Kaip estetinis fenomenas glamūras visų pirma yra efektingas spindintis vaizdas, dekoro kerų šventė. Savo demonstratyvia prabanga, atpažįstamais garsiais prekių ženklais ir netradicinėmis išraiškos priemonėmis jis padeda kurti iliuziją apie sėkmę ir laimingą gyvenimą.
Nesvarbu, pradedate statytis savo namus, planuojate jų renovaciją ar laimingai gyvenate jau kelerius metus, interjero dizainą visada galima patobulinti ar pataisyti. Tai tęstinis, niekada nesibaigiantis procesas, kurio metu visada galima kažką išmokti ar kilus naujai idėjai, ją vienaip ar kitaip įgyvendinti savo namų interjere.
Esate drąsūs ir pakankamai ryžtingi – siūlome pabandyti erdvę dekoruoti dryžiais: vertikaliais, horizontaliais, siaurais, storesniais, juodais, baltais, spalvotais… Garantuojame, kad dryžių pagalba susikursite išskirtinį, originalų, drąsų ir ryškų interjerą.
Į Lietuvą pagaliau atėjus pavasariui atkunta ir interjero detalių bei namų tekstilės gamintojai – juk naujos interjero kolekcijos žengia koja kojon su naujomis drabužių kolekcijomis. Ar įmanoma pakeisti namus įsigijus vos vieną kitą detalę? Nuo ko apskritai pradėti atsinaujinimą? To pasiteiravome romantiškus, Provanso stiliaus interjerus kuriančios dizainerės Elžbietos Skunčikienės.
Norėdami kuo greičiau įsikurti naujuose namuose, kartais paskubame ir padarome ką nors, dėl ko vėliau tenka smarkiai gailėtis arba gerokai paploninti piniginę. Tačiau dizaineriai teigia, kad įsirengiant namus viskas – nuo techninių dalykų iki dekoratyvių pabaigos akcentų – turi būti kruopščiai apgalvota. Taigi, kokias klaidas dažniausiai daro klientai ir kaip jų išvengti?
Tradicinė riba tarp namų ir viešų vietų interjero dizaino nyksta. Tokiu šūkiu dalyvius pasitiko Švedijos sostinėje vykusi interjero dizaino paroda „Stokholmo baldų ir šviesų mugė“. Šiais metais pasaulinėse parodose vieningai nuskambėjo teiginys, kad interjero dizaine svarbiausiu kūrybiniu kriterijumi tampa ne vadovėlinis spalvų formų ir derinimas bet emocija, kurią sukelia aplinka.
Namų interjeras pabodo, o gal kaip tik įrenginėjate naują būstą ir nesugalvojate, kaip į jį įnešti šiuolaikiškumo ir savitumo? Tam gali pasitarnauti paveikslai – tereikia žinoti, kaip juos priderinti prie interjero. Šiuo klausimu pataria kūrybos ir idėjų studijos Artroom.lt įkūrėja Ilona Pažarickytė.
Vis labiau artėjant pavasariui daugelis iš mūsų ketina perdekoruoti ar bent įnešti šiltos ir linksmesnės nuotaikos į namus. Tai pereinamasis periodas tarp ilgų žiemos vakarų, kai tiek daug laiko jaukiai praleidžiame viduje ir tarp sezono, kada stengiamės kuo ilgiau užsibūti lauke. Lyg norėdami paspartinti ir prisivilioti spalvingą pavasarį, vis labiau dairomės į ryškesnes ir žaismingesnes spalvas, skirtingas, bei šviesesnes medžiagas mūsų namams. Norintiems keisti namų nuotaika stilingai rekomenduoju atkreipti dėmesį į keletą šį sezoną populiarių elementų.
Kaip keičiasi rūbų mados, kiekvieną sezona vyrauja tam tikros spalvos, raštai ir formos, taip ir namų interjeruose pastebimos naujos (ar grįžtančios senos) tendencijos. Nors nesu linkusi vaikytis madų, man patinka žinoti, kas dabar populiaru ir įsileisti į savo namus tai kas man tarp tų populiariųjų labai patinka. Apžvelgiau vyraujančias tendencijas ir noriu Tau papasakoti kas vyraus interjeruose šiais metais. Tikiuosi įkvėpsiu ir Tu rasi savo namuose vietos populiariems dalykams.
Anglai pirmieji patentavo kamščiatraukio išradimą – galbūt todėl yra sukūrę šiek tiek nešvankų tostą, skirtą šiam įrankiui deramai pagerbti. „Vynas neišvys pasaulio, kol kamštis nenusidės su kamščiatraukiu“, – šmaikštauja jie...
Trečiadienio vakarą Vilniuje įsikūrusią galeriją „Xcelsior“ nušvietė spalvinga interjero sprendimų apdovanojimų ceremonija – „Metų paletė 2013“. Renginyje buvo įvertinti Lietuvos architektai bei dizaineriai, įgyvendinę geriausius privataus, biuro ir visuomeninio interjero projektus, bei pristatytos kitų metų spalvinės interjero tendencijos. Siekdami skatinti profesinį šalies interjero specialistų tobulėjimą, originalių ir inovatyvių kūrybinių idėjų įgyvendinimą, konkurso iniciatorius „Akzo Nobel Baltics“, atstovaujantis prekinius ženklus Sadolin, Pinotex ir Hammerite, šį renginį organizavo jau devintąjį kartą.