Baigėsi du mėnesius užtrukęs meniškos sielos žmonėms skirtas konkursas „Sukurk šviestuvo dizainą ir gauk pajamas“. Netradicinį ir labai įdomų konkursą organizavo LED šviestuvų gamintoja „Elmo light“ kartu su žurnalo „Mano namai“ komanda, o dalyvauti galėjo kiekvienas pilnametis Lietuvos gyventojas, turintis viziją, kaip galėtų atrodyti tikras svajonių šviestuvas.
Gegužės mėnesio žurnalo „Mano namai“ numeryje, kurį jau tuoj galėsite laikyti savo rankose, prasideda vasaros sezonas. Jo puslapiuose rasite ir terasoms skirtų lauko šviestuvų pasiūlymų. O šiame straipsnyje patariame, į kokius techninius parametrus reiktų atkreipti dėmesį renkantis lauko šviestuvus.
Šiuolaikinių šviestuvų kūrėjų bei gamintojų vaizduotė neturi ribų – šviestuvas tampa ir originaliu dizaino objektu, net ir šviesiuoju paros metu dalyvaujančiu interjero kompozicijoje ir traukiančiu dėmesį kaip išskirtinis akcentas. Tačiau ne visada paprasta tokį šviesos objektą pritaikyti interjere, kad būtų galima iki galo atskleisti jo dizaino koncepciją. Interjero dizainerė Ugnė Puronaitė dalijasi geromis idėjomis ir pataria, kaip nesuklysti.
Patalpų apšvietimas natūralia šviesa patrauklus ne tik galimybe taupyti elektros energijos sąnaudas. Tyrimai rodo, kad dienos šviesa teigiamai veikia mūsų emocinę būklę ir darbingumą. Ir nors mokslas kuria vis tobuliau saulės šviesos poveikį imituojančius dirbtinės šviesos šaltinius, žmogaus fiziologiją apgauti sunku.
Ištrūkti iš standartinio nedidelio buto rėmų svajoja daugelis. Tai gali atrodyti nerealu, turint omenyje prabangius apartamentus, tačiau vienas originalesnių ir pastaruoju metu dar ne itin brangių sprendimų, yra loftai. Loftai – tai patalpos, pasižyminčios didelėmis atviromis erdvėmis, aukštomis lubomis, didžiuliais langais. Tai – ideali erdvė išreikšti savo individualumą būsto aplinkoje, o suvaldyti šias erdves padės šviesa.
Norite, kad svečiai atkreiptų dėmesį į jūsų nuostabią vazą ar nuotraukos rėmus? Trokštate, kad visi pastebėtų madingiausias jūsų interjero detales? Jei sukūrėte namų interjerą ir ieškote būdų, kaip jį patobulinti, atkreipkite dėmesį į apšvietimą.
Stalo šviestuvai apšvietimo rinkoje – tarsi esė literatūroje. Stalo šviestuvas koncentruotai, charakteringai, lengvai ir šmaikščiai tiesiog priešais nosį gali atskleisti naujausias apšvietimo technologijas, dizaino tendencijas ir stiliaus kryptis. Dizaino blogas www.dizainika.lt atrinko vienaip ar kitaip vertų dėmesio stalo šviestuvų TOP10.