Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją

 (4)
Veidrodžiai efektyvi energijos transformavimo priemonė, naudojama daugybei interjero ir eksterjero problemų spręsti. Veidrodžiai ypač plačiai pritaikomi fengšui moksle. Juos daugelis netgi vadina fengšui aspirinu.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.


Veidrodžiai gyvenamosiose ar verslo patalpose naudojami:

1. Energijos srautų judėjimui koreguoti.

2. Neigiamos energijos srautams atspindėti.

3. Patalpų vidinei erdvei vizualiai padidinti.

4. Netaisyklingos formos kambarių energetikai subalansuoti.

5. Tam, kad matytume, kas įeina pro duris, sėdėdami nugara į duris.

6. Parduotuvių lentynose dvigubo prekių kiekio efektui sudaryti.

7. Teigiamai gamtos energijai pro langus pritraukti.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Taisyklingai verslo patalpose išdėstyti veidrodžiai padidina pelną. Prekybos patalpose priešais kasos aparatą, teigiamose žemės spinduliavimo (Hartamo tinklų) zonose  pajamas.

Būtina perspėti: veidrodžiai, atspindintys daiktus aštriais kampais, šiukšles ar netvarką patalpose, padidina iškylančias problemas.

Pastatų išorėje esantys veidrodžiai sėkmingai atspindi neigiamų srautų energiją, patenkančią iš aplinkos. Jei jums tektų lankytis specifiškiausiame Rytų mieste Honkonge, ant namų sienų ir durų pamatytumėte daugybę įvairaus dydžio ir formų veidrodžių. Tai vadinamasis veidrodžių karas: jei pastatai kaimynystėje skleidžia neigiamą energetiką, kabinami veidrodžiai, kurie atspindi šios energijos srautus. Kaimynas, bijodamas grįžtančios neigiamos energijos atspindžių, ginasi –pakabina didesnius veidrodžius. Tad pirmasis veidrodžių kabintojas vėl didina veidrodžių dydį ir skaičių. Taip po kurio laiko namų durys ir sienos pasidaro veidrodinės.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžiai patalpose gali būti dideli ir maži. Bet galioja taisyklė, kad kuo didesnis veidrodis, tuo geriau. Jame privalote gerai matyti save bent iki krūtinės. Pagrindinės veidrodžių formos yra:

1. Apskriti ir ovalios formos veidrodžiai skleidžia moterišką, švelnią, tekančią energiją.

2. Kampuoti (stačiakampiai ir kvadratiniai) veidrodžiai spinduliuoja dinamišką energiją.

Noriu atkreipti dėmesį, kad aklai nesivadovautumėte fengšui veidrodžių išdėstymo taisyklėmis. Fengšui labiausiai giria taisyklingo aštuonkampio formos veidrodį (Ba Gua). Tačiau mažai kas žino, kas jo paskirtis specifinė – atspindėti neigiamus energijos srautus. Geriausia naudotis įprastų aptakių formų veidrodžiais.

Veidrodžiai turi būti tik geros kokybės: sveiki, neįskilę, neiškraipyti atspindžio, nesumontuoti iš kelių dalių.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžio negalima kabinti kampu į sienos plokštumą  tai gali sukelti nepageidaujamą efektą. Dėl didelio energetinio galingumo veidrodžio negalima laikyti bet kur ir bet kaip. Pavyzdžiui, veidrodis netinkamoje vietoje atremtas į sieną privers energijos srautus cirkuliuoti chaotiškai, dėl to galite turėti neigiamų padarinių.

Nuo seniausių laikų veidrodžiai buvo naudojami magiškiems ritualams. Rytuose jie sureikšminami: fengšui mokytojai net meldžiasi prieš juos. Ilgas žiūrėjimas į veidrodį laikomas nuodėme, nes manoma, kad veidrodis lėtai vagia mūsų dvasios daleles. Ypač į tai turėtų atkreipti dėmesį moterys, mėgstančios grožėtis savo atspindžiu, todėl dažnai tampančios beširdėmis, bedvasėmis lėlėmis.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžiai patartini tamsiuose prieškambariuose. Gerų proporcijų veidrodis padaugins geros energijos ir padarys niūrią vietą gana malonią.

