Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus

Visi, kada nors šventę Kalėdas, žino, kad pusę šios šventės džiaugsmo sudaro eglutės puošimas (žinoma, dovanų išpakavimas – antroji to džiaugsmo pusė). Tačiau tai, kaip pasirenkate savo medelį ir jo papuošimus – blizgučius, žaisliukus ir girliandas – daug ką apie jus pasako.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tobulai simetriška

Kaip ir visa kita jūsų gyvenime, jūsų kalėdinė eglutė privalo būti nepriekaištinga. Tinkamos eglutės paieška jums džiaugsmo nekelia ir šventinės nuotaikos nekuria. Tai gyvybiškai svarbi užduotis, kuri reikalauja kruopštaus tyrimo ir ypatingo tikslumo. Kiekviena šaka turi būti tvirta ir vešli, kiekviena pusė – tobulai simetriška. Kai ateina metas puošti eglę, kiekvienas žaisliukas privalo idealiai tikti ir turi būti pakabintas taip, kad užtikrintų tobulą balansą. Ir kai pagaliau papuošiate eglutę pagal savo aukštus standartus, absoliučiai niekas negali jos liesti.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Beprotiškai spalvinga

Jūsų kalėdinė eglutė, lygiai kaip ir jūs, išsiskiria iš minios. Pamirškite klasikinį raudonos ir žalios spalvų derinį – jums patinka netradiciniai sprendimai, tad renkatės įnoringą ir labai spalvingą variantą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Blizgučių spindesys

Jūs gimėte ne tame dešimtmetyje: nors tais laikais dar nebuvote gimę, labai dažnai prisimenate „senus gerus laikus“. Praėjusio amžiaus vidurio dizainas jums pats mieliausias, o šalta žiemos diena tampa tobula, jeigu galite gurkšnoti karštus gėrimus. Kūčių vakarą mėgstate žiūrėti filmą „Vienas namuose“. Ir net ne vieną kartą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Pagal savo skonį suderinti žaisliukai

Ant jūsų kalėdinės eglutės trūksta nebent virtuvės kriauklės. Čia puikuojasi iš makaronų gaminti žaisliukai, pirmieji jūsų vaikų pagaminti papuošimai, lemputės, blizgučiai, girliandos. Sudėjot viską, ką turėjot. Kitaip tariant, jūsų šventinis medelis papuoštas praeities Kalėdų prisiminimais ir kitokio jums nereikia jokiais būdais. Jums sentimentalioji vertė visada svarbesnė už prabangiąją estetiką.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock


Balta, sidabrinė ir auksinė

Žiema yra mėgstamiausias jūsų metų laikas ir padarytumėte bet ką, kad tik jūsų Kalėdos būtų baltos. Žiūrėjimas pro langą į nesibaigiantį baltą horizontą – tame yra kažkas magiško, o šis glamūriškas baltos, sidabrinės ir auksinės spalvų derinys tobulai tai užfiksuoja.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock

Klasikinis spygliuotis

Jums svarbiausia yra tradicijos, tad dirbtinė kalėdinė eglutė – tikrai ne jums. Jums Kalėdų laukimo džiaugsmas neįsivaizduojamas be išvykos į kaimą, kur spygliuočių lauke galite įsigyti ką tik nupjautą absoliučiai tikrą medelį. Vėliau krentantys spygliai sukels šiokių tokių rūpesčių, tačiau Kalėdos nebus Kalėdos, jeigu namuose netvyros jaukus šventinio medelio kvapas.

Miniatiūrinis medelis

Tai nereiškia, kad jums nepatinka šventės, tačiau šioje vietoje elgiatės pragmatiškai. Juk didelės kalėdinės eglutės kainuoja ne taip ir pigiai, o ir džiugina ne taip jau ilgai. Be to, kam kelias valandas tąsytis su milžinišku medžiu, jeigu galima tą patį džiaugsmą teikia ir nedidelė eglutė, kurią dar galima ir perkelti kur panorėjus? Ne tik sutaupysite laiko puošdami, bet ir sutvarkysite po švenčių nepalyginti greičiau.

Šventinis falsifikatas

Jūs negalite pakęsti netvarkos, o jūsų užimta dienotvarkė nepalieka jums galimybės šluoti grindis 1 342 536 457 kartus per dieną. O štai dirbtinis medelis garantuoja ne tik tobulą išvaizdą po metų kitų, bet dar ir nereikia milžiniškų pastangų įterpti apsirūpinimą kalėdine eglute į savo perkrautą grafiką. Tad, susumavus, patogumas yra svarbiau už kvapą.

