80 kv.m butas Vilniuje: charakteringa klasikinio stiliaus interpretacija

Šis spalvingas, moteriška energija ir elegancija alsuojantis būstas yra įsikūręs Vilniaus mieste, šalia Neries. Jo interjerą kūrė „Jaukumo kūrėjai“ dizainerių duetas – Brigita Petravičiūtė ir Gintarė Garcia. Dizainerių manymu, kuriant interjerą, svarbiausia yra gerai apgalvotas erdvės paskirstymas į atskiras zonas ir tinkamas šių zonų apšvietimas (staliniais, sieniniais šviestuvais, toršerais ir t.t.). Šios pamatinės interjero dizaino vertybės atsiskleidžia ir šiame interjere.
© Aurimas Imbrasas photography

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

80 kv.m butą sudaro koridorius, miegamasis, bendra svetainės, virtuvės bei valgomojo erdvė ir sanitarinis mazgas. Dizainerės pasakoja, kad svarbiausia užduotis buvo sukurti šviesų, jaukų, praktišką interjerą, tinkamą gyventi jaunai šeimai. Būstui buvo parinkta modernios klasikos stilistika, kurioje vyrauja neutralios bei pastelinės spalvos. Ryškūs akcentai bei aukso spalvos detalės – tai atskiri interjero elementai, kurie derėdami tarpusavyje, sukuria elegantiškų ir stilingų namų įspūdį.

80 kv.m butas Vilniuje: charakteringa klasikinio stiliaus interpretacija
© Aurimas Imbrasas photography

Pasak dizainerių, viena sunkiausių užduočių kuriant šių namų interjerą buvo koridoriaus įrengimas. Kadangi ši erdvė yra gana siaura ir ilga, jai reikėjo suteikti papildomo jaukumo ir dekoratyvumo, taip pat kartu ją reikėjo išlaikyti pakankamai šviesią bei neperkrautą. Koridoriui išskirtinumo suteikia parinkti geometrinių raštų tapetai ir prie jų derantys struktūriški, aukso spalvos šviestuvai. Papildomai erdvei ir šviesai sukurti buvo pasitelktas didžiulis veidrodis koridoriaus gale.

80 kv.m butas Vilniuje: charakteringa klasikinio stiliaus interpretacija
© Aurimas Imbrasas photography

Miegamojo erdvė – jauki ir gaivi. Kambario apdailoje taip pat naudojami tapetai, kurių ornamentai sukuria išskirtinės erdvės įspūdį. Gaivos ir ramybės šiai erdvei suteikia gamtos motyvai: lapų raštas tapetuose, gėlės ryškiose dekoratyvinėse pagalvėlėse. Interjerui gilumo ir jaukumo suteikia veliūriniai audiniai bei šilto aukso atspalvio detalės.

Bendroje svetainės, virtuvės ir valgomojo erdvėje juntamas tikslingas erdvės suzonavimas. Svetainės zona šiuose namuose yra viena ryškiausių ir labiausiai patraukiančių akį. Neutraliame apdailos fone ryškūs minkštieji baldai tampa centrine kambario ašimi. Valgomojo zonoje išlaikoma bendra interjero tematika ir naudojami atsikartojantys motyvai: veliūrinis sėdimųjų baldų audinys, klasikinės baldų formos, aukso spalvos dekoravimo akcentai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Butai

76 kv.m butas Vilniuje: gaivi klasikinio modernizmo interpretacija

Šis 76 kv.m butas yra įsikūręs Vilniaus miesto centre. Būsto savininkai – naujagimio besilaukianti šeima, kuri norėjo estetiškai patrauklios erdvės, kurioje tilptų visi jų daiktai.

22 kv.m butas, kuris vizualiai atrodo kur kas erdvesnis

Pamačius šio buto fotografijas, sunku patikėti, kad jo plotas – vos 22 kv.m. Interjero studijai „A Little Design“ pavyko suprojektuoti nedidelio būsto erdvę taip, kad jame tilptų viskas, kas yra svarbiausia gyvenamiems namams.

61 kv.m viengungio butas Vilniuje: moderni klasika su prabangos prieskoniu (5)

„Geriausias interjeras gimsta tada, kai užsakovas tavimi pasitiki“, – įsitikinusi interjero projektavimo studijos „Interjero architektūra“ įkūrėja Indrė Sunklodienė. Kuriant sostinės Naujamiesčio rajone esančio buto interjerą, architektei nereikėjo įtikinėti užsakovo, kodėl vienas ar kitas sprendimas yra tinkamas.

Garsios įžymybių poros namai Niujorke, kurių vertė – beveik 8 mln. eurų

Modelio Chrissy Teigen ir dainininko John Legend šeima, dėl neseniai sulaukto pagausėjimo – antro sūnaus, nusprendė, kad atėjo metas įsigyti naujus namus. Pora išsirinko stilingą butą Manhatano rajone, Niujorke už 7,7 mln. eurų.

Mažos erdvės sprendimai: intriga 49 kv.m bute Utenoje

Galimybė išgriauti sienas ir perplanuoti erdves senos statybos daugiabutyje interjero studijos „Kubinis metras“ dizainerių komandai suteikė laisvę kardinaliai pakeisti interjerą – maksimaliai atverti erdvę, išryškinti loftams būdingo stiliaus elementus.

Buvę Pulitzerio premijos laureato namai, kurių vertė šiandien – 2,1 mln. eurų

Rašytojo Norman Mailer sūnus paskelbė, kad buvę jo tėvo namai, įsikūrę bohemiškame Niujorko rajone, šiandien yra parduodami už 2,1 mln. eurų. Istorine praeitimi alsuojantį butą sudaro trys miegamieji, trys vonios zonos ir net kelios terasos, o jo plotas apima apie 152 kv.m.

Apgalvoti kontrastai 3 kambarių bute Druskininkuose (4)

Sakoma, kai darbas einasi lengvai, rezultatai dažniausiai būna džiuginantys. Šiuo atveju taip ir nutiko: dizainerė Kristina Lastauskaitė-Pundė projektą Druskininkuose atsimena kaip itin lengvą ir malonų. Gal tai – kurorto aura, o gal – faktas, kad šis butas buvo investicinis projektas, o ne šeimos namai, tad jokie asmeniškumai nekišo kojos.

Kaip atrodo brangiausias butas Niujorke?

Ar kada bandėte įsivaizduoti, koks yra pats brangiausias butas viename didžiausių didmiesčių pasaulyje? Niujorkas – vienas iš pagrindinių pasaulio finansų ir komunikacijų centrų, kuriame galima rasti neįtikėtinų prabangaus gyvenimo būdo pavyzdžių. Kviečiame susipažinti su butu, kuris yra įtrauktas į TOP 10 brangiausių Niujorko būstų sąrašą.

84 kv.m butas Vilniaus senamiestyje: įkvepiantys pokyčiai

Jauna šeima įsigijo senovinės statybos būstą Vilniaus senamiestyje. Uždavinį – pritaikyti erdvę šiuolaikinio žmogaus poreikiams, jie patikėjo interjero dizainerei Daliai Jakeliūnaitei.

Buvę garsaus rašytojo namai, kurių vertė šiandien – 4 mln. eurų

Šiuo metu yra parduodamas itin talentingo amerikiečių rašytojo būstas Niujorke. Nors po jo mirties bute pasikeitė tikrai nemažai, išliko ir kelios autentiškos detalės.