125 kv.m butas Vilniuje: autentiška elegancija

 (11)
Erdvus keturių kambarių butas yra įrengtas itin prabangiu stiliumi. Jame harmoningai jungiasi senųjų laikų autentiška dvasia su modernia klasika. Toks derinys sukuria ypatingai elegantišką erdvės atmosferą.
© Ober-haus.lt nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

125 kv.m butas yra įsikūręs užupyje, Užupio gatvėje, prie pat Užupio Angelo. Jis įrengtas unikalios išvaizdos, 1905 metais pastatytame pastate, kuris buvo skirtas patogiam ir prabangiam aukšto rango carinės Rusijos karininkų ir jų šeimų gyvenimui. Kadangi namas stovi ant paties Vilnelės upės šlaito, iš namo kiemo varteliais, skirtais tik namo gyventojams, galima nusileisti tiesiai prie Vilnelės ir į Sereikiškių parką.

125 kv.m butas Vilniuje: autentiška elegancija
© Ober-haus.lt nuotr.

Nors bute 2015 buvo atlikta kapitalinė rekonstrukcija, jame buvo išlaikyta senųjų lakų elegancija: aukštos lubos (siekiančios net 4 metrus), lubų lipdiniai bei rozetės, grindų apvadai, durų bei židinio dizainas. Atnaujinant būstą buvo naudojamos tik itin kokybiškos medžiagos: ąžuolo masyvo parketas, medžio masyvo durys, siekiančios 3 metrų aukštį, itališka keramika ir santechnika. Čia taip pat yra įrengta ir itin moderni, šiuolaikinius standartus atitinkanti įranga (pavyzdžiui: išmaniuoju telefonu valdoma dujinio šildymo sistema, wi-fi būdu veikianti garso sistema ir t.t.).

125 kv.m butas Vilniuje: autentiška elegancija
© Ober-haus.lt nuotr.

Pats būsto išplanavimas erdvę patogiai padalina į gyvenamąją zoną bei miegamąją zoną. Gyvenamoji zona – šviesi, pietinėje pusėje įsikūrusi virtuvės ir valgomojo erdvė, svetainė su įspūdingu židiniu bei pirmasis vonios kambarys, kuriame yra įrengtas erdvus laisvai krentančio vandens dušas. Miegamoji zona – tėvų miegamasis sujungtas su antruoju vonios kambariu, kuriame yra įrengtas dušas, vonia bei drabužinė, bei vaikų miegamasis.

125 kv.m butas Vilniuje: autentiška elegancija
© Ober-haus.lt nuotr.

Buto interjero stilius – moderni klasika. Šviesiame ir erdviame interjere pinasi prabangos elementai (išskirtiniai minkštųjų baldų apmušalai, dizainerių kurti šviestuvai, masyvūs veidrodžiai) su moderniomis bei funkcionaliomis detalėmis (pavyzdžiui, bute yra įrengti modernūs ir patogūs virtuvės baldai). Klasikos motyvą erdvėje gražiai papildo architektūrinės detalės – autentiški lubų lipdiniai, grindų apvadai.

Visą interjerą galite apžiūrėti galerijoje:

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Butai

Erdvės sutramdymas 200 kv.m bute Vilniuje

Išraiškinga palėpės erdvė, didžiulis plotas, pro langus matomi vieno jaukiausių Vilniaus rajonų vaizdai – tokiame bute, įrengtame renovuotame Užupio name, interjerą projektavusi dizainerė Eglė Prunskaitė-Braziulė stengėsi suvaldyti didelę erdvę, kad namai būtų patogūs visiems gyventojams, ir surasti tinkamų stilistinių išraiškos priemonių pabrėžti šios aplinkos išskirtinumą.

