tai tapo ne tik kūrybine erdve, bet ir gyvenamąja aplinka, nes ten praleidžiama ypač daug laiko. Juk apėmus įkvėpimui, gali net nepastebėti, kiek dabar laiko ar kas vyksta aplinkui.