Kontrastinga mados studija: kur šventė ir puošnumas niekada neišeina

Ruduo – pats geriausias metas įsimylėti. Ir tada mylėti taip, kad nejučia ateitum iki vestuvių“, – šiltą istoriją prie kavos puodelio pradeda interjero dizainerė Kristina Grybaitė. Kurti interjerą ten, kur visada pakili nuotaika, spinduliuojanti prabanga ir skonis – nepakartojama patirtis.
© Leonas Garbačauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai susitinka dvi kūrėjos

Pamatę rūbų dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės mados namų „Tiulio fėja“ erdvę tikriausia net nepagalvotumėte, kad iki šiol tai buvo labai siaura, ankšta patalpa, kurioje net nebuvo vietos apsisukti. Kaip sako pati interjero dizainerė – šiuo projektu ji labai džiaugėsi ir jautė begalinį susidomėjimą. Atrodo, kad mintis kurti beveik kone 200 kv.m mados namus, kuriuose visada vyrauja šventė, laimė ir grožis, ją pačią tiesiog užbūrė ir šis jaudulys nedingo – juk susitinka dvi dizainerės.

„Prieš imantis šio projekto tikrai ilgokai pasvarsčiau, ar pavyks pateisinti lūkesčius – be galo norėjau atspindėti eklektišką rūbų dizainerės požiūrį į grožį, madą bei puošnumą. Tiesiog įsiklausiau į jos idėjas ir norus ir mums pavyko!“ – džiaugiasi šio projekto dizainerė.

Išskirtinumas – charakteris

Šie mados namai turi charakterį – dominuojančios juoda, balta ir aukso spalvos suteikia modernumo prieskonį, maišytą su klasikos elementais. O pamačius priimamąjį supranti, kad tai – tikra šio interjero karūna: išskirtiniai elementai, rankų darbo priimamojo stalas, dekoruotas dailininko Lino Atgalainio specialia technika bei veidrodinė languota siena, suteikianti aštresnio skonio.

Įžengus pro duris tiesiog neįmanoma nepastebėti jau vizitine interjero dizainerės kortele tapusio didžiulio laikrodžio ant priimamojo sienos. „Esančios spalvos bei veidrodžiai tiesiog automatiškai sukuria šventę ir jauti – atėjęs čia tikrai būsi pasitiktas, kaip karalius“, – šypsosi interjero dizainerė.

Šis laikrodis turi savo istoriją – jis buvo vienas ir pagrindinių akcentų pristatant 2017 metų išskirtinių vestuvinių bei proginių suknelių kolekciją „Veidrodžių karalystė“. Taigi natūralu, kad jis jau tapo istorija ir pradėjo savo laiką skaičiuoti mados namuose.

„Iš pat pradžių apžiūrėjus patalpas labiausiai mane gąsdino tas vaizdas, kurį pamačiau: ankšta, nėra vietos ir kur kojos padėti. Sunku buvo įžvelgti potencialų grožį bei eleganciją“ – dalinasi įspūdžiais Kristina.

O kaip viskas prasidėjo?

„Vieną esminį dalyką supratau, kai baigėsi mūsų pirmasis susitikimas su V. Jakučinskaite: juk ji – pirma suknelių dizainerė, pradėjusi kurti jas tiek mamai, tiek dukrai! Ši mintis mane tiesiog sušildė ir supratau – juk aš dirbsiu su ja! O kai pamačiau jos kūrybą gyvai, supratau, kad tai – mano skonio ir stiliaus drabužiai“, – mintimis dalinasi K. Grybaitė.

Dizainerė labai džiaugiasi, kad šiame projekte yra iš anksčiau likusių V. Jakučinskaitės daiktų, tokių, kaip: šviestuvai, šventa statulėlė sauganti ir globojanti kūrėją bei antikvarinis, aukso spalvos rėmais dekoruotas veidrodis, prie kurio puošėsi kelių amžių damos ir prie kurio dabinsis dar kelios kartos. Šis veidrodis su suknelių dizainere yra kartu visą jos dizainerės karjerą ir yra tikra salono pažiba.

