Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos

Principas „Pats sau režisierius“ yra puikus, tačiau tik tokiu atveju, jeigu turite meninį skonį. O jeigu ne?
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įpročiai kabinti kilimus, užtraukti užuolaidas, baltai dažyti sienas – tai seniai nebeaktualu. Nepaverskite savo buto draugų pajuokos objektu! Čia surinkti patarimai laužo standartus, tad pasinaudokite jais ir būkite stilingi!

Baldai palei sieną

Tai vienas populiariausių stereotipų. Daugelis įsitikinę, kad taip atlaisvinama daugiau erdvės. Net jeigu jūsų kambarys mažas, jis daug patraukliau atrodys su lakoniška sofa ir nedideliu stalu.

Baltos sienos

Niekada nedažykite sienų baltai, nes tai asocijuojasi su ligonine! Šiuolaikiniuose namuose sienos dažomos maloniais ir švelniais atspalviais. Baldai turi harmoningai įsipaišyti į interjerą, tačiau netinkamai parinktas fonas sugadins bet kokį pasirinkimą.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos
© Shutterstock

Baldai ne iš komplekto

Turbūt pati genialiausia namų interjero idėja! Naudokite kambaryje skirtingų spalvų krėslus ir kėdes. Atrodo tiesiog stulbinamai!

Gremėzdiškas miegamasis

Nepirkite viso miegamojo komplekto, pakanka vienos lovos. Spintelės šalia lovos, staliukas, etažerės – juos nusipirkite atskirai. Gaunasi gerokai pigiau.

Skirtingos kėdės

Šalin nuobodulį ir melancholiją virtuvėje! Standartų metas jau praeityje. Rinkitės įvairių spalvų arba kardinaliai priešingas kėdes. Svarbiausia, kad jos būtų panašių gabaritų.

Masyvūs baldai

Įsiminkite pagrindinę taisyklę: kuo mažesnis kambarys, tuo mažesni baldai. Porankiai, masyvūs odiniai komplektai – visai tai išties neskoninga. Šiuolaikinis hitas yra lakoniška sofutė, sėdmaišiai ir maži pufai.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos
© Shutterstock

Ryškus vaikų kambarys

Vaikų kambaryje nereikėtų naudoti visų vaivorykštės spalvų. Ryškiai dažytos sienos, persistengimas su dekoravimo detalėmis – tai kenkia vaiko sveikatai! Vaiko psichika nuo spalvų ir smulkmenų gausos persitempia. Vaikai tampa irzlūs, negali susikaupti. Vaiko kambaryje turi vyrauti ramūs atspalviai, nereikia daug baldų ir lentynų. Idealus variantas – plakatai ar piešiniai ant šviesių sienų.

Grubi sienų apdaila

Šiais laikais madinga sienas palikti nedažytas. Atkreipkite dėmesį, kad betonas ar dekoratyvinis tinkas neatrodytų pernelyg grubiai.

Šviesios užuolaidos

Įprotis kabinti šviesias užuolaidas puikiai įsitvirtino mūsų pasąmonėje. Sulaužykite šį stereotipą, išbandykite tamsias užuolaidas. Jeigu jūsų kambarys mažas, pamirškite jas visai. Šiuolaikiniuose užmiesčio namuose užuolaidos seniai nenaudojamos.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos
© Shutterstock

Prastas skonis vonios kambaryje

Eksperimentuokite vonios kambaryje! Nebūtina plytelėmis klijuoti sienų nuo grindų iki pat lubų. Šiuolaikinių vandeniui atsparių medžiagų įvairovė leidžia išrinkti originalų foną.

Apšvietimo gausa

Yra tokia elementari taisyklė, kad kuo daugiau šviesos, tuo geriau. Viena vertus, taip, šviesus kambarys atrodo geriau nei tamsus. Tačiau šviesą reikia naudoti protingai! Ne lempų ir lempučių gausa suteikia kambariui šviesumą, o minimalūs baldai, švarios sienos ir atviri langai. Lubų apšvietimą palikite voniai ar virtuvei kaip papildomą.

