Reklama

Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje

Interjero dizaino studijos „Interjero pasaka“ sukurtame vonios kambaryje dominuoja visa atspalvių gama – nuo akinamai baltos iki visiškai juodos. Plastiški marmuro raštai kontrastuoja su griežtomis geometrinėmis formomis, itin švarios ir lakoniškos linijos susipina su Art Deco stiliui būdingais blizgiais paviršiais. Taip atsiskleidžia klasikinio ir modernaus stilių samplaika.
© Leonas Garbačauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vonios kambario spalvų gama – monochrominė, čia aiškiai išryškėja tamsūs dryžiai ir griežtos linijos. Kontrastui sustiprinti parinkti juodi šviesos jungikliai ir griežtos klasikinės juodos durys. Atmosferą sušildo vešlios plačialapės kambarinės gėlės.

Šioje erdvėje svarbus apšvietimo vaidmuo – po vonios pakyla įmontuota LED juosta. Išjungus pagrindinį apšvietimą, ji kuria romantišką atmosferą, kai gulima vonioje.

Moderni klasikos interpretacija vonios kambaryje
© Leonas Garbačauskas

Iki 1 m² paplatinta ir tropinį lietų imituojanti dušo kabina – komforto ir malonumo oazė. Šioje zonoje papildomai suprojektuotos lentynos-nišos, skirtos prausimosi priemonėms susidėti. Estetikos pojūdį vonioje kuria natūralios medžiagos: skirtingų spalvų marmuro rašto grindų ir sienų akmens masės plytelės, lieto akmens kriauklės stalviršis.

Studijos dizainerei Vaidai Žemaitytei-Jurgelevičei vonios kambarys yra mėgstamiausia kūrybos erdvė: „Jaučiame aistrą projektuodami šią patalpą, turime galybę minčių, kaip išnaudoti erdvę ir pritaikyti įdomius dizaino bei apšvietimo sprendimus.“

Santechnikos įrangą dizainerė rinkosi iš patikimų gamintojų. „Mėgstu TECE produktus, nes jie leidžia taupyti erdvę ir ją laisvai planuoti. Paprastai renkamės siaurus, 8 cm pločio, potinkinius unitazo rėmus, nes jie, paslėpti sienoje, užima nedaug erdvės. Vonios kambariuose erdvė dažniausiai būna ribota, o siauri rėmai padeda ją taupyti.

Dušo latakas leidžia atsisakyti gremėzdiškų kabinų ir papildomų barjerų. Sensoriniai stikliniai klavišai „TECElux Mini“ vandeniui nuleisti lengvai pritaikomi ir kaip papildomas šviesos šaltinis. Mėgstu juodos ir baltos derinius, o šis gamintojas kaip tik turi labai plačią juodų ir baltų klavišų bei kitų interjere matomų įrangos detalių derinių“, – pasakojo V. Žeimytė-Jurjelevičė.

Išsirinkti ir prie kuriamo dizaino priderinti santechnikos įrangą galima Vilniuje, prieš pusmetį duris atvėrusioje visos gamyklinės produkcijos ekspozicijoje, – TECE akademijoje. Joje galima apžiūrėti prietaisus, pasikonsultuoti, sužinoti, kaip jie veikia, kaip juos tinkamai montuoti.

Daugiau informacijos: www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_77611063

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Markizės – stilingas ir funkcionalus namų puošybos elementas

Net iki menkiausių smulkmenų apgalvotą smagaus vasarojimo lauke planą gali sujaukti tai, kas mums nepavaldu, – spiginanti saulė ar merkiantis lietutis ir, užuot ilsėjusis lauke, tenka tūnoti namuose... Tačiau net ir šios problemos lengvai išsprendžiamos: vieni stato pavėsines, kiti įsigyja skėčius, o treti pasirenka bene sėkmingiausią variantą – markizes, skirtas terasoms ar balkonams.

Sausas ir kvepiantis vonios kambarys: komfortas prasideda nuo inžinerijos

Užėjus į vonios kambarį, inžinerinė įranga nekrinta į akis. Gražiai įrengtame interjere jos ir nepamatysi. Kai mums reikia, vanduo atbėga ir, kai nebereikia, išbėga iš namų. Švariai, tyliai, saugiai. Apie vamzdžius, jungtis ir kanalus vandeniui nubėgti prisimename tik tuomet, kai kas nors nutinka. Vokiečių santechnikos gamintoja, kompanija TECE, stengiasi gaminti tokią įrangą, kurią sumontavus galėtum užmiršti.

Dekoratyvinis akmuo: apdaila, nekelianti rūpesčių

Akmuo naudojamas jau daugelį šimtmečių, tai viena populiariausių tiek eksterjero, tiek interjero apdailos medžiagų. Tačiau natūralaus akmens kaina, didelis svoris ir kruopštumo reikalaujančios instaliacijos neretai sumažina galimybes jį pritaikyti savo erdvėje. Šią problemą išsprendžia pažangios technologijos, padedančios sukurti natūralios išvaizdos tvirtą dirbinį, bet kartu – ir lengvą akmens gaminį, pasižymintį visomis gerosiomis natūralaus akmens savybėmis ir kiekvienam prieinamomis kainomis.

Naujiena: sprendimas, kuris patikimai izoliuoja vamzdžių sujungimus sienoje

Naujas TECE produktas – sandarinimo priemonių rinkinys garantuoja visišką sienose sumontuotų vamzdžių jungčių sandarumą. Jei pro jas kada ir pradėtų sunktis vanduo, jis išbėgtų į sienos paviršių, o nesikauptų sienoje. Šis sandarinimo rinkinys pritaikytas saugiai ir patikimai montuoti praustuvo, dušo maišytuvus.

Ar betoninės grindys tinka vonios kambariui?

Įvairūs betoniniai apdailos elementai (lubos, grindys, akcentinės sienos) šiandien yra labai madingi. Jie interjerui suteikia modernų ir šiuolaikišką veidą. Tačiau dėl šios medžiagos vizualinio šaltumo, ne visi išdrįsta ją išbandyti, ypač jaukumo reikalaujančiose svetainės bei miegamojo erdvėse. Visgi jei norite betoninio akcento savo namuose, galite išbandyti betonines grindis vonioje.

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.