46 kv.m industrinis interjeras Vilniuje, kuriame atsiskleidžia vyriška vizija (7)

Visos aplinkybės lėmė, kad kurdamos naujo buto interjerą architektės Eglė Mišinytė ir Jurgita Mockutė nuosekliai vystytų šiuolaikiško ir dinamiško industrinio stiliaus koncepciją. Butas įrengtas judriame ir urbanistiniame loftų bei pramoninių pastatų kvartale Vilniaus centre. Tiek šis kontekstas, suteikiantis galimybę susieti vaizdus už lango su interjero sprendimais buto viduje, tiek tai, kad šeimininkas – jaunas vyras, užduotį gerokai palengvino. Taip natūraliai ir logiškai interjere atsirado grubios faktūros apdailos medžiagos, grafiški juodos spalvos metalo elementai, lakoniško dizaino korpusiniai baldai.

314 kv.m butas Vilniuje: apartamentai su ypatingu vaizdu (14)

Šis įspūdingo dydžio „penthouse“ stiliaus būstas su 100 kv.m terasa yra išplanuotas taip, kad nuostabia Vilniaus panorama būtų galima grožėtis iš visų jo erdvių.

Subtiliai dekoratyvus 3 kambarių studentės butas Kaune (8)

Už lango čiurlena upelis, o viduje – šviesu ir ramu. Įsitaisius ant sofos vakare galima net pamiršti, kad esi mieste – tokia rami gyvenimo tėkmė Kauno Žaliakalnyje. Tačiau ramybė apgaulinga – visai netoli KTU universitetas, ir aplink gyvena daugybė studentų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Į šių studentų gretas galbūt stosiančiai jaunai merginai ir buvo kuriamas interjeras su lengvai romantiška nuotaika.

125 kv.m butas Vilniuje: autentiška elegancija (11)

Erdvus keturių kambarių butas yra įrengtas itin prabangiu stiliumi. Jame harmoningai jungiasi senųjų laikų autentiška dvasia su modernia klasika. Toks derinys sukuria ypatingai elegantišką erdvės atmosferą.

93 kv.m butas Vilniuje: sienomis nevaržoma erdvė (4)

Šis šviesus ir erdvus būstas ypatingas tuo, kad Vilniaus senamiesčio panorama čia galima gėrėtis ne tik per didžiulius buto langus, bet ir leidžiant laiką įspūdingo 46 kv.m dydžio terasoje, kuri gerokai padidina tiek būsto plotą, tiek jo vertę.

50 kv.m butas Vilniuje: jaunos šeimos pavyzdys, kaip neapsikrauti (30)

Šio nedidelio būsto savininkai – jauna pora, kurios pagrindinis pageidavimas buvo – sukurti ramybės oazę primenančią erdvę, kuri būtų šviesi, neperkrauta ir funkcionali. Šios užduoties ėmėsi architektūros ir interjero dizaino studijos „Casablanca“ dizaineriai: Eugenijus Byčenkovas ir Laura Byčenkova.

Skandinaviška ramybė 58 kv.m bute Vilniuje (6)

Kuriant interjerą Gintarei Jarmalavičiūtei labai svarbūs buvo funkciniai sprendimai. Buto erdvė nedidelė, tad ją reikėjo panaudoti taip, kad čia gyvensiantys žmonės jaustųsi laisvai, galėtų nevaržomai judėti, kad funkcinės zonos būtų išdėstytos racionaliai bei patogiai, o ir pritaikomos pagal poreikius. Laisvės pojūtį sustiprina ne tik tikslingi interjero sprendimai, bet ir bute vyraujantys motyvai gamtos tema – jie artimi ir pačiai interjero dizainerei. „Gamtoje žmonės jaučiasi geriausiai, ji gydo ir suteikia mums laimės. Kita vertus, smagu ir tai, kad interjeras atitinka šių metų dizaino tendencijas. Gili žalia yra šių metų spalva, o labiausiai „ant bangos“ – floristiniai motyvai“, – pastebi Gintarė.

Išskirtinis 3 kambarių buto interjeras Vilniuje: modernumas iki „Swarovski“ atspindžių (3)

Viename iš „Naujoji Rivjera“ kvartalo namų, trijų kambarių bute, jauna šeima pagaliau atšventė įkurtuves ir pasidalijo žavingu interjeru.

93 kv.m butas Vilniuje: ypatinga senamiesčio atmosfera (20)

Autentiškas, prabanga dvelkiantis būstas prie pat Lietuvos Respublikos prezidentūros yra unikalus tiek savo vidumi, tiek išore.