Ryškiausias 2017 m. interjero stilius

 (2)
Kiekvienais metais populiaresniais tampa vieni ar kiti interjero stiliai, neretai jų tendencijos net sutampa su mados. 2017 m. - ne išimtis, kartu su gėlių, augalų ir gyvūnijos motyvais tendencijose matome ir egzotikos kryptį, kuri aprėpia tiek mados, tiek interjero pasaulį.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kasmetinėje parodoje "Heimtextil" numatomos pagrindinės naują sezoną vyrausiančios tekstilės bei interjero tendencijos. Šįmet pristatytos 4 pagrindinės kryptys: virtualumas, skirtingos kultūros, nepažintas pasaulis ir natūralumas. Kiekvieną šių krypčių galima skirstyti į smulkesnes tendencijas, apimančias ne tik tekstilę, bet ir visą interjero stilistiką.

Viena ryškiausių 2017 m. interjero tendencijų - kultūrų grupei priklausanti egzotika. Tai poilsinių kelionių kraštai, nuo balto smėlio paplūdimių, palmių giraičių iki margaspalvių džiunglių. Tokiame interjere susilieja kontrastingi ryškių spalvų deriniai, tiesioginės užuominos į laukinį pasaulį ir natūralūs elementai, pavyzdžiui, pinti baldai, rankų darbo dekoracijos.

Interjere, sakytum, atkuriami tikrų tikriausi tropikai. Sienos kausto žvilgsnius intensyviais egzotiškais raštais, baldai puošiami dekoratyviomis pagalvėlėmis, margintomis tropiniais augalais, egzotiškais gyvūnais, hipnotizuojančiomis gėlėmis. Naudojami ryškių spalvų deriniai, kurie suteikia interjerui žaismingumo, gyvybingumo. Tai įvairūs rausvos atspalviai (nuo rėksmingos rožinės iki pastelinės rausvos), vaiski sodo žaluma, turkio ir vandenyno mėlyna, bananų geltona, apelsinų oranžinė, garstyčių žalsvai gelsva ir kitos vibruojančios spalvos.

A photo posted by heimtextil (@heimtextil) on Jan 12, 2017 at 5:51am PST

A photo posted by heimtextil (@heimtextil) on Jan 9, 2017 at 8:54am PST

Madingos interjero detalės: palmių šakelėmis ir tropiniais augalais marginta tekstilė, gyvūnų kailio raštai, paukščiais ištapyti paviršiai. Pastarieji puošia ne tik pagalvėles, bet ir patalynę, užuolaidas, tapetus, baldų apmušalus. Vienas populiariausių motyvų - su egzotiškomis atostogomis siejamas flamingas.

Namuose nuo-iki įkurti tropinį sodą būtų gana drąsu, po kurio laiko toks stilius gali varginti akis. Vienas būdų nuslopinti egzotiką, prie jos derinti solidžias klasikines arba prabangos įspūdį kuriančias spalvas, taip pat tvarkingus raštus, pavyzdžiui, geometrinius. Žaisminga tropikų tendencija puikiai pasitarnaus tiems, kurie nori erdvei suteikti stilingų ir sielą gaivinančių detalių.

A photo posted by ESTAhome.nl (@estahome.nl) on Jan 18, 2017 at 2:13am PST

A photo posted by Cenk Mommarje (@mommarje) on Jan 17, 2017 at 3:35pm PST

A photo posted by Savi Bhushan (@savibhushan) on Jan 13, 2017 at 11:35am PST

A photo posted by Canan Kara (@cacakara) on Jan 13, 2017 at 4:43am PST

A photo posted by Syl (@art_home_deco) on Jan 12, 2017 at 11:23pm PST

A photo posted by goda (@goda_ri) on Jan 12, 2017 at 10:59am PST

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Interjero stiliai

Minimalistinis interjero stilius: kokios gyvenimiškos pamokos jame slypi?

Nėra kitos tokios vietos kaip namai – tai asmeninė šventovė, kurioje neturėtų likti vietos triukšmui bei stresui. Namų išvaizda daro tiesioginę įtaką žmogaus nuotaikai. Netvarkinga, nereikalingais daiktais perkrauta erdvė kuria įtampos jausmą. Tam, kad namuose galima būtų sukurti ramybės aurą, pristatome kelias pamokas, kurių vertėtų pasimokyti iš minimalistinio interjero stiliaus.

2018-ųjų namų interjero tendencija – tobulai netobula Vabi Sabi

Jei vien mintis apie visiškai baltą virtuvę verčia pasijausti prastai, minimalistinio interjero idėja kelia juoką, nes prisimenate apie daugybę turimų daiktų, ateinantys metai jums bus sėkmingi. Laikas suvokti, kad nesate viską tobulai atliekantis robotas, esate paprastas žmogus, ruošdamasis ryte į darbą po savęs namuose paliekantis betvarkę, kaupiantis krūvas senų žurnalų, tikėdamasis, kad vieną dieną jų būtinai prireiks. Visa tai yra normalu! Ar namai visada turi atrodyti tobulai? Tikrai ne, nes juose gyvena žmonės, todėl jie turi atrodyti atitinkamai.