Sukurti jaukumą ir suteikti interjerui daugiafunkciškumą – pakankamai sunku. Pradėkite remontą nuo projektavimo. Aukščiau išvardinti patarimai padės išvengti klaidų. Net jeigu jūsų butas mažas, pasinaudokite idėjomis, kurios pavers jį šiuolaikišku ir stilingu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

5 pamokos, kurių galima pasimokyti iš skandinaviško interjero dizaino

Skandinaviškas interjero dizainas šiandien yra vertinamas gan prieštaringai: vieni jį myli dėl jo paprastumo, o kiti – dėl tos pačios priežasties negali jo pakęsti. Kokia bebūtų jūsų nuomonė apie šį interjero stilių, pamatinės skandinaviško dizaino vertybės yra tikrai svarbios ir pritaikomos bet kokios kitos stilistikos namuose. Tad kokias 5 pamokas galima išmokti iš skandinaviško interjero stiliaus?

Standartinio tipo buto atnaujinimas: kaip įveikti pagrindinius iššūkius

Jeigu gyvenate standartinio tipo daugiabutyje ir ieškote idėjų, kaip atnaujinti savo namų interjerą, šis straipsnis – kaip tik jums. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko apžvelgia didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria tokių būstų šeimininkai.

Japoniškas tvarkos palaikymo menas, kuris palengvins jūsų kasdienybę

Ar esate pastebėję, kaip gera leisti laiką tvarkinguose, nereikalingais daiktais neapkrautuose namuose? Kur papuola išmėtyti naudojami daiktai erzina ir kelia papildomą stresą, kurio namų erdvėje turėtų būti kuo mažiau. Kviečiame susipažinti su japonišku tvarkymosi menu, kuris gali palengvinti jūsų kasdienybę.

2018 metų horoskopas, kuris padės išpildyti jūsų namų interjero dizaino troškimus

Orakulai, krištolas, būrimas taro kortomis… Okultiniai dalykai visur aplinkui! Ir, žinoma, horoskopai – kam nepatinka sužinoti, ką paruošė ateitis? 2018 metų horoskopą, išpildysiantį visus su namų interjero dizainu susijusius jūsų troškimus, pristato Delightfull.eu.

8 didžiausios klaidos mažoje erdvėje (1)

Nedažykite sienų baltai, nevenkite rizikos ir ką bedarytumėte, neprigrūskite per daug daiktų!

15 fengšui patarimų, kaip susikurti jaukius namus

Namai turi būti jūsų šventovė. Feng, išvertus iš kinų kalbos reiškia vėją, o Shui – vandenį. Tai senovės rytų menas, kuris moko, kaip tinkamai išdėstyti baldus ir kitus daiktus savo namuose tam, kad būtumėme sveikesni, klestėtume, jaustumėmės patogiai ir džiaugtumėmės gyvenimo kokybe.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos

Principas „Pats sau režisierius“ yra puikus, tačiau tik tokiu atveju, jeigu turite meninį skonį. O jeigu ne?

Angliško stiliaus namai, kurie spinduliuoja Kalėdų dvasia

Artėjant šventėms, įprasta bent jau šiek tiek papuošti savo namų erdvę, kad joje pasijustų pakili nuotaika. Vieni žmonės, puošdami savo namus, mėgsta naudoti minimalius, per daug į akis nekrentančius kalėdinius simbolius, o kiti – leidžia pasireikšti savo kūrybiškumui ir šventinėmis dekoracijomis išpuošia visus namų kampelius.

4 būdai, kurie be didelių investicijų padės sukurti namų jaukumą

Visi puikiai žinome, kad kasdienybės grožis slypi detalėse. Kaip gyvenime, taip ir interjere – nedidelės, subtilios smulkmenos gali palikti gilų įspūdį. Tad namų jaukumui sukurti, kartais užtenka kelių gerai apgalvotų detalių. Pristatome 4 būdus, kaip nebrangiai namų erdvei suteikti papildomo jaukumo.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.