Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus

Visi, kada nors šventę Kalėdas, žino, kad pusę šios šventės džiaugsmo sudaro eglutės puošimas (žinoma, dovanų išpakavimas – antroji to džiaugsmo pusė). Tačiau tai, kaip pasirenkate savo medelį ir jo papuošimus – blizgučius, žaisliukus ir girliandas – daug ką apie jus pasako.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tobulai simetriška

Kaip ir visa kita jūsų gyvenime, jūsų kalėdinė eglutė privalo būti nepriekaištinga. Tinkamos eglutės paieška jums džiaugsmo nekelia ir šventinės nuotaikos nekuria. Tai gyvybiškai svarbi užduotis, kuri reikalauja kruopštaus tyrimo ir ypatingo tikslumo. Kiekviena šaka turi būti tvirta ir vešli, kiekviena pusė – tobulai simetriška. Kai ateina metas puošti eglę, kiekvienas žaisliukas privalo idealiai tikti ir turi būti pakabintas taip, kad užtikrintų tobulą balansą. Ir kai pagaliau papuošiate eglutę pagal savo aukštus standartus, absoliučiai niekas negali jos liesti.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Beprotiškai spalvinga

Jūsų kalėdinė eglutė, lygiai kaip ir jūs, išsiskiria iš minios. Pamirškite klasikinį raudonos ir žalios spalvų derinį – jums patinka netradiciniai sprendimai, tad renkatės įnoringą ir labai spalvingą variantą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Blizgučių spindesys

Jūs gimėte ne tame dešimtmetyje: nors tais laikais dar nebuvote gimę, labai dažnai prisimenate „senus gerus laikus“. Praėjusio amžiaus vidurio dizainas jums pats mieliausias, o šalta žiemos diena tampa tobula, jeigu galite gurkšnoti karštus gėrimus. Kūčių vakarą mėgstate žiūrėti filmą „Vienas namuose“. Ir net ne vieną kartą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Pagal savo skonį suderinti žaisliukai

Ant jūsų kalėdinės eglutės trūksta nebent virtuvės kriauklės. Čia puikuojasi iš makaronų gaminti žaisliukai, pirmieji jūsų vaikų pagaminti papuošimai, lemputės, blizgučiai, girliandos. Sudėjot viską, ką turėjot. Kitaip tariant, jūsų šventinis medelis papuoštas praeities Kalėdų prisiminimais ir kitokio jums nereikia jokiais būdais. Jums sentimentalioji vertė visada svarbesnė už prabangiąją estetiką.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Balta, sidabrinė ir auksinė

Žiema yra mėgstamiausias jūsų metų laikas ir padarytumėte bet ką, kad tik jūsų Kalėdos būtų baltos. Žiūrėjimas pro langą į nesibaigiantį baltą horizontą – tame yra kažkas magiško, o šis glamūriškas baltos, sidabrinės ir auksinės spalvų derinys tobulai tai užfiksuoja.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock

Klasikinis spygliuotis

Jums svarbiausia yra tradicijos, tad dirbtinė kalėdinė eglutė – tikrai ne jums. Jums Kalėdų laukimo džiaugsmas neįsivaizduojamas be išvykos į kaimą, kur spygliuočių lauke galite įsigyti ką tik nupjautą absoliučiai tikrą medelį. Vėliau krentantys spygliai sukels šiokių tokių rūpesčių, tačiau Kalėdos nebus Kalėdos, jeigu namuose netvyros jaukus šventinio medelio kvapas.

Miniatiūrinis medelis

Tai nereiškia, kad jums nepatinka šventės, tačiau šioje vietoje elgiatės pragmatiškai. Juk didelės kalėdinės eglutės kainuoja ne taip ir pigiai, o ir džiugina ne taip jau ilgai. Be to, kam kelias valandas tąsytis su milžinišku medžiu, jeigu galima tą patį džiaugsmą teikia ir nedidelė eglutė, kurią dar galima ir perkelti kur panorėjus? Ne tik sutaupysite laiko puošdami, bet ir sutvarkysite po švenčių nepalyginti greičiau.

Šventinis falsifikatas

Jūs negalite pakęsti netvarkos, o jūsų užimta dienotvarkė nepalieka jums galimybės šluoti grindis 1 342 536 457 kartus per dieną. O štai dirbtinis medelis garantuoja ne tik tobulą išvaizdą po metų kitų, bet dar ir nereikia milžiniškų pastangų įterpti apsirūpinimą kalėdine eglute į savo perkrautą grafiką. Tad, susumavus, patogumas yra svarbiau už kvapą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock

Netradicinis „medelis“

Jūsų netradicinis kalėdinis „medelis“ reiškia, kad jūs arba tingite (kitaip tariant, tiesiog panaudojote tai, kas pasitaikė po ranka), arba esate perdėtai kūrybingi. Bet kuriuo atveju, jūsų išradingumas visiems į jūsų namus užsukusiems žmonėms kelia įspūdį. Gali būti, kad tapsite naujos šventinės mados autoriumi...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

5 įkvepiantys instagramo interjero dizaino puslapiai

Ieškoti idėjų savo namų interjerui galima įvairiausiose vietose. Įkvėpimo šaltiniu gali tapti gamta, menas, mada ir pan. Visgi dažniausiai dizaino sprendimų ieškome interneto platybėse. Siūlome susipažinti su 5 įkvepiančiomis instagramo paskyromis.

