Reklama

PRIEŠ ir PO: kaip atnaujinti virtuvės ir vonios plyteles?

 (3)
Pasirodo, kad jaukų ir stilingą interjerą gali turėti kiekvienas. Tam nereikia daug pinigų, o pakanka tik trupučio žinių ir uolaus darbo. Senus daugiabučius „persekiojančios“ senovinės plytelės gali būti lengvai atnaujinamos, tiesiog jas nudažius. Tai puikiai įrodė dizainerė Gitana Valavičiūtė nudažiusi savo paveldėto Justiniškių buto virtuvės ir vonios plyteles.
PRIEŠ ir PO
© Asmeninis albumas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Virtuvės pokyčiai

Gitana pasakoja, kad perdažyti plyteles labiausiai paskatino senamadiškas dizainas ir atsiradęs nešvaros pojūtis. Tarpai tarp plytelių tapo purvini ir nebeišvalomi, tačiau 18 metų senumo plytelės puikiai laikėsi ant sienų. Tada reikėjo spręsti esminį klausimą – keisti plyteles naujomis ar tiesiog jas dažyti? Buvo pasirinktas daug taupesnis variantas.

Dažyti Gitanai buvo visiškai nesunku, netgi malonu, tačiau kiek ilgiau užtruko plytelių valymas. Galutinis rezultatas pranoko lūkesčius atsirado naujumo pojūtis, kuris įkvėpė daugiau suktis virtuvėje ir gaminti.

Vonios pokyčiai

Baltos glazūruotos plytelės su rožiniais dekorais taip pat buvo paveldo dalis, kuri atrodė gerokai pasenusi, kol išaušo pokyčių diena. Vonios kambarys sulaukė itin ekstremalių pokyčių, kuriuos galėjo įgyvendinti pati Gitana.

Rezultatas – nuo šiol vandens procedūros vyksta kartu su interjero terapija!

3 žingsniai ir senos plytelės virsta naujomis

Gitaną dažyti padrąsino detalios mokymų centro TIKKURILA parengtos dažymo instrukcijos.

1. Paviršiaus paruošimas. Prieš dažant plyteles svarbu jas tinkamai paruošti tam, kad dažai gerai sukibtų su paviršiumi. Kruopščiai nuplaukite paviršių su valymo priemone „Tikkurila Maalipesu“ pagal instrukcijas. Pašalinkite riebalų ir kalkių likučius, nuplaukite ir nusausinkite paviršių. Apsaugokite vietas, kurių nenorite nudažyti, uždengdami popieriumi ir dažymo juostele.

2. Gruntavimas. Virtuvės plyteles gruntuokite su vandeniniu sukibimą gerinančiu gruntu „Tikkurila Otex Akva“. Vonios plytelių gruntavimui naudokite tirpiklinį gruntą „Tikkurila Otex“, kuris užtikrina dar geresnį dažų sukibimą. Denkite gruntą trumpo plauko baldų dažymo voleliu ir, jei reikia, sulyginkite paviršių minkšto sintetinio plauko teptuku.

3. Dažymas. Kai gruntas išdžius, dažykite 1-2 sluoksniais pasirinkto atspalvio dažais „Tikkurila Luja“. Šie dažai atsparūs drėgmei, sudėtyje turi nuo pelėsio saugančių priedų, tad puikiai tinka virtuvės ir vonioms patalpoms.

O jei dar liks neaiškumų, visada esate laukiame nemokamuose TIKKURILA mokymų centro organizuojamuose dažymo mokymuose Vilniuje. Mokymų tvarkaraštis ir išankstinė registracija: ČIA

Užsakymo nr.: PT_76011013

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Markizės – stilingas ir funkcionalus namų puošybos elementas

Net iki menkiausių smulkmenų apgalvotą smagaus vasarojimo lauke planą gali sujaukti tai, kas mums nepavaldu, – spiginanti saulė ar merkiantis lietutis ir, užuot ilsėjusis lauke, tenka tūnoti namuose... Tačiau net ir šios problemos lengvai išsprendžiamos: vieni stato pavėsines, kiti įsigyja skėčius, o treti pasirenka bene sėkmingiausią variantą – markizes, skirtas terasoms ar balkonams.

Sausas ir kvepiantis vonios kambarys: komfortas prasideda nuo inžinerijos

Užėjus į vonios kambarį, inžinerinė įranga nekrinta į akis. Gražiai įrengtame interjere jos ir nepamatysi. Kai mums reikia, vanduo atbėga ir, kai nebereikia, išbėga iš namų. Švariai, tyliai, saugiai. Apie vamzdžius, jungtis ir kanalus vandeniui nubėgti prisimename tik tuomet, kai kas nors nutinka. Vokiečių santechnikos gamintoja, kompanija TECE, stengiasi gaminti tokią įrangą, kurią sumontavus galėtum užmiršti.

Dekoratyvinis akmuo: apdaila, nekelianti rūpesčių

Akmuo naudojamas jau daugelį šimtmečių, tai viena populiariausių tiek eksterjero, tiek interjero apdailos medžiagų. Tačiau natūralaus akmens kaina, didelis svoris ir kruopštumo reikalaujančios instaliacijos neretai sumažina galimybes jį pritaikyti savo erdvėje. Šią problemą išsprendžia pažangios technologijos, padedančios sukurti natūralios išvaizdos tvirtą dirbinį, bet kartu – ir lengvą akmens gaminį, pasižymintį visomis gerosiomis natūralaus akmens savybėmis ir kiekvienam prieinamomis kainomis.

Naujiena: sprendimas, kuris patikimai izoliuoja vamzdžių sujungimus sienoje

Naujas TECE produktas – sandarinimo priemonių rinkinys garantuoja visišką sienose sumontuotų vamzdžių jungčių sandarumą. Jei pro jas kada ir pradėtų sunktis vanduo, jis išbėgtų į sienos paviršių, o nesikauptų sienoje. Šis sandarinimo rinkinys pritaikytas saugiai ir patikimai montuoti praustuvo, dušo maišytuvus.

Ar betoninės grindys tinka vonios kambariui?

Įvairūs betoniniai apdailos elementai (lubos, grindys, akcentinės sienos) šiandien yra labai madingi. Jie interjerui suteikia modernų ir šiuolaikišką veidą. Tačiau dėl šios medžiagos vizualinio šaltumo, ne visi išdrįsta ją išbandyti, ypač jaukumo reikalaujančiose svetainės bei miegamojo erdvėse. Visgi jei norite betoninio akcento savo namuose, galite išbandyti betonines grindis vonioje.

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.