Kiekvienais metais populiaresniais tampa vieni ar kiti interjero stiliai, neretai jų tendencijos net sutampa su mados. 2017 m. - ne išimtis, kartu su gėlių, augalų ir gyvūnijos motyvais tendencijose matome ir egzotikos kryptį, kuri aprėpia tiek mados, tiek interjero pasaulį.
Kaimiško stiliaus svetainės gali būti įvairių formų ir dydžių – nesibaiminkite šiam stiliui būdingų tradicinių raštų ir dekoratyvinių baldų kompaktiškame kambaryje. Pasisemkite įkvėpimo iš kaimo vasarnamių su mažais, bet puikiai įrengtais kambariais ir įgyvendinkite keletą dekoravimo gudrybių, kad kaimiškas stilius „suskambėtų“ mažoje svetainėje.
Jei pritariate Leonardui da Vinčiui, kad paprastumas yra didžiausias rafinuotumas, minimalistiniu stiliumi įrengti namai yra kaip tik jums. Nors jūs galite traktuoti minimalizmą kaip nuobodų, geras minimalistinis dekoravimas, iš tikrųjų, yra žavintis ir pavydėtinas įgyvendinti dekoro žygdarbis.
Bohemiški interjerai patinka tiems, kas nori, kad jų namai būtų gyvi, margi, pilni įdomių daiktų. Tokiuose namuose negalioja griežtos taisyklės, tvyro laisva, nerūpestinga, kūrybiška atmosfera. Ir nors nerasite dviejų identiškų bohemiškų interjerų, visi jie pasižymi tam tikrais panašumais.
Apsiginklavus laiku, dažais ir medžiaga su smulkių gėlyčių raštais, nereikalingą komodą, servantą ar senovišką krėslą lengvai galima paversti šiuolaikine kaimiško stiliaus interjero detale.
Pastarieji dešimtmečiai labai skiriasi nuo visų buvusių periodų žmonijos gyvenime: pirmiausia - pagreitėjusiu gyvenimo tempu, ribų bei rėmų panaikinimu; naujų medžiagų ir technologijų kūrimas suteikia galimybių peržengti naujas ribas. Visa tai negali neatsispindėti patalpų dizaine.
Sieną kambaryje gali pakeisti tanki kutų užuolaida. Vietoj paveikslų galima pakabinti langinių imitacijas, o po jomis - žydinčias gėles vazonėliuose. Būdų, kaip įdomiai dekoruoti namus, yra begalė, tereikia išsirinkti labiausiai patinkančius. Štai kelios idėjos.