Modernios klasikos 65 kv.m butas Vilniuje: glamūras jaunos poros namuose

 (9)
Interjero užsakovai – jauna pora, kuri norėjo prabanga dvelkiančių namų. Interjero projektavimo studijos „Interjero pasaka“ pasirinkimas buvo natūralus sprendimas, nes studija savo kūrybą neretai tapatina su prabangia Art Deco stilistika, persipinančia su klasikiniais elementais.
© A.Stepankevičiaus nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kuriant šį interjerą, dizainerė Vaida Žemaitytė-Jurgelevičė kartu su užsakovais suformulavo aiškią užduotį – sukurti prabangų interjerą su kontrastingais, vizualinio įdomumo teikiančiais dekoro sprendimais. Šiam tikslui pasiekti buvo pasirinktas modernios klasikos stilius. Rezultatas – elegantiška ir išskirtinė visuma, kurią sudaro stilingi elementai (baldai, audiniai, sienų apmušalai, stiklas, veidrodžiai), lakoniškos formos bei aštrūs kampai. Čia taip pat galima aptikti ir graikų meno bruožų, kurie yra būdingi tokiai interjero stilistikai, pavyzdžiui, paveikslas svetainėje bei kolonos.

Interjero spalvinę gamą padiktavo rajonas, kuriame yra įsikūręs šis butas. Tai gražios gamtos apsupta Vilniaus vieta, kurioje vyrauja ramybės oazės atmosfera. Tokiam jausmui perkelti į namų vidų buvo parinkta rami spalvų gama. Interjere vyrauja žemiški, pasteliniai tonai, kurie yra „paskaninami“ juodos spalvos kontrastais.

Modernios klasikos 65 kv.m butas Vilniuje: glamūras jaunos poros namuose
© A.Stepankevičiaus nuotr.

Dizainerė pasakoja, kad projektuojat šių namų erdvę, pradinis išplanavimas buvo šiek tiek pakeistas – buvo sumažintas koridorius, taip praplečiant vonios kambarį. Priėmus šį sprendimą, pavyko koridoriuje buvusi langą perkelti į vonią, taip dar labiau sustiprinant erdvės įspūdį joje. Didesnė vonios erdvė leido suprojektuoti įspūdingo dydžio dušo kabiną.

Išskirtiniausi šio interjero elementai – studijos vizitine kortele tapę veidrodžiai, marmuras bei eglutės rašto medinės grindys. Šie akcentai alsuote alsuoja tikra klasika. Interjere daug dėmesio buvo skiriama formai, pavyzdžiui, spinta koridoriuje, kuri yra sudaryta iš geometrinių formų veidrodžių.

Taip pat pro akis nepraslysta išskirtinio dizaino šviestuvai valgomajame ir virtuvėje. Būsto šeimininkai daug laiko praleidžia su draugais valgomajame, tad šiai erdvei buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Čia buvo sukurta jauki ir tuo pačiu metu prabangi zona.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Butai

36 kv.m butas Vilniuje: senovinio interjero romantika (5)

Šis 36 kv.m butas yra įsikūręs senos statybos pastate Vilniuje, Naujamiestyje. Būsto savininkai – jauna pora, kuri turėjo romantišką svajonę – įsikurti senoviškame, išskirtinėmis architektūrinėmis detalėmis pasižyminčiame bute (su aukštomis lubomis, giliomis palangėmis, dideliais langais bei durimis ir t.t.). Pora nelengvą užduotį – sukurti interjerą šiam senam būstui patikėjo architektui Lukui Gadeikiui.

Palėpėje įkurto buto Vilniuje interjeras: stiliaus vientisumas ir įveikti iššūkiai (4)

Agnė Stanikūnaitė yra “Factory” įkūrėja, interjero dizainerė, kurianti industrinio, modernaus stiliaus interjerus.

