Sodyba
Manonamai.lt /
Nuotrauka: Shutterstock nuotr.
2013 m. gegužės 02 d. 00:41

Kviečiame jau dabar dalyvauti „Gražiausios Lietuvos sodybos 2013” rinkimuose! rugsėjo mėnesio balsavimas

Pagaliau plūstelėjus šilumos bangai, norisi mėgautis grynu oru. Vėl galėsime smagiai leisti laiką sodybose ir rengti piknikus ar grilio vakarėlius.

Projektas „Gražūs namai“ Jums padės ne tik pasisemti įkvėpimo namams, sodybai ar sodui, gauti praktiškų patarimų, bet, žinoma, ir laimėti įspūdingų prizų.

Fasado, stogo dangos ir interjero apdailos įmonė Eternit Baltic jau antrus metus inicijuoja ir kviečia dalyvauti „Gražiausios Lietuvos sodybos 2013” rinkimuose. Nuo gegužės 2 d. iki spalio 1 d., kas mėnesį rinksime gražiausią sodybą pagal vieną kriterijų.

Laimėtojus apdovanosime mėnesio prizais, o nuo spalio 1 d. iki spalio 14 d. įvyks balsavimas dėl gražiausios Lietuvos sodybos vardo bei pagrindinių prizų.

Svarbu! Paskelbus finalinio balsavimo pradžią visi balsai bus skaičiuojami iš naujo. Pirmos ir antros vietos laimėtojus apdovanosime už didžiausią balsų kiekį, o trečiajį išrinks Eternit Baltic atstovai, tad nenusiminkite jeigu nesurinkote daugiausiai balsų, galbūt Jums nusišypsos laimė!

Sveikiname rugsėjo mėnesio nugalėtojus sodybos šeimininkus Mečislovą ir Danutę Šmatavičius, kurių sodyba yra Jociškių kaime, Utenos rajone.

Spalio 1 - 14 d. kviečiame dalyvauti Gražiausios Lietuvos sodybos 2013 rinkimuose: spauskite ČIA.

Jei nepavyks įkelti fotografijų, siųskite jas manonamai@delfi.lt

Dėmesio! Smerkiame nesąžiningus fotokonkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. DELFI skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai manonamai@delfi.lt.

Rugsėjo mėnesio balsavimas (pasibaigęs):
Rugpjūčio mėnesio balsavimas (pasibaigęs):
Liepos mėnesio balsavimas (pasibaigęs):
Birželio mėnesio balsavimas (pasibaigęs):
Gegužės mėnesio balsavimas (pasibaigęs):

