Buvę Pulitzerio premijos laureato namai, kurių vertė šiandien – 2,1 mln. eurų

Rašytojo Norman Mailer sūnus paskelbė, kad buvę jo tėvo namai, įsikūrę bohemiškame Niujorko rajone, šiandien yra parduodami už 2,1 mln. eurų. Istorine praeitimi alsuojantį butą sudaro trys miegamieji, trys vonios zonos ir net kelios terasos, o jo plotas apima apie 152 kv.m.
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Norman Mailer – garsus amerikiečių novelistas, žurnalistas, režisierius, aktorius bei politinis aktyvistas. Jis prestižinę Pulitzerio premiją laimėjo net du kartus (pirmąjį kartą už negrožinę knygą „Nakties kariuomenės“, o antrąjį kartą už grožinę knygą „Budelio giesmė“). Būtent šiuose namuose jis parašė kelis svarbiausius savo darbus, įskaitant knygą „Budelio giesmė“. Po jo mirties bute apsigyveno jo sūnus su savo šeima.

Vien tik pažvelgus į šiuos namus, nesunku nuspėti, kad tai – rašytojo namai. Bute vyrauja jaukus eklektiškas interjero stilius. Jame juntamas ryškus charakteris, kurį sukuria gausybė knygų, meno kūrinių bei asmeninių, savo istoriją turinčių menkniekių. Čia taip pat stovi autentiškas rašytojo darbo stalas.

Visgi po rašytojo mirties, buvo padaryta ir keletas permainų. Buvo nukabinti anksčiau bute kaboję hamakai ir trapecijos, kurias N. Mailer buvo įsirengęs, nes norėjo įveikti aukščio baimę. Šios detalės N. Mailer sūnui pasirodė per daug ekstravagantiškos bei keliančios pavojų.

Šis būstas labiausiai išsiskiria savo išplanavimu ir architektūrinėmis detalėmis. Viršutinis būsto aukštas buvo projektuotas taip, kad jame galima būtų pasijusti kaip laive. Čia įrengtos įvairios kopetėlės, turėklai, apžvalgos aikštelės ir t.t.

Unikali interjero detalė – svetainės lubos, kurios yra padarytos iš medinių lentučių. Lubos buvo įrengtos taip, kad primintų laivagalį. Kita itin svarbi būsto detalė – terasos. Jų šiame būste yra net keletas. Iš jų galima stebėti Niujorko simboliais tapusius objektus: Laisvės statulą, Bruklino tiltą bei Manhatano rajoną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Butai

76 kv.m butas Vilniuje: gaivi klasikinio modernizmo interpretacija

Šis 76 kv.m butas yra įsikūręs Vilniaus miesto centre. Būsto savininkai – naujagimio besilaukianti šeima, kuri norėjo estetiškai patrauklios erdvės, kurioje tilptų visi jų daiktai.

22 kv.m butas, kuris vizualiai atrodo kur kas erdvesnis

Pamačius šio buto fotografijas, sunku patikėti, kad jo plotas – vos 22 kv.m. Interjero studijai „A Little Design“ pavyko suprojektuoti nedidelio būsto erdvę taip, kad jame tilptų viskas, kas yra svarbiausia gyvenamiems namams.

61 kv.m viengungio butas Vilniuje: moderni klasika su prabangos prieskoniu (4)

„Geriausias interjeras gimsta tada, kai užsakovas tavimi pasitiki“, – įsitikinusi interjero projektavimo studijos „Interjero architektūra“ įkūrėja Indrė Sunklodienė. Kuriant sostinės Naujamiesčio rajone esančio buto interjerą, architektei nereikėjo įtikinėti užsakovo, kodėl vienas ar kitas sprendimas yra tinkamas.

Garsios įžymybių poros namai Niujorke, kurių vertė – beveik 8 mln. eurų

Modelio Chrissy Teigen ir dainininko John Legend šeima, dėl neseniai sulaukto pagausėjimo – antro sūnaus, nusprendė, kad atėjo metas įsigyti naujus namus. Pora išsirinko stilingą butą Manhatano rajone, Niujorke už 7,7 mln. eurų.

Mažos erdvės sprendimai: intriga 49 kv.m bute Utenoje

Galimybė išgriauti sienas ir perplanuoti erdves senos statybos daugiabutyje interjero studijos „Kubinis metras“ dizainerių komandai suteikė laisvę kardinaliai pakeisti interjerą – maksimaliai atverti erdvę, išryškinti loftams būdingo stiliaus elementus.

Buvę Pulitzerio premijos laureato namai, kurių vertė šiandien – 2,1 mln. eurų

Rašytojo Norman Mailer sūnus paskelbė, kad buvę jo tėvo namai, įsikūrę bohemiškame Niujorko rajone, šiandien yra parduodami už 2,1 mln. eurų. Istorine praeitimi alsuojantį butą sudaro trys miegamieji, trys vonios zonos ir net kelios terasos, o jo plotas apima apie 152 kv.m.

Apgalvoti kontrastai 3 kambarių bute Druskininkuose (4)

Sakoma, kai darbas einasi lengvai, rezultatai dažniausiai būna džiuginantys. Šiuo atveju taip ir nutiko: dizainerė Kristina Lastauskaitė-Pundė projektą Druskininkuose atsimena kaip itin lengvą ir malonų. Gal tai – kurorto aura, o gal – faktas, kad šis butas buvo investicinis projektas, o ne šeimos namai, tad jokie asmeniškumai nekišo kojos.

Kaip atrodo brangiausias butas Niujorke?

Ar kada bandėte įsivaizduoti, koks yra pats brangiausias butas viename didžiausių didmiesčių pasaulyje? Niujorkas – vienas iš pagrindinių pasaulio finansų ir komunikacijų centrų, kuriame galima rasti neįtikėtinų prabangaus gyvenimo būdo pavyzdžių. Kviečiame susipažinti su butu, kuris yra įtrauktas į TOP 10 brangiausių Niujorko būstų sąrašą.

84 kv.m butas Vilniaus senamiestyje: įkvepiantys pokyčiai

Jauna šeima įsigijo senovinės statybos būstą Vilniaus senamiestyje. Uždavinį – pritaikyti erdvę šiuolaikinio žmogaus poreikiams, jie patikėjo interjero dizainerei Daliai Jakeliūnaitei.

Buvę garsaus rašytojo namai, kurių vertė šiandien – 4 mln. eurų

Šiuo metu yra parduodamas itin talentingo amerikiečių rašytojo būstas Niujorke. Nors po jo mirties bute pasikeitė tikrai nemažai, išliko ir kelios autentiškos detalės.