Reklama
Stogas
Manonamai.lt /
Nuotrauka: Creaton nuotr.
2013 m. balandžio 15 d. 09:37

Spalvotų čerpių spalvų derinimas – išskirtiniam stogui

Užlipę ant aukštesnės kalvos pasižvalgyti po pavasarėjantį daugelio Lietuvos miestų senamiestį, pamatytume raudonuojančių stogų jūrą. Nuo seniausių laikų čerpės yra viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų stogo dangų, tačiau vis dažniau naujakuriai eksperimentuoja su įvairiais atspalviais bei raštais, taip sukurdami unikalaus dizaino su aplinka derančius stogus.
Norint turėti išskirtinį stogą, reikia tik šiek tiek fantazijos ir gerų medžiagų. Lietuvos parduotuvėse esantis įvairių formų ir spalvų keraminių čerpių pasirinkimas garantuoja net ir įmantriausių stogų projektų įgyvendinimą.

Lietuvio akiai nebūdinga skirtingų spalvų čerpių derinimo tendencija anksčiau ar vėliau pasieks mūsų stogus. Meniniškais vokiečių gamintojo „Creaton“ stogais jau dabar galima pasigrožėti nuotraukose. Galbūt kažkam kils minčių ir idėjų išpuošti savo stogą?

PARAŠYKITE SAVO KOMENTARĄ
Yra 0 komentarų
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Triukšmo kaina ir kaip ją sumažinti
Triukšmas yra antras po oro užterštumo mirtinas ligas sukeliantis aplinkos veiksnys. Tyrimais įrodyta, kad didžiausią neigiamą poveikį žmonėms daro nuolatinis foninis triukšmas. Norėdami išsiaiškinti, kiek triukšmo mus supa buityje, atlikome paprastą garso matavimo eksperimentą.
Lofto interjero idėjos II
Jei nusprendėte įsikurti ne įprastame bute daugiabutyje, o nestandartinėje palėpėje, buvusiose gamyklose ar kitoje netradicinėje erdvėje, būsto interjeras taip pat galėtų būti originalus, derantis prie aplinkos specifikos. Idealų variantą, pritaikytą būtent jūsų buto išplanavimui, sukurs profesionalai, tačiau jei ir patys domitės interjero dizainu, keletą idėjų rasite ir čia.
Modernaus interjero kūrimo idėjos
Kuriant savo namų interjerą, galite turėti keletą idėjų, kokio stiliaus namus kursite. Kokį pasirinksite priklauso nuo asmeninių savybių, skonio ir kitų daugybės faktorių. Kai kalbame apie modernų šiuolaikinį interjero dizainą, įsivaizduojame subtilų spalvų pritaikymą, minimalius baldus ir vienspalves schemas.
Specialiai iš Maroko: rytietiška dvasia namuose
Dažnai manoma, kad rytietiškas interjeras - tai įvairiausių spalvų kokteilis, stiklo karoliukai, gausybė margų dekoratyvių detalių ir sodriausių smilkalų kvapų, t.y. visa tai, ką išvystame užsukę į rytietiškų prekių parduotuvę.
Viktorijos laikų baldų istorija
Viktorijos laikais (1830-1901 m.) baldų istorija išgyveno didelius pokyčius. Žmonės troško savo namuose turėti kuo daugiau baldų, kuriais galėtų pasipuikuoti prieš draugus. Visą gyvenimą Karalienė Viktorija tapatino save su viduriniąja klase, todėl šio periodo baldai buvo skirti vis augančiai viduriniosios klasės populiacijai.
6 interjero dizaino mobiliosios programėlės
Įprasti namų ruošos darbai gali neatpažįstamai pakeisti ir atnaujinti jūsų namus, tiesiog tam reikia lakios vaizduotės. Jeigu ruošiatės perdažyti sienas, perstatyti baldus ar pakeisti apšvietimą, prieš to imantis, išbandykite kaip tai atrodys naudojantis mobiliąja programėle. Ji pasitarnaus, nes labai dažnai mūsų vaizduotė prasilenkia su realybe, todėl ne viskas gali atrodyti taip gerai, kaip iš pradžių įsivaizdavome.

Kaip sutaisyti bėgantį čiaupą 10 specialisto komentaras

Kaip sutaisyti bėgantį čiaupą
Jei čiaupas sugenda ir niekas nesiima jo taisyti, gali iškilti didžiulė problema. Kai žinote, ką darote, sutaisyti čiaupą nėra sunku, bet jei nesate tikras, tada visgi geriau pasikviesti į pagalbą profesionalą.
Dizaino parodoje „Tendence“ – ekologijos ir paprastumo idėjos
Rugpjūčio 24-27 dienomis Frankfurte prie Maino vyksta tarptautinė plataus vartojimo prekių paroda „Tendence“. Ši paroda suteikia galimybę susipažinti su pavasario ir vasaros dizaino tendencijomis bei su artėjančių žiemos švenčių dekoru.
Marmuro dažymas: kaip pagyvinti vienspalvį puodelį
Kartais atrandi gražių puodelių su savitomis detalėmis. Kaip nuotraukoje vaizduojamas baltas puodelis su paukščiuku. Tačiau baltai spalvai norisi suteikti gyvumo. Kaip tai padaryti, sužinosite šiame straipsnyje.
Parodoje „Jūsų namai“ - dėmesys virtuvės dizainui
Virtuvė - tai susibūrimo ir bendravimo erdvė, kurioje gimsta įvairiausi sumanymai. Parodoje buvo pristatomi virtuvės apyvokos reikmenų privalumai. Specialistai pateikė idėjas, kaip kurti vientisą, jaukų namų paveikslą, kuris neįsivaizduojamas be gražiai padengto stalo, kokybiškų indų, patogių, visada po ranka esančių, buities prietaisų ir mielų funkcionalių smulkmenų. Daugiau - foto galerijoje.
Gražiausia rugsėjo mėnesio sodyba įsikūrusi užpelkėjusio nendryno vietoje
Ne viena kaimo turizmo sodyba yra atsiradusi be išankstinio plano. Iš pradžių sodybų šeimininkai investuoja į šeimos poilsį, o po kurio laiko užsiima kaimo turizmo verslu. Mėgstantieji plaukti baidarėmis pro Utenos rajoną tekančia Šventąja puikiai žino kaimo turizmo sodybą „Upės vingis“. Gal todėl, kai jos šeimininkai nusprendė atsiųsti nuotraukas portale ManoNamai.lt vykusiame konkurse „Gražiausia Lietuvos sodyba 2013“, per rugsėjo mėnesio rinkimų etapą daug kas balsavo už šią sodybą.
Sumanymai kuriantiems naujus namus
Visi stengiamės kurti namus, kurie būtų šilti ir jaukūs, tačiau ilgainiui susiduriame su daugeliu klausimų. Ką reikia daryti, įsigijus butą, kuriame nieko nėra?
Dizainerės patarimai ir pavyzdžiai, kaip įsirengti patogią virtuvę
Svarbiausi veiksniai, kuriant virtuvės interjerą, tai planavimas ir ergonomika. Reikia taip išdėstyti virtuvės elementus, kad kiekvienas jų būtų po ranka tada, kai reikia, juk tai viena praktiškiausių namų zonų, kuri vis dažniau tampa ir vakarėlių traukos centru.