Kaip nepasiklysti: skirtumai tarp skandinaviško ir minimalistinio dizaino

Dizaino srities terminų reikšmės ir tinkamas jų vartojimas neretai tampa komplikuota užduotimi, sudėtingumu nė kiek nenusileidžiančia namų kino sistemos pajungimui savomis rankomis. Vis tik planuojant namų interjerą, kuris būtų jums idealiai tinkamas, atspindėtų jūsų skonį ir poreikius, būtinas specifinis žodynas, kuris padėtų kalbėti apie tam tikrų stilių niuansus.

52 kv.m butas Vilniuje: urbanistikos ir medžio dialogas (18)

Šiuo metu didmiesčiuose ypač populiariu butus įrengti šiuolaikišku-industriniu stiliumi, tačiau visi susiduria su problema: kaip namus paversti išskirtiniais, savais? Dizaineriai šio 52 kv.m. buto Vilniaus centre savininkams pasiūlė atšiaurią urbanistiką supiršti su jaukiu medžiu. Tik pažiūrėkite, kas iš to išėjo.

PRIEŠ ir PO: autentikos ir modernumo žaismas 47 kv.m bute Vilniuje (37)

Statybos ekspertai dažnai sako, jog pastatyti iš naujo yra kur kas paprasčiau nei restauruoti seną būstą. Jauna šeima, nusipirkusi apleistą butą XX a. pr. statybos name, sugebėjo iš pagrindų atnaujinti savo namus, bet išsaugoti senumo dvelksmą ir suderinti autentiką su madingu modernumu. Kaip jiems taip pavyko? Į pagalbą suskubo interjero architektas Lukas Gadeikis.

Ryškiausias 2017 m. interjero stilius (2)

Kiekvienais metais populiaresniais tampa vieni ar kiti interjero stiliai, neretai jų tendencijos net sutampa su mados. 2017 m. - ne išimtis, kartu su gėlių, augalų ir gyvūnijos motyvais tendencijose matome ir egzotikos kryptį, kuri aprėpia tiek mados, tiek interjero pasaulį.

Pirmieji sužinokite, kokia spalva bus madingiausia 2017 metais (9)

Architektūros, mados ir dizaino pasaulis 2017-uosius metus paskelbė mėlynos spalvos metais. Pasak Heleen Van Gent iš „AkzoNobel“ Pasaulinio estetikos centro, šiandien žmonės iš naujo įvertina tai, iš ko susideda kasdienis gyvenimas – šeimą ir draugus, ryšį su gamta ir aplinka, malonius patyrimus, o mėlyna spalva puikiai tai išreiškia. Garsi dažų kompanija „Sadolin“ skelbia, kad būtent ši – nutrinto džinso – spalva padės naujai pažvelgti į mus supančią aplinką ir kasdienes patirtis paversti dar svarbesnėmis.

Patarimai, kaip pagyvinti interjerą tamsesniais atspalviais

Nors dalis žmonių norėtų paeksperimentuoti dažydami kambarių sienas ryškiomis, tamsiomis spalvomis, retas kuris drįsta iš tiesų tai padaryti. Priežastis paprasta: mes nežinome, kaip panaudoti tamsias spalvas, kad nesugadintume vaizdo, manome, kad jos tinka tik dideliems kambariams arba laikomės tradicinio požiūrio, kad tik šviesios spalvos išplečia erdvę. Iš tiesų tamsesnės spalvų schemos yra greitas ir lengvas būdas suteikti interjerui gylio ir išraiškingumo, tik reikia žinoti keletą principų.

Kuriame sodybos interjerą: senėjimo estetika

Sendinimo efektas atsirado kaip priešybė moderniems, lygiems, blizgiems paviršiams, kuriantiems šaltą, sterilų namų įspūdį. Šiuolaikiškuose interjeruose stiklo ir betono gausa, chromuotos detalės, plastikas ir ryškios spalvos dažnai išstumia jaukias, gamtos sukurtas ir laiko paliestas, neapdailintas ir grubias faktūras. Kaip antikvarinių, senovinių objektų alternatyva pradėti kurti specialiai pasendinti daiktai, tinkami komponuoti net ir standartiniuose miestų butuose.

14 būdų, kaip sukurti klasikinį kaimišką stilių (+ INTERJERAS) (30)

Kaimiškas stilius pasižymi jaukumu, tačiau derėtų ypač atsakingai apgalvoti tokio interjero detales, kad namai netyčia taptų kičo karalija. Pateikiame penkiolika patarimų, kaip tai padaryti ir žavingą interjerą, kuris galbūt ir jus įkvėps pasirinkti šį interjero stilių.