Reklama

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija

Vis dažniau stiliaus gurmanai ieško kažko daugiau – ne tik tradicinių klasikinių raštų ar vien modernios pakraipos dekoro.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Vintage/Patchwork“ kilimų kolekcija yra tas aukso viduriukas. Ji ypač patiks tiems, kuriuos traukia pagal autentiškas tradicijas pagaminto klasikinio kilimo modernumo, inovatyvumo, šiuolaikiškumo dvasia.

Kasmetinėse didžiosiose Europos baldų ir interjero prekių parodose Milane, Paryžiuje jau ne vienus metus ekspozicijose gausu šių unikalaus vaizdo kilimų, eksponuojamų tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose. Šių kilimų grožis, autentiškas vaizdas, subtilus vintažinis efektas visada pritraukia žvilgsnį – norisi prie jų stabtelėti ir pasigrožėti.

„Vintage“ ir „Patchwork“

Priklausomai nuo rašto, yra dvi šių kilimų linijos – „Vintage“ ir „Patchwork“.

„Vintage“ – tai vientiso rašto rankų darbo rištiniai kilimai (dažnai su medalionu ar kita detale kilimo viduryje).

„Patchwork“ kilimai pagaminti dėliojant atskiras autentiškų kilimų detales į bendrą visumą.

Detalės sujungiamos specialiu dygsniu rankomis arba specialiomis mašinomis imituojant dygsnio vaizdą.

Gamybos paslaptys

Tūkstančiai senovinių autentiškų rankų darbo kilimų yra surenkami iš įvairių Turkijos, Irano, Pakistano ir kitų buvusios Senosios Persijos regionų, jie kolekcionuojami ir naudojami kaip pagrindas naujiems kilimams gaminti. Pasitelkiamos specialios technikos: plauko nuskutimo ir išskutinėjimo, kilimų dažymo, plovimo natūraliais šampūnais, blukinimo saulėje ir džiovinimo.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingas dėmesys skiriamas kilimams dažyti – taip išgaunami subtilūs vintažiniai atspalviai. Beje, dažoma tokias dažais, kurie veikia tik vilnos pluoštą, o medvilninės pagrindo detalės, kurios yra matomos paviršiuje ir padeda sukurti vintažinį efektą, nedažomos.

Visi kilimai išimtinai gaminami tik rankomis ir kiekvienas gamybos etapas reikalauja kruopštaus, kvalifikuoto darbo dažnai lauko sąlygomis tiek šaltyje, tiek karštyje.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Kilimai iš autentiškų detalių

Dar daugiau rankų darbo proceso ir profesinės patirties bei didelio kūrybingumo reikalauja „Patchwork“ kilimų gamyba. Atskiros autentiškų kilimų dalys kūrybiškai sudėliojamos į vientisą kilimą. Kartais dirbama labai ilgai, kol sukuriamos reikiamos spalvinės kombinacijos iš atskirų skirtingų spalvų atraižų. Kad būtų pagamintas akį traukiantis efektingas ir gražus, o kartu – ir lengvai interjere priderinamas „Patchwork“ kilimas, reikia patirties, sumanumo ir specialių žinių kilimų gamybos srityje.

Rištiniai rankų darbo vilnos kilimai „Vintage“ ir „Patchwork“ tinka ne tik namų erdvėms, bet ir visuomeninės paskirties patalpoms – viešbučiams, bibliotekoms, biurams ir kt. Kilimus galima pagaminti pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į klientų poreikius. Užsakovas gali pasirinkti dydį, formą, detalių išdėstymą ir netgi detalių raštus. Yra galimybė pagaminti 3D kilimo paviršiaus efektą, išgaunant skirtingus plauko aukščius.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Kviečiame į „Dubingius“ įsigyti naujos kolekcijos „Vintage/Patchwork“ kilimų arba užsisakyti individualų – norimo rašto, spalvos, dydžio ir formos. Kartu įgyvendinsime jūsų kūrybines svajones.

Daugiau informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_75677619

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

PRIEŠ ir PO: prieškambario pokyčiai

Niekas kitas taip nepasveikina į namus užėjusio svečio ar grįžusio šeimininko, kaip stilingas ir patogus prieškambaris. Ką galima padaryti, kad pirmasis įspūdis būtų kuo geresnis?

Butai plikomis sienomis – erdvės lietuvių individualizmui išreikšti?

Nuosavas būstas daugeliui pirmiausia reiškia galimybę realizuoti save ir gerai jaustis asmeninėje erdvėje. Be to, lietuviams būdingas individualumas lemia norą turėti kuo unikalesnį ir originalesnį savųjų namų interjerą. Šios priežastys, anot interjero dizainerės Loretos Piščikienės, yra pagrindinės, lemiančios butų su daline apdaila populiarumą mūsų šalyje.

