Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Lygiai kaip galima daug sužinoti apie jūsų asmenybę iš to, kaip kraunate lėkštes ir stalo įrankius į indaplovę ar tvarkotės maisto atsargų spintelėje, jūsų kalėdiniai papuošimai aplinkiniams gali atverti akis.

Jeigu vienus šventiniu laikotarpiu Kalėdų dvasia kažkur nuneša – ir tai normalu, nes tai įrašyta į jų DNR – tai kiti renkasi paprastesnius dalykus, nes nelaukia minios svečių ir mėgaujasi intymesniais dalykais.

Tad prieš lėkdami ieškoti kalėdinės eglutės ir ištraukdami savo šventinius papuošimus, susipažinkite su tuo, ką jūsų svečiai ir Kalėdų senelis supras apie jus.

Jeigu jums patinka kaimiška Kalėdų dvasia…

Jeigu jūs jaukiai dekoravote kampą šalia židinio, eglutę papuošėt raudona tematika su gamtos elementais, o sofą užklojote languotu vilnoniu užtiesalu, tuomet labai tikėtina, kad esat prisiekę tradicijų šalininkai. Jūs vertinate Kalėdų papročius, ruošiate šventinius patiekalus šeimai, mėgstate sėdėti fotelyje šalia spragsinčios ugnies ir su pasimėgavimu vakarais valgyti pyragą.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?
© Shutterstock

Jeigu jums patinka keistos kalėdinės dekoracijos…

Jums patinka neįprasti dalykai, o Kalėdos jums yra galimybė pakelti savo meninę kvalifikaciją. Dainuojantys žaisliniai šiaurės elniai – tikrai ne jūsų stichija, na, nebent jie natūralaus dydžio. Jūs pripažįstate nebent tokias kalėdines dekoracijas kaip juodai purkštos eglutės, milžiniški popieriniai žibintai ir krūva supakuotų dovanų ant… žirafos nugaros. Netikros žirafos, bet natūralaus dydžio, aišku.

Jeigu dievinate žvilgesį ir kerus…

Jūsų šiaip jau vienspalviams namams prieš šventes gyvybės suteiks puošnios ir ekstravagantiškos dekoracijos, kurioms netrūksta blizgesio ir metalo žaižaravimo. Madinga, prašmatnu, pasakiška, miela ir žavinga. Tai apie jūsų namų kalėdinę dvasią. Ji tiesiog kerinti. Žinoma, tokiuose namuose gali lankytis tik visuomenės grietinėlės atstovai, kurie protingai kalbėsis gurkšnodami kokteilius ir kramsnodami vieno kąsnio sumuštinius. Su ikrais, suprantama.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?
© Shutterstock


Jeigu jūs negalite apsieiti be gražaus advento vainiko...

Ar turite milžinišką vainiką, puoštą kvapniomis cinamono lazdelėmis ir prieskoniais apkaišytais vaisiais? Šis svetingumu dvelkiantis Kalėdų akcentas byloja, kad mielai per šventės priimate savo šeimos narius ir draugus. Lauksite krūvos svečių ir patiekalai bei gėrimai ant jūsų šventinio stalo keliaus tiesiog konvejeriu. Šventes reikia švęst.

Jei manote, kad mažiau yra daugiau…

Genialumas slypi paprastume – jums nesuprantama kalėdinių dekoracijų gausa ir sunkiai sugalvojate ką nors baisesnio už milžinišką netvarką keliančią eglę. Skandinaviško stiliaus gerbėjai rinksis šventines puokštes ir kelis žaisliukus, išdėliotus ten, kur reikia.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?
© Shutterstock

Jeigu jums patinka rankų darbo dirbiniai…

Jūs turite vaikų. Jūs didžiuojatės savo vaikais ir namus puošiate niekučiais, kuriuos jūsų atžalos savo rankomis sumeistravo mokykloje ar darželyje. Kartais net jūs patys mėgstate ką nors pasigaminti savo rankomis. Elnio Rudolfo eskizai, laiškai Kalėdų seneliui, kilometrinės girliandos iš popieriaus ir net origamiai – visa tai galima rasti jūsų namuose.

Jeigu jūs nieko prieš kalėdinį kičą…

Jūs esat linksma, nerūpestinga asmenybė, kuri nesuka sau galvos apie Kalėdas iki pat Kūčių vakaro. Nes jūs mėgstate spontaniškumą. Jūs pasinaudojate žiemos šventėmis kaip galimybe papuošti namus naujais daiktais, kuriuos parsigabenote iš savo kelionių: daugiau blizgučių, daugiau spalvų. Jums patinka jūsų namų puošimo stilius ir nežiūrite į Kalėdas pernelyg rimtai. Šis laikotarpis, jūsų nuomone, skirtas susitikimams su draugais ir juokui.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?
© Shutterstock

Jeigu jums patinka mergaitiška rausva spalva

Jeigu jums patinka rausva spalva ir žavioms dekoracijoms, tuomet neabejotinai turite baltą kalėdinę eglutę. Kalėdų laikotarpiu labai didžiuojatės savo namais ir kiekvienas žaisliukas kabo tobulai virš dovanų, suvyniotų į pastelinių spalvų popierių. Jūsų svečiai gali tikėtis tokio paties mergaitiško preciziškumo ir prie vakarienės stalo gurkšnoti kokteilius su šampanu.