Kas ir kaip?

Nors dizaino studijoje yra kelios erdvės ir siuvykla šalia – visos patalpos yra išskirtinės, bet vis tiek harmoningai susieinančios. „Pati ne kartą buvau šioje studijoje – norėjau pati, kaip klientė, „išbandyti“ studiją: ar užtenka vietos, ar geras apšvietimas, ar fone grojanti muzika girdisi, ar gera akustika.

Svarbiausia kuriant tokį interjerą yra tai, kad aplinka atspindėtų kūrėją ir kad būsimas klientas čia atėjęs jaustųsi atsipalaidavęs ir žinotų, kad čia – visada išliekanti prabanga ir elegancija. „Na, o po to svarbiausia brėžiniai ir įgyvendinimas“ – juokaudama sako Kristina.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Markizės – stilingas ir funkcionalus namų puošybos elementas

Net iki menkiausių smulkmenų apgalvotą smagaus vasarojimo lauke planą gali sujaukti tai, kas mums nepavaldu, – spiginanti saulė ar merkiantis lietutis ir, užuot ilsėjusis lauke, tenka tūnoti namuose... Tačiau net ir šios problemos lengvai išsprendžiamos: vieni stato pavėsines, kiti įsigyja skėčius, o treti pasirenka bene sėkmingiausią variantą – markizes, skirtas terasoms ar balkonams.

Sausas ir kvepiantis vonios kambarys: komfortas prasideda nuo inžinerijos

Užėjus į vonios kambarį, inžinerinė įranga nekrinta į akis. Gražiai įrengtame interjere jos ir nepamatysi. Kai mums reikia, vanduo atbėga ir, kai nebereikia, išbėga iš namų. Švariai, tyliai, saugiai. Apie vamzdžius, jungtis ir kanalus vandeniui nubėgti prisimename tik tuomet, kai kas nors nutinka. Vokiečių santechnikos gamintoja, kompanija TECE, stengiasi gaminti tokią įrangą, kurią sumontavus galėtum užmiršti.

Dekoratyvinis akmuo: apdaila, nekelianti rūpesčių

Akmuo naudojamas jau daugelį šimtmečių, tai viena populiariausių tiek eksterjero, tiek interjero apdailos medžiagų. Tačiau natūralaus akmens kaina, didelis svoris ir kruopštumo reikalaujančios instaliacijos neretai sumažina galimybes jį pritaikyti savo erdvėje. Šią problemą išsprendžia pažangios technologijos, padedančios sukurti natūralios išvaizdos tvirtą dirbinį, bet kartu – ir lengvą akmens gaminį, pasižymintį visomis gerosiomis natūralaus akmens savybėmis ir kiekvienam prieinamomis kainomis.

Naujiena: sprendimas, kuris patikimai izoliuoja vamzdžių sujungimus sienoje

Naujas TECE produktas – sandarinimo priemonių rinkinys garantuoja visišką sienose sumontuotų vamzdžių jungčių sandarumą. Jei pro jas kada ir pradėtų sunktis vanduo, jis išbėgtų į sienos paviršių, o nesikauptų sienoje. Šis sandarinimo rinkinys pritaikytas saugiai ir patikimai montuoti praustuvo, dušo maišytuvus.

Ar betoninės grindys tinka vonios kambariui?

Įvairūs betoniniai apdailos elementai (lubos, grindys, akcentinės sienos) šiandien yra labai madingi. Jie interjerui suteikia modernų ir šiuolaikišką veidą. Tačiau dėl šios medžiagos vizualinio šaltumo, ne visi išdrįsta ją išbandyti, ypač jaukumo reikalaujančiose svetainės bei miegamojo erdvėse. Visgi jei norite betoninio akcento savo namuose, galite išbandyti betonines grindis vonioje.

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.