Ką jūsų kalėdinė eglė sako apie jus
© Shutterstock

Netradicinis „medelis“

Jūsų netradicinis kalėdinis „medelis“ reiškia, kad jūs arba tingite (kitaip tariant, tiesiog panaudojote tai, kas pasitaikė po ranka), arba esate perdėtai kūrybingi. Bet kuriuo atveju, jūsų išradingumas visiems į jūsų namus užsukusiems žmonėms kelia įspūdį. Gali būti, kad tapsite naujos šventinės mados autoriumi...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

5 pamokos, kurių galima pasimokyti iš skandinaviško interjero dizaino

Skandinaviškas interjero dizainas šiandien yra vertinamas gan prieštaringai: vieni jį myli dėl jo paprastumo, o kiti – dėl tos pačios priežasties negali jo pakęsti. Kokia bebūtų jūsų nuomonė apie šį interjero stilių, pamatinės skandinaviško dizaino vertybės yra tikrai svarbios ir pritaikomos bet kokios kitos stilistikos namuose. Tad kokias 5 pamokas galima išmokti iš skandinaviško interjero stiliaus?

Standartinio tipo buto atnaujinimas: kaip įveikti pagrindinius iššūkius

Jeigu gyvenate standartinio tipo daugiabutyje ir ieškote idėjų, kaip atnaujinti savo namų interjerą, šis straipsnis – kaip tik jums. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko apžvelgia didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria tokių būstų šeimininkai.

Japoniškas tvarkos palaikymo menas, kuris palengvins jūsų kasdienybę

Ar esate pastebėję, kaip gera leisti laiką tvarkinguose, nereikalingais daiktais neapkrautuose namuose? Kur papuola išmėtyti naudojami daiktai erzina ir kelia papildomą stresą, kurio namų erdvėje turėtų būti kuo mažiau. Kviečiame susipažinti su japonišku tvarkymosi menu, kuris gali palengvinti jūsų kasdienybę.

2018 metų horoskopas, kuris padės išpildyti jūsų namų interjero dizaino troškimus

Orakulai, krištolas, būrimas taro kortomis… Okultiniai dalykai visur aplinkui! Ir, žinoma, horoskopai – kam nepatinka sužinoti, ką paruošė ateitis? 2018 metų horoskopą, išpildysiantį visus su namų interjero dizainu susijusius jūsų troškimus, pristato Delightfull.eu.

8 didžiausios klaidos mažoje erdvėje (1)

Nedažykite sienų baltai, nevenkite rizikos ir ką bedarytumėte, neprigrūskite per daug daiktų!

15 fengšui patarimų, kaip susikurti jaukius namus

Namai turi būti jūsų šventovė. Feng, išvertus iš kinų kalbos reiškia vėją, o Shui – vandenį. Tai senovės rytų menas, kuris moko, kaip tinkamai išdėstyti baldus ir kitus daiktus savo namuose tam, kad būtumėme sveikesni, klestėtume, jaustumėmės patogiai ir džiaugtumėmės gyvenimo kokybe.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos

Principas „Pats sau režisierius“ yra puikus, tačiau tik tokiu atveju, jeigu turite meninį skonį. O jeigu ne?

Angliško stiliaus namai, kurie spinduliuoja Kalėdų dvasia

Artėjant šventėms, įprasta bent jau šiek tiek papuošti savo namų erdvę, kad joje pasijustų pakili nuotaika. Vieni žmonės, puošdami savo namus, mėgsta naudoti minimalius, per daug į akis nekrentančius kalėdinius simbolius, o kiti – leidžia pasireikšti savo kūrybiškumui ir šventinėmis dekoracijomis išpuošia visus namų kampelius.

4 būdai, kurie be didelių investicijų padės sukurti namų jaukumą

Visi puikiai žinome, kad kasdienybės grožis slypi detalėse. Kaip gyvenime, taip ir interjere – nedidelės, subtilios smulkmenos gali palikti gilų įspūdį. Tad namų jaukumui sukurti, kartais užtenka kelių gerai apgalvotų detalių. Pristatome 4 būdus, kaip nebrangiai namų erdvei suteikti papildomo jaukumo.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.