Reklama

Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje

Interjero dizaino studijos „Interjero pasaka“ sukurtame vonios kambaryje dominuoja visa atspalvių gama – nuo akinamai baltos iki visiškai juodos. Plastiški marmuro raštai kontrastuoja su griežtomis geometrinėmis formomis, itin švarios ir lakoniškos linijos susipina su Art Deco stiliui būdingais blizgiais paviršiais. Taip atsiskleidžia klasikinio ir modernaus stilių samplaika.
© Leonas Garbačauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vonios kambario spalvų gama – monochrominė, čia aiškiai išryškėja tamsūs dryžiai ir griežtos linijos. Kontrastui sustiprinti parinkti juodi šviesos jungikliai ir griežtos klasikinės juodos durys. Atmosferą sušildo vešlios plačialapės kambarinės gėlės.

Šioje erdvėje svarbus apšvietimo vaidmuo – po vonios pakyla įmontuota LED juosta. Išjungus pagrindinį apšvietimą, ji kuria romantišką atmosferą, kai gulima vonioje.

Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje
© Leonas Garbačauskas

Iki 1 m² paplatinta ir tropinį lietų imituojanti dušo kabina – komforto ir malonumo oazė. Šioje zonoje papildomai suprojektuotos lentynos-nišos, skirtos prausimosi priemonėms susidėti. Estetikos pojūdį vonioje kuria natūralios medžiagos: skirtingų spalvų marmuro rašto grindų ir sienų akmens masės plytelės, lieto akmens kriauklės stalviršis.

Studijos dizainerei Vaidai Žemaitytei-Jurgelevičei vonios kambarys yra mėgstamiausia kūrybos erdvė: „Jaučiame aistrą projektuodami šią patalpą, turime galybę minčių, kaip išnaudoti erdvę ir pritaikyti įdomius dizaino bei apšvietimo sprendimus.“

Santechnikos įrangą dizainerė rinkosi iš patikimų gamintojų. „Mėgstu TECE produktus, nes jie leidžia taupyti erdvę ir ją laisvai planuoti. Paprastai renkamės siaurus, 8 cm pločio, potinkinius unitazo rėmus, nes jie, paslėpti sienoje, užima nedaug erdvės. Vonios kambariuose erdvė dažniausiai būna ribota, o siauri rėmai padeda ją taupyti.

Dušo latakas leidžia atsisakyti gremėzdiškų kabinų ir papildomų barjerų. Sensoriniai stikliniai klavišai „TECElux Mini“ vandeniui nuleisti lengvai pritaikomi ir kaip papildomas šviesos šaltinis. Mėgstu juodos ir baltos derinius, o šis gamintojas kaip tik turi labai plačią juodų ir baltų klavišų bei kitų interjere matomų įrangos detalių derinių“, – pasakojo V. Žeimytė-Jurjelevičė.

Išsirinkti ir prie kuriamo dizaino priderinti santechnikos įrangą galima Vilniuje, prieš pusmetį duris atvėrusioje visos gamyklinės produkcijos ekspozicijoje, – TECE akademijoje. Joje galima apžiūrėti prietaisus, pasikonsultuoti, sužinoti, kaip jie veikia, kaip juos tinkamai montuoti.

Daugiau informacijos: www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_77611063

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Naujausios protingų namų tendencijos: valdymas balsu – tik ar pavyks tai padaryti lietuviškai?

Netrukus Lietuvoje bus pristatyta dar tik bandoma balsu valdoma išmaniųjų namų sistema. Kol kas jos veikimas lietuvių kalba išlieka komplikuotas, tačiau šią problemą sprendžiantys inovatoriai neabejoja – kai atsiras tokia galimybė, rinka apsivers iškart ir neatpažįstamai. Kaip keisis mūsų namai artimiausiais metais ir į ką investuoti norintiems gyventi tikrai moderniai?

Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinama

Sulig įsibėgėjusiu pavasariu namie imamės dviejų darbų: skubiai išsivalome langus (kas dar to nepadarėme iki Velykų) ir, pagal norus bei galimybes, atsinaujiname interjerą. Tiek kuriant bendrą namų vaizdą, tiek renkantis atskirus interjero elementus – šiemet madingi drąsūs ir nestandartiniai sprendimai. Pasak interjero dizainerės Monikos Juknienės, didžiausias 2018-ūjų iššūkis – suderinti skirtingus stilius bei medžiagas, o tai padarius – įterpti išraiškingas ir neįprastas detales.

Verta žinoti, kad vonios kambarys būtų sausas ir visada kvepėtų

Inžinerinės klaidos ir pasirinkti netinkami produktai įrengiant modernią dušo zoną gali baigtis arba nuolat telkšančia bala arba prastais vandentiekio kanalizacijos kvapais, sklindančiais iš tos vietos, kur subėga vanduo.

PRIEŠ ir PO: pokyčiai viename Kauno name

Vienas didžiausių klausimų beįsirengiant būstą – dalinę ar pilną apdailą rinktis. Viena šeima, paklausta, kodėl pasirinko būstą su daline, o ne su pilna apdaila, sako, jog aplankyti būstai su pilna apdaila juos vis nuvildavo, kiekvieną smulkmeną norėjosi perdaryti savaip. Taigi galiausiai jie suprato, kad keičiant jau įrengtą būstą bus ir sunkiau, ir brangiau.

Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje

Interjero dizaino studijos „Interjero pasaka“ sukurtame vonios kambaryje dominuoja visa atspalvių gama – nuo akinamai baltos iki visiškai juodos. Plastiški marmuro raštai kontrastuoja su griežtomis geometrinėmis formomis, itin švarios ir lakoniškos linijos susipina su Art Deco stiliui būdingais blizgiais paviršiais. Taip atsiskleidžia klasikinio ir modernaus stilių samplaika.

Sofa-lova: kaip nesuklysti renkantis šį daugiafunkcinį baldą?

Sofa-lova – vienas universaliausių baldų, kurį galite turėti savo namuose. Tai baldas, kuris atlieka tiek sėdimos vietos, tiek lovos funkciją. Sofa-lova leidžia pasirinktą namų erdvę paversti svečių kambariu arba net asmeniniu miegamuoju, pavyzdžiui, jei gyvenate studijos tipo bute. Tad į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šį baldą?

PRIEŠ ir PO: prieškambario pokyčiai

Niekas kitas taip nepasveikina į namus užėjusio svečio ar grįžusio šeimininko, kaip stilingas ir patogus prieškambaris. Ką galima padaryti, kad pirmasis įspūdis būtų kuo geresnis?

Butai plikomis sienomis – erdvės lietuvių individualizmui išreikšti?

Nuosavas būstas daugeliui pirmiausia reiškia galimybę realizuoti save ir gerai jaustis asmeninėje erdvėje. Be to, lietuviams būdingas individualumas lemia norą turėti kuo unikalesnį ir originalesnį savųjų namų interjerą. Šios priežastys, anot interjero dizainerės Loretos Piščikienės, yra pagrindinės, lemiančios butų su daline apdaila populiarumą mūsų šalyje.

Sužinokite, koks interjero stilius artimiausias lietuvio širdžiai (3)

Praktiškumas, jaukumas, natūralios vietinės medžiagos, prabangos atsisakymas, daug natūralios šviesos. Tai vieni pagrindinių lietuvių pamėgto skandinaviško stiliaus interjero elementų. Taip pat šalyje sparčiai populiarėja ir skandinaviškas gyvenimo būdas, o visi šie pokyčiai jau pradeda atsispindėti ir pastatų architektūroje.

Kaip paruošti lauko baldus kitam sezonui?

Su vėstančiais orais susijusios oro sąlygos (prasidėję dažni lietūs, artėjančios šlapdribos bei sniegas, stiprūs vėjo šuorai) nėra palankios net ir dideliu atsparumu pasižymintiems lauko baldams. Tad artėjant lapkričiui, verta pradėti galvoti apie jų parengimą žiemai. Kad lauko baldai tarnautų ilgiau, juos reikia tinkamai paruošti kitam sezonui, pateikiame kelis praktiškus patarimus, kaip tai padaryti.