PARAŠYKITE SAVO KOMENTARĄ
Yra 5 komentarai
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė
Kaip ant palangės užsiauginti vilnamedį?
Pasaulyje priskaičiuojama bene 40 vilnamedžių rūšių, tačiau tik keturios iš jų auginamos pramonei. Bene populiariausi ir auginami namuose – žoliniai ir plaukuotieji vilnamedžiai. Tiesa, norint išauginti šią palangių puošmeną gali tekti pavargti. Tačiau džiaugsmas išvydus baltus it sniegas pluošto gabalėlius – neapsakomas.
Loftas, kuriame ganosi žąsys
„Dauguma dalykų mūsų gyvenime vyksta įsiterpus standartams ir klišėms. Tuo tarpu lofto erdvė išlaisvinta, nesusijusi su stereotipais, kaip ir tokią erdvę pasirinkę žmonės. Atgimusi apleista erdvė naujam gyvenimui prašėsi simbolio, kuris primintų apie virsmą iš apleistos į prijaukintą erdvę, tinkamą netgi netikėtiems paukščiams. Trejetas trepsenančių žąsų šmaikščiai kalba apie pramoninių apleistų erdvių atgimimą“, – taip sukurtą šmaikščią avantiūrą pristato architektė Renata Mockutė.
Kada verta rinktis minimalistinį stilių interjere?
Minimalistinis interjeras populiarus Lietuvoje. Ramybė, patogi sofa ir televizoriaus pultelis – ko dar reikia pavargusiam po darbo žmogui? Šis stilius padeda sukurti sterilią aplinką, kuri ramina nervų sistemą, sukuria atpalaiduojančią atmosferą bei padeda atitrūkti nuo rutinos. Per dieną nuvargusiai sąmonei būtina erdvė, kurioje galima pailsėti nuo margumo ir triukšmo.
Idėja moderniam interjerui
Modernus interjeras pasižymi švariomis spalvomis, aiškiomis ir tiesiomis baldų linijomis, skoningomis dekoracijomis ir minimaliu sentimentalių daiktų bei smulkių interjero detalių kiekiu. Šis interjeras turėtų patikti žmonėms norintiems grįžti į šviesius ir daiktais neperkrautus, tačiau jaukius namus.
Septintas dešimtmetis: interjero idėjos
Tai „Bitlai“ ir Vudstokas! Tai taikos ženklai, draugystės apyrankės ir psichodeliniai motyvai. Tai taip pat ir „avokados“ era - žalsvi šaldytuvai ir spintelių paviršiai. Jei jus žavi 7-asis dešimtmetis, tikriausiai norėtumėte tokio stiliaus interjero. Būdingos spalvos - oranžinė, geltona ir šiek tiek rudos.
10 patarimų kaip paruošti namus vaiko grįžimui į mokslus
Baigiantis vasarai pats laikas susimąstyti apie tai, kaip pritaikyti namus artėjantiems mokslo metams. Nors dauguma tėvų galvoja, jog užtenka sutvarkyti tik vaikų kambarius ir jų žaidimų aikšteles, tiesa ta, jog grįžimas atgal į mokyklą paveikia visus namus. Jeigu svarstote, kaip pertvarkyti, kad jie būtų patogūs, atkreipkite dėmesį į šiuos 10 patarimų, kurie padės tinkamai pradėti naujus mokslo metus.
Kaip išvalyti kriauklę?
Esame tikri, jog jums įgriso nuolat šveisti virtuvės kriauklę, tačiau ji vis tiek nespindi kaip nauja. Atskleisime kelis veiksmingus valymo būdus, kad kriauklė vėl atrodytų kaip nauja.
Kaip efektyviai išnaudoti virtuvės kampus
Jeigu neapleidžia jausmas, jog jūsų namų erdvė yra ankštoka, atidžiau apžiūrėkite kampus. Pradėkime nuo virtuvės. Nesvarbu, ar ruošiatės visiškai perdaryti virtuvę, ar norite tik smulkių pakeitimų, pateikiame 10 naudingų patarimų.
Ką reikia žinoti prieš samdant meistrą
Kas gali užtikrinti, kad samdomas meistras darbus atliks kokybiškai? Daugelis atsakytų vienareikšmiškai – rekomendacijos. Tačiau paklausinėti draugų ar pažįstamų ne visada užtenka, o kaimyno rekomenduotas meistras gali gerokai nuvilti. 2012 metais Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai buvo pateikti 99 skundai dėl rangos darbų netinkamos kokybės ir sutarčių sąlygų nesilaikymo. Per tris 2013 metų ketvirčius tarnyba nagrinėjo 54 vartotojų skundus. Neverta net kalbėti apie nukentėjusių būsto savininkų skaičius, kurie ieškoti tiesos yra surišti, nes samdėsi meistrą be sutarties.
Kaip miegamąjį paversti jaukia ir praktiška erdve
Gal jau ilgai su savo antrąja puse miegate ant čiužinio, nes niekaip neapsisprendžiate kaip turi atrodyti Jūsų miegamasis? Pradedant galvoti apie miegamojo interjerą, pirmiausiai reikia prisiminti, kad miegamojo kambarys neturėtų „iškristi” iš bendro namų interjero. Nebent specialiai norėtumėte sukurti tarsi tik Jums skirtą negyvenamą salą. Kaip tai padaryti, pataria „Ellin baldai“ specialistai.
Žavingi interjero akcentai
Taip galima pavadinti viską, kas suteikia jaukumo bei išskirtinumo jūsų namams. Prieskoniais gali tapti jūsų artimųjų nuotraukos, įrėmintos originaliuose rėmeliuose, dekoratyvinės vazos, žvakidės, šviestuvai, veidrodžiai, gėlių stoveliai, užuolaidų laikikliai ir kilimėliai, jau nekalbant apie įdomesnio dizaino krėslą ar išraiškingą komodą.
Augalai plėšrūnai
Tarp kambarinių augalų sutinkamos kelios rūšys, sugebančios suvirškinti tokius azotingus junginius kaip mėsa ar vabzdžių kūnai. Mėsėdžiai augalai nėra tampriai susaistyti botaniniais giminystės ryšiais, tačiau visi turi puikiai išvystytus mechanizmus vabzdžiams gaudyti ir virškinti. Visi plėšrieji augalai gali būti auginami ir namuose. Pagal grobio medžiojimo būdą žalieji rajūnai skirstomi į tris grupes.