Modernios klasikos 65 kv.m butas Vilniuje: glamūras jaunos poros namuose (9)

Interjero užsakovai – jauna pora, kuri norėjo prabanga dvelkiančių namų. Interjero projektavimo studijos „Interjero pasaka“ pasirinkimas buvo natūralus sprendimas, nes studija savo kūrybą neretai tapatina su prabangia Art Deco stilistika, persipinančia su klasikiniais elementais.

53 kv.m buto interjeras Vilniuje: tegyvuoja šiaurietiškas įvaizdis (2)

Šio buto interjeras buvo projektuojamas jaunai dviejų asmenų šeimai. „Jo interjeras neutralesnis, ramesnis. Tai – tipiškas šiaurietiškas būstas, kuriame daug šviesaus medžio, baltos spalvos. Tačiau jis jokiu būdu ne beveidis. Šeimininkų individualumas išreiškiamas drąsiais akcentais, nestandartiniais sprendimais“, - buto įvaizdį apibūdino dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“.

82 kv.m butas Vilniuje: svetimos erdvės virsmas sava

Interjero dizainerė Gintautė Kisieliūtė (interjero studija „Geekydesign“) pasakodama apie šio interjero kūrybinį procesą išskyrė pagrindinę erdvės problemą – užsakovai įsigijo butą, kuriame jau buvo gyventa. Dizainerei naujų buto savininkų suformuluota užduotis buvo pagrindines patalpas pritaikyti jų poreikiams.

44 kv.m butas Vilniuje: mansarda pačioje senamiesčio širdyje (2)

Mansardinio tipo buto įrengimas, pasak dizainerės Dalios Gerasimavičienės („DG interjerai“), visada yra keliantis iššūkius, bet kartu įdomus ir kūrybiškas darbas. Šiame būste kiekvienas kampelis buvo apgalvotas iki smulkmenų, išnaudotos visos įmanomos erdvės. Galutinis rezultatas – patogi ir jauki gyvenamoji erdvė senamiesčio gyventojams.

53 kv.m butas Vilniuje: lengvos prabangos kupinas interjeras (3)

Buto gyvenamajai erdvei dekoruoti dizainerė Justina Lazdauskaitė iš daniškų baldų salono „BoConcept“ parinko baltą koloritą.

80 kv.m butas Vilniuje: charakteringa klasikinio stiliaus interpretacija

Šis spalvingas, moteriška energija ir elegancija alsuojantis būstas yra įsikūręs Vilniaus mieste, šalia Neries. Jo interjerą kūrė „Jaukumo kūrėjai“ dizainerių duetas – Brigita Petravičiūtė ir Gintarė Garcia. Dizainerių manymu, kuriant interjerą, svarbiausia yra gerai apgalvotas erdvės paskirstymas į atskiras zonas ir tinkamas šių zonų apšvietimas (staliniais, sieniniais šviestuvais, toršerais ir t.t.). Šios pamatinės interjero dizaino vertybės atsiskleidžia ir šiame interjere.

93 kv.m butas Vilniuje: interjeras, kuriame svarbi kiekviena detalė (4)

Dizainerė Vaida Jurkšaitienė, kalbėdama apie individualaus būsto interjero kūrimą sako, kad esminės gero interjero sudedamosios dalys yra tinkamai suprojektuota erdvė bei jos vientisumas. Taip pat labai svarbus yra erdvės užpildymas subtiliais, tarpusavyje derančiais, jaukią atmosferą kuriančiais akcentais. Dėl to ir šiame būste buvo stengiamasi išsaugoti erdvumą ir sukurti puošnų, šviesų ir harmoningą interjerą.

80 kv.m bute Užupyje – milijono vertas vaizdas (9)

„Kai rinkau komandą remontui padaryti, pirma atėjusių žmonių reakcija būdavo tokia: „Ne ne, čia tai jau tikrai nedirbsime!“ – projekto Užupyje pradžią prisimena interjero dizainerė Indrė Mylytė-Sinkevičienė. Bet po keleto mėnesių išryškėjęs vaizdas atpirko visus vargus. Butas, už kurio lango spindi Užupio angelas, iš landynės virto stilingais namais, kuriuose darniai sugyvena skirtingų epochų elementai.