Reklama

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija

Vis dažniau stiliaus gurmanai ieško kažko daugiau – ne tik tradicinių klasikinių raštų ar vien modernios pakraipos dekoro.
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Vintage/Patchwork“ kilimų kolekcija yra tas aukso viduriukas. Ji ypač patiks tiems, kuriuos traukia pagal autentiškas tradicijas pagaminto klasikinio kilimo modernumo, inovatyvumo, šiuolaikiškumo dvasia.

Kasmetinėse didžiosiose Europos baldų ir interjero prekių parodose Milane, Paryžiuje jau ne vienus metus ekspozicijose gausu šių unikalaus vaizdo kilimų, eksponuojamų tiek moderniuose, tiek klasikiniuose interjeruose. Šių kilimų grožis, autentiškas vaizdas, subtilus vintažinis efektas visada pritraukia žvilgsnį – norisi prie jų stabtelėti ir pasigrožėti.

„Vintage“ ir „Patchwork“

Priklausomai nuo rašto, yra dvi šių kilimų linijos – „Vintage“ ir „Patchwork“.

„Vintage“ – tai vientiso rašto rankų darbo rištiniai kilimai (dažnai su medalionu ar kita detale kilimo viduryje).

„Patchwork“ kilimai pagaminti dėliojant atskiras autentiškų kilimų detales į bendrą visumą.

Detalės sujungiamos specialiu dygsniu rankomis arba specialiomis mašinomis imituojant dygsnio vaizdą.

Gamybos paslaptys

Tūkstančiai senovinių autentiškų rankų darbo kilimų yra surenkami iš įvairių Turkijos, Irano, Pakistano ir kitų buvusios Senosios Persijos regionų, jie kolekcionuojami ir naudojami kaip pagrindas naujiems kilimams gaminti. Pasitelkiamos specialios technikos: plauko nuskutimo ir išskutinėjimo, kilimų dažymo, plovimo natūraliais šampūnais, blukinimo saulėje ir džiovinimo.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingas dėmesys skiriamas kilimams dažyti – taip išgaunami subtilūs vintažiniai atspalviai. Beje, dažoma tokias dažais, kurie veikia tik vilnos pluoštą, o medvilninės pagrindo detalės, kurios yra matomos paviršiuje ir padeda sukurti vintažinį efektą, nedažomos.

Visi kilimai išimtinai gaminami tik rankomis ir kiekvienas gamybos etapas reikalauja kruopštaus, kvalifikuoto darbo dažnai lauko sąlygomis tiek šaltyje, tiek karštyje.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Kilimai iš autentiškų detalių

Dar daugiau rankų darbo proceso ir profesinės patirties bei didelio kūrybingumo reikalauja „Patchwork“ kilimų gamyba. Atskiros autentiškų kilimų dalys kūrybiškai sudėliojamos į vientisą kilimą. Kartais dirbama labai ilgai, kol sukuriamos reikiamos spalvinės kombinacijos iš atskirų skirtingų spalvų atraižų. Kad būtų pagamintas akį traukiantis efektingas ir gražus, o kartu – ir lengvai interjere priderinamas „Patchwork“ kilimas, reikia patirties, sumanumo ir specialių žinių kilimų gamybos srityje.

Rištiniai rankų darbo vilnos kilimai „Vintage“ ir „Patchwork“ tinka ne tik namų erdvėms, bet ir visuomeninės paskirties patalpoms – viešbučiams, bibliotekoms, biurams ir kt. Kilimus galima pagaminti pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į klientų poreikius. Užsakovas gali pasirinkti dydį, formą, detalių išdėstymą ir netgi detalių raštus. Yra galimybė pagaminti 3D kilimo paviršiaus efektą, išgaunant skirtingus plauko aukščius.

Autentiškų rištinių kilimų kolekcija
© Asmeninio albumo nuotr.

Kviečiame į „Dubingius“ įsigyti naujos kolekcijos „Vintage/Patchwork“ kilimų arba užsisakyti individualų – norimo rašto, spalvos, dydžio ir formos. Kartu įgyvendinsime jūsų kūrybines svajones.

Daugiau informacijos: www.dubingiai.lt

Užsakymo nr.: PT_75677619

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.

65 kv.m butas Kaune: lakoniški kontrastai išryškina formas

Šių metų „Auksinės paletės“ konkurse geriausio vonios kambario interjero kategorijos nugalėtoju žiuri komisija pripažino studijos „Akta“ (dizaineriai Normundas Vilkas ir Dovilė Paunksnytė) projektą.

Naujausios protingų namų tendencijos: valdymas balsu – tik ar pavyks tai padaryti lietuviškai?

Netrukus Lietuvoje bus pristatyta dar tik bandoma balsu valdoma išmaniųjų namų sistema. Kol kas jos veikimas lietuvių kalba išlieka komplikuotas, tačiau šią problemą sprendžiantys inovatoriai neabejoja – kai atsiras tokia galimybė, rinka apsivers iškart ir neatpažįstamai. Kaip keisis mūsų namai artimiausiais metais ir į ką investuoti norintiems gyventi tikrai moderniai?

Šių metų interjero iššūkis – suderinti tai, kas nesuderinama

Sulig įsibėgėjusiu pavasariu namie imamės dviejų darbų: skubiai išsivalome langus (kas dar to nepadarėme iki Velykų) ir, pagal norus bei galimybes, atsinaujiname interjerą. Tiek kuriant bendrą namų vaizdą, tiek renkantis atskirus interjero elementus – šiemet madingi drąsūs ir nestandartiniai sprendimai. Pasak interjero dizainerės Monikos Juknienės, didžiausias 2018-ūjų iššūkis – suderinti skirtingus stilius bei medžiagas, o tai padarius – įterpti išraiškingas ir neįprastas detales.

Verta žinoti, kad vonios kambarys būtų sausas ir visada kvepėtų

Inžinerinės klaidos ir pasirinkti netinkami produktai įrengiant modernią dušo zoną gali baigtis arba nuolat telkšančia bala arba prastais vandentiekio kanalizacijos kvapais, sklindančiais iš tos vietos, kur subėga vanduo.

PRIEŠ ir PO: pokyčiai viename Kauno name

Vienas didžiausių klausimų beįsirengiant būstą – dalinę ar pilną apdailą rinktis. Viena šeima, paklausta, kodėl pasirinko būstą su daline, o ne su pilna apdaila, sako, jog aplankyti būstai su pilna apdaila juos vis nuvildavo, kiekvieną smulkmeną norėjosi perdaryti savaip. Taigi galiausiai jie suprato, kad keičiant jau įrengtą būstą bus ir sunkiau, ir brangiau.