Reikia žinoti, kaip taisyklingai pakabinti veidrodį, kad žiūrėdami į jį matytumėte visą save. Ypač svarbu, kad veidrodžio atspindyje jums nebūtų nukirsta galva. Fengšui meistrai tvirtina, kad bežiūrint į savo begalvį atvaizdą veidrodyje ims skaudėti kaklą ir galvą. Jei dažnai grožėsitės kojų be liemens atspindžiu, imsite jausti liemens skausmus. Pasistenkite pakabinti veidrodį taip, kad virš galvos būtų laisva erdvė, tai itin gerai veiks jūsų gyvybinę energetiką. Jei turite vaikų, veidrodžius reikia kabinti taip, kad vaikai arba gerai matytų save, arba visai nematytų. Nustatyta, kad jei vaikas veidrodyje mato tik savo akis, jam išsivysto menkavertiškumo kompleksas. Veidrodžiuose neturi atsispindėti prie stalo sėdinčių žmonių galvos bei liemenys.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Atminkite, kad veidrodis, pakabintas pačioje geriausioje (jūsų nuomone) vietoje, neduos energetinės naudos, jei jame atsispindės niūrūs, nemalonūs akiai daiktai. Visada stenkitės kabinti veidrodžius taip, kad jie atspindėtų gražius daiktus ar vaizdus. Veidrodyje atsispindi tai, kas yra prieš jį, aplinka lyg persikelia į veidrodį. Veidrodžiai energetiškai tarsi traukia teigiamą gamtos energiją. Ši jų savybė pritaikoma tose patalpose, kurioms būtina papildoma neigiama energija, priverčiant energetiškai teigiamus, gražius elementus: ežerus, upes, žydinčias pievas, darželius ar sodus  atiduoti mums teigiamą energetiką.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Kad pritrauktume teigiamą gamtos energiją, veidrodžius kreipkite į gamtos (ežero, upės, sodo ir pan.) pusę. Idealiu atveju veidrodyje atsispindės kraštovaizdžio elementai. Tačiau tarp jų ir patalpos gali būti kliūčių, pavyzdžiui, sienos ar net pastatai. Dėl to jaudintis nereikėtų: kliūtys – tik sutankinta energija, kuri nesulaikys iš išorės sklindančios teigiamos gamtos energijos.

Niekada nekabinkite veidrodžių vieno prieš kitą: energija blaškysis be tikslo pirmyn atgal ir išsisklaidys erdvėje.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Kai per daug veidrodžių vienoje patalpoje, energijos srautų sąveika tampa nenusakoma. Patariama, kad kambaryje būtų ne daugiau kaip vienas veidrodis, o miegamajame veidrodžių neturėtų būti išvis.

Ypač svarbūs veidrodžiai patalpose be langų (pavyzdžiui, vonioje ir tualete). Pagal radiosteziją patalpose be atspindinčių paviršių susidaro mirties zonos, pavojingos žmonių sveikatai. Todėl tokiose patalpose būtina kabinti veidrodį.

Nenaudojamą veidrodį uždenkite ir paguldykite atspindinčiu paviršiumi žemyn, kad ant jo nepatektų šviesa.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Žinokite, kad nešvarus, nevalomas veidrodis tampa neigiamos energijos šaltiniu ir gali sugadinti jūsų asmeninį gyvenimą. Veidrodis gali ne tik pagerinti, bet ir pabloginti situaciją, tad juo patartina naudotis tik, kai nėra kitų korekcijos priemonių  o jų labai daug.

Atminkite, kad veidrodžiai – ne vien priemonė apžiūrėti savo atvaizdą, kad jie stipriai energetiškai veikia mus. Todėl stenkitės juos tinkamai pritaikyti buityje, remiantis radiostezijos teorija.

Radiostezija.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

PRIEŠ ir PO: prieškambario pokyčiai

Niekas kitas taip nepasveikina į namus užėjusio svečio ar grįžusio šeimininko, kaip stilingas ir patogus prieškambaris. Ką galima padaryti, kad pirmasis įspūdis būtų kuo geresnis?

Butai plikomis sienomis – erdvės lietuvių individualizmui išreikšti?

Nuosavas būstas daugeliui pirmiausia reiškia galimybę realizuoti save ir gerai jaustis asmeninėje erdvėje. Be to, lietuviams būdingas individualumas lemia norą turėti kuo unikalesnį ir originalesnį savųjų namų interjerą. Šios priežastys, anot interjero dizainerės Loretos Piščikienės, yra pagrindinės, lemiančios butų su daline apdaila populiarumą mūsų šalyje.

Sužinokite, koks interjero stilius artimiausias lietuvio širdžiai (3)

Praktiškumas, jaukumas, natūralios vietinės medžiagos, prabangos atsisakymas, daug natūralios šviesos. Tai vieni pagrindinių lietuvių pamėgto skandinaviško stiliaus interjero elementų. Taip pat šalyje sparčiai populiarėja ir skandinaviškas gyvenimo būdas, o visi šie pokyčiai jau pradeda atsispindėti ir pastatų architektūroje.

