Kiekvienais metais populiaresniais tampa vieni ar kiti interjero stiliai, neretai jų tendencijos net sutampa su mados. 2017 m. - ne išimtis, kartu su gėlių, augalų ir gyvūnijos motyvais tendencijose matome ir egzotikos kryptį, kuri aprėpia tiek mados, tiek interjero pasaulį.
Kaimiško stiliaus svetainės gali būti įvairių formų ir dydžių – nesibaiminkite šiam stiliui būdingų tradicinių raštų ir dekoratyvinių baldų kompaktiškame kambaryje. Pasisemkite įkvėpimo iš kaimo vasarnamių su mažais, bet puikiai įrengtais kambariais ir įgyvendinkite keletą dekoravimo gudrybių, kad kaimiškas stilius „suskambėtų“ mažoje svetainėje.
Visais laikais žmonės eksperimentavo, ieškojo naujų stiliaus ir išraiškos formų, tad keitėsi ir būsto interjero mados tendencijos. Kaipgi šiandien nepasiklysti tarp daugybės stilių ir sukurti išskirtinį savo svajonių būsto interjerą? Vilniuje duris atvėręs naujasis interjero centras „Namų stilius“ pristato kitų metų grindų ir sienų apdailos naujoves.
„Vyriška, logiška, lakoniška, net šiek tiek asketiška, bet kartu jauku, ramu ir stilinga“, – taip nedidelio buto interjerą pristato jo projekto autorius dizaineris Rimantas Špokas ir priduria, kad svarbiausias čia – dviratis, lyg atsitiktinai pastatytas ant miesto grindinio ir atremtas į grafičiais išpieštą pastato sieną...
Utilitaraus dizaino atsiradimas siejamas su Niujorko loftais, septintame dešimtmetyje įkurtais sandėlių patalpose. Į šias erdves, anksčiau skirtas audinių, rūbų, maisto ir kitų prekių sandėliavimui, kėlėsi (ir tebesikelia) tie žmonės, kuriems norėjosi didelių, šviesių erdvių, bet kurie neišgalėjo įpirkti tradicinio gyvenimui skirto nekilnojamojo turto.
Norvegija ar Suomija – šalys su atšiauriu klimatu, įsikūrusios ant jūros kranto, todėl skandinaviškas stilius atspindi tenykščių gyventojų charakterį.
Viktorijos laikais (1830-1901 m.) baldų istorija išgyveno didelius pokyčius. Žmonės troško savo namuose turėti kuo daugiau baldų, kuriais galėtų pasipuikuoti prieš draugus. Visą gyvenimą Karalienė Viktorija tapatino save su viduriniąja klase, todėl šio periodo baldai buvo skirti vis augančiai viduriniosios klasės populiacijai.