Reklama
Stogas
Manonamai.lt /
Nuotrauka: Creaton nuotr.
2013 m. balandžio 15 d. 09:37

Spalvotų čerpių spalvų derinimas – išskirtiniam stogui

Užlipę ant aukštesnės kalvos pasižvalgyti po pavasarėjantį daugelio Lietuvos miestų senamiestį, pamatytume raudonuojančių stogų jūrą. Nuo seniausių laikų čerpės yra viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų stogo dangų, tačiau vis dažniau naujakuriai eksperimentuoja su įvairiais atspalviais bei raštais, taip sukurdami unikalaus dizaino su aplinka derančius stogus.
Norint turėti išskirtinį stogą, reikia tik šiek tiek fantazijos ir gerų medžiagų. Lietuvos parduotuvėse esantis įvairių formų ir spalvų keraminių čerpių pasirinkimas garantuoja net ir įmantriausių stogų projektų įgyvendinimą.

Lietuvio akiai nebūdinga skirtingų spalvų čerpių derinimo tendencija anksčiau ar vėliau pasieks mūsų stogus. Meniniškais vokiečių gamintojo „Creaton“ stogais jau dabar galima pasigrožėti nuotraukose. Galbūt kažkam kils minčių ir idėjų išpuošti savo stogą?

PARAŠYKITE SAVO KOMENTARĄ
Yra 0 komentarų
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Kaip ant palangės užsiauginti vilnamedį?
Pasaulyje priskaičiuojama bene 40 vilnamedžių rūšių, tačiau tik keturios iš jų auginamos pramonei. Bene populiariausi ir auginami namuose – žoliniai ir plaukuotieji vilnamedžiai. Tiesa, norint išauginti šią palangių puošmeną gali tekti pavargti. Tačiau džiaugsmas išvydus baltus it sniegas pluošto gabalėlius – neapsakomas.
Loftas, kuriame ganosi žąsys
„Dauguma dalykų mūsų gyvenime vyksta įsiterpus standartams ir klišėms. Tuo tarpu lofto erdvė išlaisvinta, nesusijusi su stereotipais, kaip ir tokią erdvę pasirinkę žmonės. Atgimusi apleista erdvė naujam gyvenimui prašėsi simbolio, kuris primintų apie virsmą iš apleistos į prijaukintą erdvę, tinkamą netgi netikėtiems paukščiams. Trejetas trepsenančių žąsų šmaikščiai kalba apie pramoninių apleistų erdvių atgimimą“, – taip sukurtą šmaikščią avantiūrą pristato architektė Renata Mockutė.
Kada verta rinktis minimalistinį stilių interjere?
Minimalistinis interjeras populiarus Lietuvoje. Ramybė, patogi sofa ir televizoriaus pultelis – ko dar reikia pavargusiam po darbo žmogui? Šis stilius padeda sukurti sterilią aplinką, kuri ramina nervų sistemą, sukuria atpalaiduojančią atmosferą bei padeda atitrūkti nuo rutinos. Per dieną nuvargusiai sąmonei būtina erdvė, kurioje galima pailsėti nuo margumo ir triukšmo.
Idėja moderniam interjerui
Modernus interjeras pasižymi švariomis spalvomis, aiškiomis ir tiesiomis baldų linijomis, skoningomis dekoracijomis ir minimaliu sentimentalių daiktų bei smulkių interjero detalių kiekiu. Šis interjeras turėtų patikti žmonėms norintiems grįžti į šviesius ir daiktais neperkrautus, tačiau jaukius namus.
Septintas dešimtmetis: interjero idėjos
Tai „Bitlai“ ir Vudstokas! Tai taikos ženklai, draugystės apyrankės ir psichodeliniai motyvai. Tai taip pat ir „avokados“ era - žalsvi šaldytuvai ir spintelių paviršiai. Jei jus žavi 7-asis dešimtmetis, tikriausiai norėtumėte tokio stiliaus interjero. Būdingos spalvos - oranžinė, geltona ir šiek tiek rudos.
Pinigus į namus pritrauksite laikydamiesi šių patarimų
Atvėrus pagrindines namų duris, prieš akis išnyra ne aklina ir siaura siena, be galimybės pajudėti, o šviesi ir erdvi patalpa. Pagal Feng Šui, siauras prieškambaris signalizuoja apie ribotas finansines galimybes ir išteklius. Tačiau pasitelkus šią, senovės Kinijos tradiciją, mes galime paversti net ir siauriausią koridorių jaukia ir erdvia vieta namuose. Daugiau paslapčių - šiame straipsnyje.
Kaip namuose sukurti traukos centrą?
Namuose kiekvienas kambarys gali tapti traukos centru. Dėl to svarbu parinkti tinkamą akcentą - didelę sofą, modernų stalą ar originalių suvenyrų prikrautą lentyną.
Koks atsargų ruošimo būdas žiemai naudingiausias?
Kad ir kaip ruoštume maisto atsargas: šaldytume ar džiovintume, marinuotume, virtume ar sūdytume, vitaminų ir mineralų kiekis vis tiek sumažėja – tik skirtingai. Tad gamindamos atsargas žiemai šeimininkės turėtų pagalvoti ir apie žmones, kurie jomis mėgausis.
Kaip panaudoti rudeninius lapus?
Dabar gera žingsniuoti parko taku, medžių alėja ar sodyboje, krintant medžių lapams, gėrėtis jų spalvomis ir jausti jų šlamėjimą, čežėjimą po kojomis. Tačiau kaip lapus galima panaudoti praktiškai?
Šildymo sezonui artėjant: kaip sukurti sveiką namų mikroklimatą?
Termometro stulpeliui leidžiantis žemyn, vis mieliau laiką leidžiame namuose. Sinoptikai prognozuoja, kad oras tik šals, tad pamažu pradedamas šildymo sezonas. Tačiau gyvenimas šiltoje patalpoje ne visuomet sveika. Norintieji namuose jaustis gerai turėtų susirūpinti tinkamu mikroklimatu.
Paveikslų vieta interjere
Kad kambarys atrodytų harmoningai ir stilingai, jūsų meno kūriniai turi būti sukabinti ant sienų dailiai ir tam tikra tvarka. Jei jie nederės tarpusavyje ir bus sukabinti kaip pakliuvo, kambarys atrodys netvarkingas ir nejaukus.
Namų dekoravimas gyvūnų kailių raštais
Daugybei žmonių patinka gyvūnų odos ir kailio raštai, pavyzdžiui, gepardo, leopardo, zebro, tigro kailio imitacijos. Didžiausia dekoravimo šiais raštais klaida yra nesaikingumas.
Login 2013: „protingi“ namai suteiks galimybę nuotoliniu būdu išsivirti kavos
„Ne įrenginių gausa nulems mūsų gerą ateitį, o mūsų gyvenimo būdas. Jis yra ir bus linkęs į „smart“ (liet. protingas – red. pastaba)“, – patikino bendrovės „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ intelektinių pastatų projektų skyriaus vadovas Kornelijus Šišla.