Apie bioritmų egzistavimą žmogaus gyvenime girdėjo turbūt visi. Šiek tiek juos suprasdami, galėsite paprasčiau organizuoti savo gyvenimą pagal natūralias permainas.
Darbas su interjero dizaineriu – laikini, bet ganėtinai glaudūs santykiai, kurių metu yra kuriama namų erdvė. Kadangi gyvenamoji erdvė yra labai asmeniška, netgi intymi aplinka, kuria dalinamasi su pačiais artimiausiais žmonėmis, paprastai siekiama, kad ji atspindėtų savininko charakterį, vertybes bei skonį. Todėl prieš pradedant kurti interjerą ir ieškoti profesionalo, kuris galėtų vizualizuoti ir įgyvendinti visus interjero sumanymus, verta skirti laiko savęs pažinimui.
Jeigu gyvenate mažoje erdvėje ir jaučiatės ankštai – tai ne problema. Tiesiog reikia pokyčių, kuriuos kiekvienas galite lengvai įgyvendinti ir savo namuose. Šįkart pateikiame 5 receptus, kaip sukurti erdvės įspūdį.
Aukštosios mados imperija laikomoje Prancūzijoje gimsta rafinuočiausios stiliaus ir kvapų tendencijos. Suteikiame Jums galimybę bent dalele prisiliesti prie prancūzų kultūros, dalinamės interviu su prekės ženklo vyrams „Antoine“ įkūrėju Jean-Noel Ozouf! Taip pat sužinokite, kaip interjero dekoro salono vadovė Kristina Strolienė atsivežė,„Antoine“ į „Krispo“.
Tinkamas interjeras džiugina akį ir leidžia pailsėti. Pateikiame patarimus, kaip parinkti tinkamus baldus, teisingai dekoruoti namų sienas, pasirinkti tinkamą interjero spalvų gamą. Juk įsirengiant svajonių namus, kiekviena smulkmena yra svarbi. Pirmyn!
Įsirenginėjate būstą, o gal norite atsinaujinti pabodusį interjerą? Studijos „EMPRO interjerai“ dizainerė Eliza Šubert pataria neskubėti – apmąstyti viską nuo sienų ir grindų atspalvių iki objektų. Prieš dažant sienas patartina apgalvoti ir tai, kokie bus baldai, dekoratyvinės detalės, kokio įspūdžio siekiama naudojant vieną ar kitą spalvą.
Jeigu jūs esate iš tų niekada nenurimstančių, kurie kas pusmetį svajoja pakeisti garderobą, darbą ir gyvenimo būdą, tai jus nuo griaunamosios veiklos išgelbėti gali jau spėjusio įgrysti interjero pakeitimai. Aksesuarai, spalvų gama ir apšvietimas padės būstą pakeisti iš esmės. O tam, kad pokyčiai turėtų prasmę ir nepaverstų namų chaosu, vertėtų pasirinkti konkretų stilių ir griežtai jo laikytis.
Bet koks, net pats paprasčiausias ornamentas gali itin pagyvinti ir pagražinti namų interjerą. Tinkamai parinktas raštas ne tik pagyvins patalpą, bet ir suteiks jai individualumo. Tad kaip išmokti derinti skirtingus ornamentus — klasikinius ir šiuolaikinius, rytietiškus ir europietiškus, daugiasluoksnius ir paprastus? Norėdami išvengti klaidų ir pasiekti geriausio rezultato, pasinaudokite mūsų paprastais patarimais.
Interjero specialistai iš viso pasaulio metų pradžioje susirenka viename svarbiausių namų dekoravimo renginių „Paris Deco Off“, kuriame garsiausi tekstilės ir tapetų kūrėjai pristato naujausias pavasario–vasaros kolekcijas. Savaitę pagrindinės Paryžiaus Sen Džermeno gatvės ir Meilo gatvė tampa interjero paroda mieste. Šio renginio įspūdžiais ir naujausiomis interjero tendencijomis sutiko pasidalyti „Domus galerijoje“ įsikūrusio specializuoto interjero dekoro salono „Retroforma“ įkūrėja Lina Kalinauskaitė-Forsman.
Kas nesvajoja namie turėti jaukaus, o drauge uždaro kampelio, kur būtų galima vienumoje visiškai atsipalaiduoti ar užsiimti mėgstama veikla... Geriausiai šį poreikį tenkina fotelis: jis sukuria atskirą pasaulėlį – patogų, išskirtinį, nuteikiantį poilsiui. Ne veltui vieną atpažįstamiausių XX amžiaus krėslų „Bibendum“ sukūrusi baldų dizainerė ir architektė Eileen Gray manė, kad fotelis – „žmogaus tąsa, jo išsilaisvinimas, jo dvasinė išraiška.“
DĖMESIO! Tai jau paskutinis įrašas, skaičiuojantis pavasarį prasidėjusio ir galiausiai pasibaigusio remonto savaites. Taip, dar reikės keletą paveikslų pakabinti bei įsikelti su visais savo daiktais, bet akis džiuginantį rezultatą jau turime.