Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją

 (4)
Veidrodžiai efektyvi energijos transformavimo priemonė, naudojama daugybei interjero ir eksterjero problemų spręsti. Veidrodžiai ypač plačiai pritaikomi fengšui moksle. Juos daugelis netgi vadina fengšui aspirinu.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.


Veidrodžiai gyvenamosiose ar verslo patalpose naudojami:

1. Energijos srautų judėjimui koreguoti.

2. Neigiamos energijos srautams atspindėti.

3. Patalpų vidinei erdvei vizualiai padidinti.

4. Netaisyklingos formos kambarių energetikai subalansuoti.

5. Tam, kad matytume, kas įeina pro duris, sėdėdami nugara į duris.

6. Parduotuvių lentynose dvigubo prekių kiekio efektui sudaryti.

7. Teigiamai gamtos energijai pro langus pritraukti.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Taisyklingai verslo patalpose išdėstyti veidrodžiai padidina pelną. Prekybos patalpose priešais kasos aparatą, teigiamose žemės spinduliavimo (Hartamo tinklų) zonose  pajamas.

Būtina perspėti: veidrodžiai, atspindintys daiktus aštriais kampais, šiukšles ar netvarką patalpose, padidina iškylančias problemas.

Pastatų išorėje esantys veidrodžiai sėkmingai atspindi neigiamų srautų energiją, patenkančią iš aplinkos. Jei jums tektų lankytis specifiškiausiame Rytų mieste Honkonge, ant namų sienų ir durų pamatytumėte daugybę įvairaus dydžio ir formų veidrodžių. Tai vadinamasis veidrodžių karas: jei pastatai kaimynystėje skleidžia neigiamą energetiką, kabinami veidrodžiai, kurie atspindi šios energijos srautus. Kaimynas, bijodamas grįžtančios neigiamos energijos atspindžių, ginasi –pakabina didesnius veidrodžius. Tad pirmasis veidrodžių kabintojas vėl didina veidrodžių dydį ir skaičių. Taip po kurio laiko namų durys ir sienos pasidaro veidrodinės.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžiai patalpose gali būti dideli ir maži. Bet galioja taisyklė, kad kuo didesnis veidrodis, tuo geriau. Jame privalote gerai matyti save bent iki krūtinės. Pagrindinės veidrodžių formos yra:

1. Apskriti ir ovalios formos veidrodžiai skleidžia moterišką, švelnią, tekančią energiją.

2. Kampuoti (stačiakampiai ir kvadratiniai) veidrodžiai spinduliuoja dinamišką energiją.

Noriu atkreipti dėmesį, kad aklai nesivadovautumėte fengšui veidrodžių išdėstymo taisyklėmis. Fengšui labiausiai giria taisyklingo aštuonkampio formos veidrodį (Ba Gua). Tačiau mažai kas žino, kas jo paskirtis specifinė – atspindėti neigiamus energijos srautus. Geriausia naudotis įprastų aptakių formų veidrodžiais.

Veidrodžiai turi būti tik geros kokybės: sveiki, neįskilę, neiškraipyti atspindžio, nesumontuoti iš kelių dalių.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžio negalima kabinti kampu į sienos plokštumą  tai gali sukelti nepageidaujamą efektą. Dėl didelio energetinio galingumo veidrodžio negalima laikyti bet kur ir bet kaip. Pavyzdžiui, veidrodis netinkamoje vietoje atremtas į sieną privers energijos srautus cirkuliuoti chaotiškai, dėl to galite turėti neigiamų padarinių.

Nuo seniausių laikų veidrodžiai buvo naudojami magiškiems ritualams. Rytuose jie sureikšminami: fengšui mokytojai net meldžiasi prieš juos. Ilgas žiūrėjimas į veidrodį laikomas nuodėme, nes manoma, kad veidrodis lėtai vagia mūsų dvasios daleles. Ypač į tai turėtų atkreipti dėmesį moterys, mėgstančios grožėtis savo atspindžiu, todėl dažnai tampančios beširdėmis, bedvasėmis lėlėmis.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Veidrodžiai patartini tamsiuose prieškambariuose. Gerų proporcijų veidrodis padaugins geros energijos ir padarys niūrią vietą gana malonią.