Kaip paruošti lauko baldus kitam sezonui?

Su vėstančiais orais susijusios oro sąlygos (prasidėję dažni lietūs, artėjančios šlapdribos bei sniegas, stiprūs vėjo šuorai) nėra palankios net ir dideliu atsparumu pasižymintiems lauko baldams. Tad artėjant lapkričiui, verta pradėti galvoti apie jų parengimą žiemai. Kad lauko baldai tarnautų ilgiau, juos reikia tinkamai paruošti kitam sezonui, pateikiame kelis praktiškus patarimus, kaip tai padaryti.

Ekspertai pataria: kaip nesuklysti renkantis unitazą?

Dėliojant tobulo vonios kambario paveikslą unitazas, greičiausiai, nėra pirmasis į galvą šaunantis interjero elementas. Tačiau nuvertinti jo nereikėtų – tinkamai išsirinkus apie tokį pirkinį galėsite negalvoti visą dešimtmetį, o sutaupytą laiką, skirtą vonios kambariui tvarkyti, panaudosite kur kas prasmingiau. Pasak ekspertų, renkantis unitazą dėmesį svarbiausia atkreipti į du aspektus: vandens sąnaudas ir lengvą, daug pastangų nereikalaujančią priežiūrą.

PRIEŠ ir PO: kaip atnaujinti virtuvės ir vonios plyteles? (3)

Pasirodo, kad jaukų ir stilingą interjerą gali turėti kiekvienas. Tam nereikia daug pinigų, o pakanka tik trupučio žinių ir uolaus darbo. Senus daugiabučius „persekiojančios“ senovinės plytelės gali būti lengvai atnaujinamos, tiesiog jas nudažius. Tai puikiai įrodė dizainerė Gitana Valavičiūtė nudažiusi savo paveldėto Justiniškių buto virtuvės ir vonios plyteles.

Naujoviška tapetų kolekcija: gražu tai, kas paprasta

Prekės ženklo „Flamant“ diktuojamo stiliaus idėja – nauja seno interpretacija – pasirodė patraukli sienų dangos mados diktatoriumi laikomam Belgijos gamintojui „Arte“. Tad prieš dešimtmetį abi kompanijos suvienijo jėgas ir pasaulį išvydo pirmoji drauge sukurta tapetų kolekcija „Flamant“, sulaukusi neįtikėtinos sėkmės visame pasaulyje. Tai paskatino sėkmingai bendradarbiauti toliau.

Kaip namuose susikurti poilsio oazę

„Vilmers“ daugiau nei dešimtmetį užsienio ir Lietuvos rinkoms sėkmingai pristato naujas rankų darbo baldų kolekcijas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus ir naujausias Skandinavijoje bei Vakarų Europoje vyraujančias dizaino tendencijas. Skandinaviško kapitalo įmonė, plėtojanti veiklą Šiaurės ir Vakarų Europos šalyse, praėjusiais metais užsibrėžė tikslą įgyta patirtimi pasidalyti ir Lietuvos rinkoje – pakvietė apsilankyti naujai duris atvėrusiuose baldų salonuose. Šiais metais gamintojas žada itin daug naujovių ir kviečia apsilankyti parodoje „Baldai“, kur patys galėsite įsitikinti, kad tai – ne tik stilingi baldai, bet ir šis tas daugiau: puikus aptarnavimas, aukšta kokybė ir jaukumas Jūsų namams.

Inžinerinės įrangos ekspozicijos atidarymas priminė meninį performansą

Pasaulyje Inovacijomis ir atradimais vandens inžinerinių sistemų srityje garsėjanti vokiečių kompanija TECE Vilniuje atidarė ekspozicinį centrą, skirtą visam Baltijos regionui. Atidarymo iškilmės prasidėjo meniniu performansu – svečių ir šeimininkų akyse ledo stulpas su jame įšaldytomis detalėmis pamažu tirpo po šilta dušo srove. Vanduo nepastebimai subėgo į dušo lataką. Šiam reginiui buvo pritaikyti moderniausi bendrovės inžineriniai sprendimai.

Iššūkis priimtas: tatuiruotė ant sienos

Nuolatos populiarėjant tatuiruočių menui vis dažniau išraiškingos tatuiruotės matomos ant įvairių žmogaus kūno vietų. Šis menas įgauna daugiau drąsos ir keičiasi – kūno puošyboje naudojami ne tik įvairūs ornamentai, ženklai, bet ir žinomi paveikslai, miesto vaizdai ar filmo scenos.