Jūsų eksterjeras džiugesnis už interjerą…

Jeigu daugiau laiko skiriate savo kiemo ir namo eksterjero dekoravimui nei interjerui, tuomet reiškia, kad mėgstate būti dėmesio centre. Jūs esate kaimynų apkalbų objektas ir dėl to visiškai nesukate sau galvos. Kalėdos yra jūsų galimybė pademonstruoti savo slaptą pomėgį ir nušviesti savo namus daugiau lempučių, nei galima įsivaizduoti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

5 pamokos, kurių galima pasimokyti iš skandinaviško interjero dizaino

Skandinaviškas interjero dizainas šiandien yra vertinamas gan prieštaringai: vieni jį myli dėl jo paprastumo, o kiti – dėl tos pačios priežasties negali jo pakęsti. Kokia bebūtų jūsų nuomonė apie šį interjero stilių, pamatinės skandinaviško dizaino vertybės yra tikrai svarbios ir pritaikomos bet kokios kitos stilistikos namuose. Tad kokias 5 pamokas galima išmokti iš skandinaviško interjero stiliaus?

Standartinio tipo buto atnaujinimas: kaip įveikti pagrindinius iššūkius

Jeigu gyvenate standartinio tipo daugiabutyje ir ieškote idėjų, kaip atnaujinti savo namų interjerą, šis straipsnis – kaip tik jums. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko apžvelgia didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria tokių būstų šeimininkai.

Japoniškas tvarkos palaikymo menas, kuris palengvins jūsų kasdienybę

Ar esate pastebėję, kaip gera leisti laiką tvarkinguose, nereikalingais daiktais neapkrautuose namuose? Kur papuola išmėtyti naudojami daiktai erzina ir kelia papildomą stresą, kurio namų erdvėje turėtų būti kuo mažiau. Kviečiame susipažinti su japonišku tvarkymosi menu, kuris gali palengvinti jūsų kasdienybę.

2018 metų horoskopas, kuris padės išpildyti jūsų namų interjero dizaino troškimus

Orakulai, krištolas, būrimas taro kortomis… Okultiniai dalykai visur aplinkui! Ir, žinoma, horoskopai – kam nepatinka sužinoti, ką paruošė ateitis? 2018 metų horoskopą, išpildysiantį visus su namų interjero dizainu susijusius jūsų troškimus, pristato Delightfull.eu.

8 didžiausios klaidos mažoje erdvėje (1)

Nedažykite sienų baltai, nevenkite rizikos ir ką bedarytumėte, neprigrūskite per daug daiktų!

15 fengšui patarimų, kaip susikurti jaukius namus

Namai turi būti jūsų šventovė. Feng, išvertus iš kinų kalbos reiškia vėją, o Shui – vandenį. Tai senovės rytų menas, kuris moko, kaip tinkamai išdėstyti baldus ir kitus daiktus savo namuose tam, kad būtumėme sveikesni, klestėtume, jaustumėmės patogiai ir džiaugtumėmės gyvenimo kokybe.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos

Principas „Pats sau režisierius“ yra puikus, tačiau tik tokiu atveju, jeigu turite meninį skonį. O jeigu ne?

Angliško stiliaus namai, kurie spinduliuoja Kalėdų dvasia

Artėjant šventėms, įprasta bent jau šiek tiek papuošti savo namų erdvę, kad joje pasijustų pakili nuotaika. Vieni žmonės, puošdami savo namus, mėgsta naudoti minimalius, per daug į akis nekrentančius kalėdinius simbolius, o kiti – leidžia pasireikšti savo kūrybiškumui ir šventinėmis dekoracijomis išpuošia visus namų kampelius.

4 būdai, kurie be didelių investicijų padės sukurti namų jaukumą

Visi puikiai žinome, kad kasdienybės grožis slypi detalėse. Kaip gyvenime, taip ir interjere – nedidelės, subtilios smulkmenos gali palikti gilų įspūdį. Tad namų jaukumui sukurti, kartais užtenka kelių gerai apgalvotų detalių. Pristatome 4 būdus, kaip nebrangiai namų erdvei suteikti papildomo jaukumo.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.