Reikia žinoti, kaip taisyklingai pakabinti veidrodį, kad žiūrėdami į jį matytumėte visą save. Ypač svarbu, kad veidrodžio atspindyje jums nebūtų nukirsta galva. Fengšui meistrai tvirtina, kad bežiūrint į savo begalvį atvaizdą veidrodyje ims skaudėti kaklą ir galvą. Jei dažnai grožėsitės kojų be liemens atspindžiu, imsite jausti liemens skausmus. Pasistenkite pakabinti veidrodį taip, kad virš galvos būtų laisva erdvė, tai itin gerai veiks jūsų gyvybinę energetiką. Jei turite vaikų, veidrodžius reikia kabinti taip, kad vaikai arba gerai matytų save, arba visai nematytų. Nustatyta, kad jei vaikas veidrodyje mato tik savo akis, jam išsivysto menkavertiškumo kompleksas. Veidrodžiuose neturi atsispindėti prie stalo sėdinčių žmonių galvos bei liemenys.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Atminkite, kad veidrodis, pakabintas pačioje geriausioje (jūsų nuomone) vietoje, neduos energetinės naudos, jei jame atsispindės niūrūs, nemalonūs akiai daiktai. Visada stenkitės kabinti veidrodžius taip, kad jie atspindėtų gražius daiktus ar vaizdus. Veidrodyje atsispindi tai, kas yra prieš jį, aplinka lyg persikelia į veidrodį. Veidrodžiai energetiškai tarsi traukia teigiamą gamtos energiją. Ši jų savybė pritaikoma tose patalpose, kurioms būtina papildoma neigiama energija, priverčiant energetiškai teigiamus, gražius elementus: ežerus, upes, žydinčias pievas, darželius ar sodus  atiduoti mums teigiamą energetiką.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Kad pritrauktume teigiamą gamtos energiją, veidrodžius kreipkite į gamtos (ežero, upės, sodo ir pan.) pusę. Idealiu atveju veidrodyje atsispindės kraštovaizdžio elementai. Tačiau tarp jų ir patalpos gali būti kliūčių, pavyzdžiui, sienos ar net pastatai. Dėl to jaudintis nereikėtų: kliūtys – tik sutankinta energija, kuri nesulaikys iš išorės sklindančios teigiamos gamtos energijos.

Niekada nekabinkite veidrodžių vieno prieš kitą: energija blaškysis be tikslo pirmyn atgal ir išsisklaidys erdvėje.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Kai per daug veidrodžių vienoje patalpoje, energijos srautų sąveika tampa nenusakoma. Patariama, kad kambaryje būtų ne daugiau kaip vienas veidrodis, o miegamajame veidrodžių neturėtų būti išvis.

Ypač svarbūs veidrodžiai patalpose be langų (pavyzdžiui, vonioje ir tualete). Pagal radiosteziją patalpose be atspindinčių paviršių susidaro mirties zonos, pavojingos žmonių sveikatai. Todėl tokiose patalpose būtina kabinti veidrodį.

Nenaudojamą veidrodį uždenkite ir paguldykite atspindinčiu paviršiumi žemyn, kad ant jo nepatektų šviesa.

Kaip namuose kabinti veidrodžius, kad išvytumėte neigiamą energiją
© Shutterstock nuotr.

Žinokite, kad nešvarus, nevalomas veidrodis tampa neigiamos energijos šaltiniu ir gali sugadinti jūsų asmeninį gyvenimą. Veidrodis gali ne tik pagerinti, bet ir pabloginti situaciją, tad juo patartina naudotis tik, kai nėra kitų korekcijos priemonių  o jų labai daug.

Atminkite, kad veidrodžiai – ne vien priemonė apžiūrėti savo atvaizdą, kad jie stipriai energetiškai veikia mus. Todėl stenkitės juos tinkamai pritaikyti buityje, remiantis radiostezijos teorija.

Radiostezija.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.

65 kv.m butas Kaune: lakoniški kontrastai išryškina formas

Šių metų „Auksinės paletės“ konkurse geriausio vonios kambario interjero kategorijos nugalėtoju žiuri komisija pripažino studijos „Akta“ (dizaineriai Normundas Vilkas ir Dovilė Paunksnytė) projektą.

Naujausios protingų namų tendencijos: valdymas balsu – tik ar pavyks tai padaryti lietuviškai?

Netrukus Lietuvoje bus pristatyta dar tik bandoma balsu valdoma išmaniųjų namų sistema. Kol kas jos veikimas lietuvių kalba išlieka komplikuotas, tačiau šią problemą sprendžiantys inovatoriai neabejoja – kai atsiras tokia galimybė, rinka apsivers iškart ir neatpažįstamai. Kaip keisis mūsų namai artimiausiais metais ir į ką investuoti norintiems gyventi tikrai moderniai?

Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinama

Sulig įsibėgėjusiu pavasariu namie imamės dviejų darbų: skubiai išsivalome langus (kas dar to nepadarėme iki Velykų) ir, pagal norus bei galimybes, atsinaujiname interjerą. Tiek kuriant bendrą namų vaizdą, tiek renkantis atskirus interjero elementus – šiemet madingi drąsūs ir nestandartiniai sprendimai. Pasak interjero dizainerės Monikos Juknienės, didžiausias 2018-ūjų iššūkis – suderinti skirtingus stilius bei medžiagas, o tai padarius – įterpti išraiškingas ir neįprastas detales.

Verta žinoti, kad vonios kambarys būtų sausas ir visada kvepėtų

Inžinerinės klaidos ir pasirinkti netinkami produktai įrengiant modernią dušo zoną gali baigtis arba nuolat telkšančia bala arba prastais vandentiekio kanalizacijos kvapais, sklindančiais iš tos vietos, kur subėga vanduo.

PRIEŠ ir PO: pokyčiai viename Kauno name

Vienas didžiausių klausimų beįsirengiant būstą – dalinę ar pilną apdailą rinktis. Viena šeima, paklausta, kodėl pasirinko būstą su daline, o ne su pilna apdaila, sako, jog aplankyti būstai su pilna apdaila juos vis nuvildavo, kiekvieną smulkmeną norėjosi perdaryti savaip. Taigi galiausiai jie suprato, kad keičiant jau įrengtą būstą bus ir sunkiau, ir brangiau.