Gyvenamosios aplinkos kokybei keliami reikalavimai pamažu keičia ir požiūrį į interjero sprendimus, į kuriuos anksčiau neretai būdavo žiūrima atsainiai. Jaukūs, patogūs, ergonomiški namai šiandien neįsivaizduojami be įžvalgiai suprojektuotos apšvietimo sistemos. Juk išryškindama, pabrėždama ar niveliuodama erdves šviesa ne tik atlieka funkciją, bet ir veikia žmogaus emocijas.
Dirbtinis apšvietimas - vienas iš elementų, formuojančių kambario interjerą, be kurio neįmanoma sukurti jaukumo namie. Skirtingi šviestuvų tipai ir jų teisingas išdėstymas leis sukurti papildomą komfortą ir grožį jūsų buityje.
Gebėjimas atspindėti – pagrindinė veidrodžio savybė, todėl tai reikia išnaudoti interjere – ne tik funkcijos tikslais, bet ir dekoratyviniais. Pavyzdžiui, kabinant šviestuvą koridoriaus veidrodžiui apšviesti galima parinkti jam ne klasikinę vietą ties viršutine briauna, o tiesiai virš pačios veidrodžio plokštumos.
Svetainė mūsų namuose – dažnai universalus kambarys, kuriame žiūrime televizorių, skaitome, valgome, rengiame vakarėlius. Tinkama apšvietimo schema gali padėti suskirstyti kambarį į skirtingas erdves pagal veiklos pobūdį.