Vilniuje kviečia pirmą kartą rengiamas nemokamas dizaino ir meno renginys „Lokacija“

Liepos 14 dieną į Vilniaus Rotušės aikštę atėję miesto gyventojai ir svečiai pateks į unikalaus formato dizaino ir meno įvykį „Lokacija“.

Vasaros dekoro sprendimai: subtilumo ir praktiškumo dialogas

Vonios kambariuose šiemet vyrauja ergonomiški sprendimai ir kuo labiau stimuliuojami pojūčiai. Tai atsipalaidavimo ir sveikatingumo zona, kurioje akcentuojamas formų lengvumas ir gamtos motyvai.

5 dizaino programėlės, kurios įkvėps pokyčiams namuose

Interjero dizaino pokyčiai nuosavuose namuose paprastai yra itin geidžiami, tačiau nemažai investicijų reikalaujantys. Tad prieš priimant bet kokius svarbius dekoro sprendimus, visada norisi jaustis užtikrintai. Pristatome 5 mobilias programėles, kurios padės apsispręsti renkantis interjero spalvų paletę, erdvės išplanavimą, baldus ir pan.

Balkonai iš sandėliukų virsta poilsio oazėmis: 3 patarimai, kaip susikurti jaukią aplinką

Interjero specialistai pastebi, kad šiandien balkonai, į kuriuos anksčiau keliaudavo namų spintose nebetelpantys daiktai ar dviračiai, vis dažniau tampa poilsio oazėmis. Interjero ir baldų prekybos centro „Domus galerija“ ambasadoriai – „IDAS“ interjero dizainerės Vaida Kandratavičiūtė ir Kristina Balaišytė pateikia rekomendacijas, kaip susikurti jaukią poilsio erdvę net ir mažiausiame balkone.

Būdai, kurie padės sukurti amžinai vasarišką interjerą

Keli taikliai parinkti spalviniai akcentai, gyvi augalai ir natūraliai šiltos tekstūros gali jūsų namus papildyti vasarišku charakteriu, kuris neišblės ištisus metus. Kadangi mūsų krašte saulėtų ir šiltų dienų būna visai nedaug, pristatome keletą būdų, kurie padės įsileisti tropikų dvasios į savo būstą.

Interjero dekoratorės patarimai, kaip praplėsti namų erdvę (1)

Turbūt dauguma naujakurių patvirtintų, kad būsimuose svajonių namuose svarbus kiekvienas kvadratinis metras. Jei būstas erdvus, problemų įsirenginėjant galima išvengti, tačiau ypač maži verčia pasukti galvas. Todėl interjero specialistai itin dažnai sulaukia klientų klausimo: kaip sukurti įvaizdį, kad vietos namuose atrodytų daugiau nei yra iš tikrųjų?

Dizaino klasika: sėdmaišis, kuris sužavėjo hipius

Tai buvo 1968-aisiais: hipių judėjimas įsisiūbavęs visu pajėgumu, siekis laužyti nusistovėjusias taisykles tiesiog sklandė ore. Trys jauni dizaineriai iš Turino Piero Gatti, Cesare Paolini ir Franco Teodoro pasibeldė į nekonformistinį dizainą vertinančio ir Italijos baldų gamybos kompanijai vadovaujančio Aurelio Zanottos duris.

Betono plokštė vietoj stalo: idėjos industrinio stiliaus gerbėjams

Baltai dažytų plytų sienos, matomos ventiliacijos angos, nebaigtos įrengti patalpos jausmas – tai tik keli pramoninio interjero požymiai. Toks stilius labiausiai tinka lofto tipo būstuose, įrengtuose buvusios gamyklos patalpose, garaže, senoje užmiesčio namo dalyje. Tačiau, net jei jūsų būsto interjeras klasikinis, niekas nedraudžia jame pritaikyti pramoninio stiliaus elementų.

Baldas, kuris iš namų išstumia kėdes: kodėl jį vis labiau mėgstame

Sėdmaišis – toks paprastas baldas, jame patogu išsidrėbti ir pajusti visišką atsipalaidavimo laisvę. Tobulo komforto idėja paperka labiausiai. Bet ir radikalus dizainas vertas aplodismentų – juk sėdmaišio konstrukcija ignoruoja taisykles ir tradicijas.