Reklama

Nauji tualeto sprendimai

Geberit AquaClean Mera sprendimas jus nustebins revoliucinėmis technologijomis, skirtomis padidinti komfortą.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Patentuota WhirlSpray purkštuko technologija užtikrina ypač kruopštų ir švelnų apiplovimą, kartu taupiai naudodama vandenį. Hibridinė karšto vandens sistema akimirksniu ir nenutrūkstamai tiekia karštą vandenį. Kitas akcentas – WC puodas be vidinio apvado. Jis sudaro inovatyvios TurboFlush vandens nuleidimo technologijos pagrindą. Ši technologija užtikrina itin efektyvų, bet kartu tylų WC vandens nuleidimą. Geberit AquaClean Mera sprendimą galima rinktis kaip Classic arba Comfort modelį. Net įspūdingas AquaClean Mera Classic turi itin aukštus standartus atitinkančias funkcijas: itin veiksmingas nemalonių šalinimas, išmanus kaštą orą pučiantis džiovintuvas ir patogus nuotolinio valdymo pultelis, suteikiantis galimybę valdyti įvairias funkcijas intuityviai, pagal asmeninius pageidavimus. Comfort modelyje taip pat įdiegtas subtilus naktinis apšvietimas, automatiškai atsidarantis ir užsidarantis WC dangtis ir šildoma WC sėdynė.

Nauji tualeto sprendimai
© Gamintojo archyvas

Šio produkto išskirtinumai:
- WhirlSpray purkštuko technologija su penkiais atskirai reguliuojamais srovės intensyvumo režimais;
- WC puodas be apvado, su TurboFlush technologija;
- Patogus nuotolinio valdymo pultelis su aiškiai išdėstytomis funkcijomis;
- Įvairių spalvų naktinis apšvietimas (tik AquaClean Mera Comfort modelyje);
- Reguliuojama purkštuko padėtis;
- Reguliuojama vandens srovės temperatūra;
- Pulsuojanti vandens srovė;
- Intymiosios higienos funkcija;
- Džiovintuvas;
- Nemalonių kvapų šalinimo funkcija;
- Bekontaktis WC dangčio atidarymo ir uždarymo mechanizmas (tik AquaClean Mera Comfort modelyje);
- Greito WC dangčio nuėmimo funkcija;
- Naudotoją aptinkantis jutiklis;
- Nukalkinimo funkcija;
- Energijos taupymo funkcija;
- WhirlSpray purkštuko technologija su penkiais;
- Šildoma WC sėdynė (tik AquaClean Mera Comfort modelyje).

Užsakymo nr.: PT_74582592

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.

65 kv.m butas Kaune: lakoniški kontrastai išryškina formas

Šių metų „Auksinės paletės“ konkurse geriausio vonios kambario interjero kategorijos nugalėtoju žiuri komisija pripažino studijos „Akta“ (dizaineriai Normundas Vilkas ir Dovilė Paunksnytė) projektą.

Naujausios protingų namų tendencijos: valdymas balsu – tik ar pavyks tai padaryti lietuviškai?

Netrukus Lietuvoje bus pristatyta dar tik bandoma balsu valdoma išmaniųjų namų sistema. Kol kas jos veikimas lietuvių kalba išlieka komplikuotas, tačiau šią problemą sprendžiantys inovatoriai neabejoja – kai atsiras tokia galimybė, rinka apsivers iškart ir neatpažįstamai. Kaip keisis mūsų namai artimiausiais metais ir į ką investuoti norintiems gyventi tikrai moderniai?

Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinama

Sulig įsibėgėjusiu pavasariu namie imamės dviejų darbų: skubiai išsivalome langus (kas dar to nepadarėme iki Velykų) ir, pagal norus bei galimybes, atsinaujiname interjerą. Tiek kuriant bendrą namų vaizdą, tiek renkantis atskirus interjero elementus – šiemet madingi drąsūs ir nestandartiniai sprendimai. Pasak interjero dizainerės Monikos Juknienės, didžiausias 2018-ūjų iššūkis – suderinti skirtingus stilius bei medžiagas, o tai padarius – įterpti išraiškingas ir neįprastas detales.

Verta žinoti, kad vonios kambarys būtų sausas ir visada kvepėtų

Inžinerinės klaidos ir pasirinkti netinkami produktai įrengiant modernią dušo zoną gali baigtis arba nuolat telkšančia bala arba prastais vandentiekio kanalizacijos kvapais, sklindančiais iš tos vietos, kur subėga vanduo.

PRIEŠ ir PO: pokyčiai viename Kauno name

Vienas didžiausių klausimų beįsirengiant būstą – dalinę ar pilną apdailą rinktis. Viena šeima, paklausta, kodėl pasirinko būstą su daline, o ne su pilna apdaila, sako, jog aplankyti būstai su pilna apdaila juos vis nuvildavo, kiekvieną smulkmeną norėjosi perdaryti savaip. Taigi galiausiai jie suprato, kad keičiant jau įrengtą būstą bus ir sunkiau, ir brangiau.