Sužinokite, koks interjero stilius artimiausias lietuvio širdžiai (3)

Praktiškumas, jaukumas, natūralios vietinės medžiagos, prabangos atsisakymas, daug natūralios šviesos. Tai vieni pagrindinių lietuvių pamėgto skandinaviško stiliaus interjero elementų. Taip pat šalyje sparčiai populiarėja ir skandinaviškas gyvenimo būdas, o visi šie pokyčiai jau pradeda atsispindėti ir pastatų architektūroje.

Kaip paruošti lauko baldus kitam sezonui?

Su vėstančiais orais susijusios oro sąlygos (prasidėję dažni lietūs, artėjančios šlapdribos bei sniegas, stiprūs vėjo šuorai) nėra palankios net ir dideliu atsparumu pasižymintiems lauko baldams. Tad artėjant lapkričiui, verta pradėti galvoti apie jų parengimą žiemai. Kad lauko baldai tarnautų ilgiau, juos reikia tinkamai paruošti kitam sezonui, pateikiame kelis praktiškus patarimus, kaip tai padaryti.

Ekspertai pataria: kaip nesuklysti renkantis unitazą?

Dėliojant tobulo vonios kambario paveikslą unitazas, greičiausiai, nėra pirmasis į galvą šaunantis interjero elementas. Tačiau nuvertinti jo nereikėtų – tinkamai išsirinkus apie tokį pirkinį galėsite negalvoti visą dešimtmetį, o sutaupytą laiką, skirtą vonios kambariui tvarkyti, panaudosite kur kas prasmingiau. Pasak ekspertų, renkantis unitazą dėmesį svarbiausia atkreipti į du aspektus: vandens sąnaudas ir lengvą, daug pastangų nereikalaujančią priežiūrą.

PRIEŠ ir PO: kaip atnaujinti virtuvės ir vonios plyteles? (3)

Pasirodo, kad jaukų ir stilingą interjerą gali turėti kiekvienas. Tam nereikia daug pinigų, o pakanka tik trupučio žinių ir uolaus darbo. Senus daugiabučius „persekiojančios“ senovinės plytelės gali būti lengvai atnaujinamos, tiesiog jas nudažius. Tai puikiai įrodė dizainerė Gitana Valavičiūtė nudažiusi savo paveldėto Justiniškių buto virtuvės ir vonios plyteles.

Naujoviška tapetų kolekcija: gražu tai, kas paprasta

Prekės ženklo „Flamant“ diktuojamo stiliaus idėja – nauja seno interpretacija – pasirodė patraukli sienų dangos mados diktatoriumi laikomam Belgijos gamintojui „Arte“. Tad prieš dešimtmetį abi kompanijos suvienijo jėgas ir pasaulį išvydo pirmoji drauge sukurta tapetų kolekcija „Flamant“, sulaukusi neįtikėtinos sėkmės visame pasaulyje. Tai paskatino sėkmingai bendradarbiauti toliau.

Kaip namuose susikurti poilsio oazę

„Vilmers“ daugiau nei dešimtmetį užsienio ir Lietuvos rinkoms sėkmingai pristato naujas rankų darbo baldų kolekcijas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus ir naujausias Skandinavijoje bei Vakarų Europoje vyraujančias dizaino tendencijas. Skandinaviško kapitalo įmonė, plėtojanti veiklą Šiaurės ir Vakarų Europos šalyse, praėjusiais metais užsibrėžė tikslą įgyta patirtimi pasidalyti ir Lietuvos rinkoje – pakvietė apsilankyti naujai duris atvėrusiuose baldų salonuose. Šiais metais gamintojas žada itin daug naujovių ir kviečia apsilankyti parodoje „Baldai“, kur patys galėsite įsitikinti, kad tai – ne tik stilingi baldai, bet ir šis tas daugiau: puikus aptarnavimas, aukšta kokybė ir jaukumas Jūsų namams.

Inžinerinės įrangos ekspozicijos atidarymas priminė meninį performansą

Pasaulyje Inovacijomis ir atradimais vandens inžinerinių sistemų srityje garsėjanti vokiečių kompanija TECE Vilniuje atidarė ekspozicinį centrą, skirtą visam Baltijos regionui. Atidarymo iškilmės prasidėjo meniniu performansu – svečių ir šeimininkų akyse ledo stulpas su jame įšaldytomis detalėmis pamažu tirpo po šilta dušo srove. Vanduo nepastebimai subėgo į dušo lataką. Šiam reginiui buvo pritaikyti moderniausi bendrovės inžineriniai sprendimai.

Iššūkis priimtas: tatuiruotė ant sienos

Nuolatos populiarėjant tatuiruočių menui vis dažniau išraiškingos tatuiruotės matomos ant įvairių žmogaus kūno vietų. Šis menas įgauna daugiau drąsos ir keičiasi – kūno puošyboje naudojami ne tik įvairūs ornamentai, ženklai, bet ir žinomi paveikslai, miesto vaizdai ar filmo scenos.