Reklama

PRIEŠ ir PO: prieškambario eksperimentai, kurie įrodo, kad verta rinktis ne vien baltą

Nina Bruun – garsi danų interjero dizaino tendencijų diktuotoja, ne vieną apdovanojimą pelniusi interjero spalvų ir tendencijų analitikė – tikina, kad spalvos ne tik suteikia namams išskirtinumo, bet ir atskleidžia šeimininkų individualumą, bei pataria, kaip jas pritaikyti savo namuose.
© TIKKURILA

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tobula dermė

„Esu dizainerė, man tenka nuolat dirbti su spalvomis, tad natūralu, kad mano namų sienos negali būti baltos. Visos kolekcijos „Minerals“ spalvos idealiai dera tarpusavyje; kad ir kurias būčiau pasirinkusi, jos būtų sudariusios nuostabų derinį.

Galiausiai pasirinkau šias: metų spalvą „Terracotta“ (N405), „Wrought Iron“ (Y500), „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487).

Visos jos mano namų kambariams suteikia savitą stilių. Buvo be galo smagu derinti tamsias ir šviesias arba šaltas ir šiltas spalvas, tai man padėjo susikurti išraiškingą interjerą“, – pasakoja Nina.

„Spalvos įrėmina erdvę, be to, daug pasako apie namų šeimininkus, nes pasirinkti ne vien baltą reikia drąsos“, – įsitikinusi interjero spalvų analitikė Nina Bruun.


Spalvos funkcija

Savo namuose Nina Bruun derino žavią 2018 metų TIKKURILOS spalvą „Terracotta“ (N405) ir tamsų atspalvį „Wrought Iron“ (Y500) su šaltomis spalvomis „Serpentine“ (V447) ir „Piazza“ (Y487). Rinkdamasi spalvas iš „Color Now 2018“ kolekcijos „Minerals“ Nina atsižvelgė į kambarių funkcijas.

„Prieš dažydama gerai apgalvojau kiekvieno kambario funkciją. Buvo gana lengva išsirinkti spalvas mano miegamajam. Tai, kaip nubusiu ryte, gali lemti visą mano dieną, tad pasirinkau šiltą šviesiai pilką spalvą „Piazza“ (Y487), nes ji mane veikia nuostabiai raminamai. Sienos nudažytos visiškai matiniais vidaus dažais „Harmony“, – savo sprendimą aiškina dizainerė.

<span style="color: #ff0000;">PRIEŠ ir PO:</span> prieškambario eksperimentai, kurie įrodo, kad verta rinktis ne vien baltą
© TIKKURILA

Interjeras PRIEŠ:

Interjeras PO:

Semkitės įkvėpimo iš 2018 metų madingiausios spalvų kolekcijoswww.tikkurila.lt.

Užsakymo nr.: PT_77344123

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

Betono plokštė vietoj stalo: idėjos industrinio stiliaus gerbėjams

Baltai dažytų plytų sienos, matomos ventiliacijos angos, nebaigtos įrengti patalpos jausmas – tai tik keli pramoninio interjero požymiai. Toks stilius labiausiai tinka lofto tipo būstuose, įrengtuose buvusios gamyklos patalpose, garaže, senoje užmiesčio namo dalyje. Tačiau, net jei jūsų būsto interjeras klasikinis, niekas nedraudžia jame pritaikyti pramoninio stiliaus elementų.

Baldas, kuris iš namų išstumia kėdes: kodėl jį vis labiau mėgstame

Sėdmaišis – toks paprastas baldas, jame patogu išsidrėbti ir pajusti visišką atsipalaidavimo laisvę. Tobulo komforto idėja paperka labiausiai. Bet ir radikalus dizainas vertas aplodismentų – juk sėdmaišio konstrukcija ignoruoja taisykles ir tradicijas.

Paroda „Tendence 2018“: toliaregiškas žvilgsnis į ateities tendencijas

„Tendence“ paroda, kuri yra labai populiari tarp Vokietijos ir apskritai visos Europos mažmenininkų, šiemet vyks nuo birželio 30 iki liepos 3 d.

Danų laimės formulė, kurią namuose galima pritaikyti ir vasarą

Tikriausiai jau daugumai yra tekę susipažinti su daniška laimingo gyvenimo formule – „hygge“. Nors patį žodį yra gan sunku išversti į lietuvių kalbą, tačiau svarbiausia žinoti, kad į jį telpa šilumos, jaukumo ir saugumo sąvokos. Paprastai ši daniška gyvenimo koncepcija yra siejama su šaltuoju metų laikotarpiu, bet egzistuoja būdų, kaip „hygge“ principus pritaikyti namuose ir vasarą.

Interjero instagramo profiliai, kurie įkvėps įnešti į namus naujų spalvų

Tęsiame straipsnių ciklą, kuriame kiekvieną mėnesį atrandame įdomias dizaino paskyras instagramo platformoje.

Dizainerės idėjos, kaip į namus įsileisti pavasarį

Pavasarį esame natūraliai išsiilgę šviesos, šilumos, šviežumo ir gyvybės, todėl visa tai reikėtų drąsiai įsileisti į namus. Baldų ir interjero prekybos centro „Domus galerija“ ambasadorė interjero dizainerė bei architektė Rūta Jurevičienė dalijasi patarimais, kokiomis paprastomis ir nebrangiomis priemonėmis pavasarį skoningai atnaujinti interjerą.

Fengšui paslaptys: kaip į namus pritraukti laimę

Fengšui taisyklės taikomos ir architektūrai, ir interjerui, ir žmogaus gyvenimui. Senovės Kinijos išminčiai teigė, kad viskas tarpusavyje susiję nematomais siūlais, o jei norite kažką pakeisti gyvenime, pradėkite nuo permainų namuose.

7 būdai, kaip nuomojamam butui suteikti charakterio

Charakteringa, asmeniška ir stilingai dekoruota namų erdvė mus motyvuoja, stimuliuoja ir kelia geras emocijas. Būstą nuomojantis, deja, dažnai nutinka taip, kad nuomininkui nėra leidžiama daryti didesnių erdvės pokyčių. Tačiau yra keletas būdų, kaip tokiai erdvei suteikti papildomo charakterio, kuris subtiliai atspindėtų laikino gyventojo pomėgius bei skonį.

5 gudrybės, kaip įnešti į namus prabangos

Nepaisant to, koks interjero stilius vyrauja Jūsų namuose, kartais į namų erdvę norisi įnešti kiek subtilios prabangos. Kaip tai sumaniai įgyvendinti neviršijant savo biudžeto, pataria baldų salono „Mato baldai“ plėtros vadovė Laura Baubkuvienė.

Patarimai, kurie padės įnešti jaukumo į lauko poilsio zoną

Atėjus šiltajam sezonui visi norime kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad, natūralu, kad dalis gyvenimo keliasi į lauką. Po darbų ir savaitgaliais vakarojame savo balkone ar terasoje. O tai daryti yra daug maloniau, kai ši zona yra tinkamai sutvarkyta ir paruošta smagiam pasisėdėjimui. Žemiau interjero tinklaraštia „Homy Ideas“ dalijasi, kaip tai paversti realybe.