Kartu su lapkričio numeriu kiekvienam žurnalo "Mano namai" prenumeratoriui išsiuntėme malonų siurprizą - kvapnios kavos "Aroma Gold". Mėgaukitės gerdami nuostabią kavą ir skaitydami žurnalą, kurį kurti jūs ir įkvepiate!
Jau seniai svajojote perdažyti patalpas kitomis spalvomis? Dabar pats laikas permainoms! Turbūt sutiksite, kad spalvos namų interjere turi didelę galią: jos skatina mūsų vaizduotę, leidžia susikurti jaukią aplinką ir netgi daro įtaką kasdienei nuotaikai. Taigi, „Vivacolor“ šiandien Jums sako: „gana atidėlioti perdažymą ir atsinaujinkite dar šį pavasarį!“
Namai – tai maža žmogaus šventovė, kurioje kiekvienas kuria savo gyvenimo istoriją. Ar žinojote, kad teisingai pastatytas namas gali kvėpuoti, pats palaikyti Jums komfortabilų mikroklimatą, kaupti šilumą ar išlaikyti vėsą? Visa tai galima sukurti, jei vadovaujamasi žaliosios architektūros principais ir nebijoma svajoti apie nuosavą eco būstą.
Planuodami sodą, turime išspręsti daug klausimų: zonų išdėstymas, takų plotis, kova su piktžolėmis, paradinės pusės akcentai, terasos dydis ar vieta, gėlyno ir daržo tinkamas santykis bei begalė kitų.
Atėjus rudeniui vis mažiau laiko praleidžiame gamtoje, tad ateina metas prisiminti malonias akimirkas sodybose. Jaukaus būsto portale ManoNamai.lt penkis mėnesius – nuo gegužės iki rugsėjo – vyko gražiausios sodybos rinkimai.