Reklama

„About A“: geniali idėja ir jos variacijos

„About A“ prasidėjo nuo kėdės ir išsirutuliojo į beveik neribotų galimybių baldų kolekciją. Ją kurdamas dizaineris Hee Wellingas įrodė, kad vienoje išskirtinėje idėjoje slypi didžiulė variacijų gausa.
© Gamintojo archyvas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Elegantiškai universali

Dizaineris Hee Wellingas sukūrė kėdę „About A Chair“ kompanijai HAY, ir ji tapo šio gamintojo bestseleriu. Menininką įkvėpė šeštojo dešimtmečio Danijos dizainerių kūriniai. Kėdės karkasas pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno, o kojos medinės. Jos dizainą galima apibūdinti kaip elegantišką, universalų ir nesenstantį, metantį iššūkį laikui ir stereotipams, nes, pasak Hee Wellingo, jis visada ieško paprastų, logiškų ir prasmingų sprendimų ir tiki ne trendais, bet ilgaamžiais produktais.

Viename interviu Hee Wellingas yra prisipažinęs, kad prieš pirmą kartą pristatant kėdę buvo daug ginčų dėl jos pavadinimo. „Staiga Rolfas Hay (kompanijos HAY savininkas) pasikvietė mane ir pasakė, kad sugalvojo pavadinimą „About A Chair“, kadangi kėdės dizainas – tarsi išsamus pasakojimas apie šį baldą.“

Kėdė „About A Chair“ tapo labai populiari, nes Hee Wellingui pavyko genialiai atrasti „auksinį“ derinį tarp estetikos, komforto, kokybės, kainos ir individualios išraiškos galimybių.

„About A“: geniali idėja ir jos variacijos
© Gamintojo archyvas

Išskirtinis kolekcijos pranašumas

Kolekcija „About A“ yra išskirtinai įvairialypė kompanijos HAY baldų serija. Šiandien ją sudaro 96 modeliai: svetainės, biuro, konferencijų salės, baro, vestibiulio kėdės, stalai, foteliai, fotelių pakojai. Naujausias kolekcijos papildymas – sofa, tobulai deranti ir privačiuose, ir visuomeniniuose interjeruose. „About A“ baldų dizainas itin pragmatiškas: jie gali įsilieti į interjero visumą arba tapti išskirtiniais akcentais, priklausomai nuo kuriamo interjero koncepcijos. Solidus ir itin dekoratyvus įspūdis pasiekiamas pasirenkant „sunkesnius“ baldų apmušalus, neutralesnis – subtiliai derinant spalvas ir medžiagas. Itin gausus spalvų, apmušalų, rėmo variantų pasirinkimas yra išskirtinis kolekcijos pranašumas, suteikiantis galimybę interjere kurti individualų dizainą.

„About A“: geniali idėja ir jos variacijos
© Gamintojo archyvas

Kryptinga karjera

Hee Wellingas (g. 1974 m.) 2003 metais įgijo Danijos karališkosios meno akademijos baldų dizaino magistro laipsnį ir iš karto įkūrė Kopenhagoje savo studiją. Po metų jis susipažino su kompanijos HAY savininkais, kai šie, parodoje pamatę jo vielinę kėdę „Hee“, nutarė pradėti jos gamybą.
Hee Wellingo studija dirba baldų, interjero, apšvietimo ir pramoninio dizaino srityse, bendradarbiauja su žymiausiais šalies ir pasaulio gamintojais, savo kūrinius eksponuoja įvairiose parodose ir muziejuose. Hee Wellingo sukurti dizaino objektai puikuojasi garsiuose interjeruose: Oslo operos teatre, Australijos parlamente, „Amazon“ centrinėje būstinėje, Danijos nacionalinėje televizijoje ir Danijos parlamente. Dizaineris pelnė daugybę apdovanojimų („Bo Bedre Award“ Danijoje, „Good Design Award“ JAV), 2013 ir 2014 m. nominuotas Danijos metų dizainerio vardui gauti, o 2015 m. pateko į „Archotonic“ renkamų populiariausių pasaulio dizainerių „Top 200“. Viename interviu menininkas yra pasakęs: „Mane užaugino Skandinavijos dizaino tradicijos, todėl išmokau matyti grožį paprastuose dalykuose: tikslioje išraiškoje, funkcionalume ir logiškose detalėse. Kasdien aš siekiu kurti paprastą ir naudingą dizainą, kuris būtų kiekvienam priimtinas ir ilgaamžis.“

„About A“: geniali idėja ir jos variacijos
© Gamintojo archyvas
„About A“: geniali idėja ir jos variacijos
© Gamintojo archyvas


Kolekcijai „About A“ jau dešimt metų, ją sudaro 96 modeliai. Komponuojant skirtingus modelius ir apdailą galima sukurti daugiau nei vieną milijoną variantų!

Užsakymo nr.: PT_74917578

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apdaila

Markizės – stilingas ir funkcionalus namų puošybos elementas

Net iki menkiausių smulkmenų apgalvotą smagaus vasarojimo lauke planą gali sujaukti tai, kas mums nepavaldu, – spiginanti saulė ar merkiantis lietutis ir, užuot ilsėjusis lauke, tenka tūnoti namuose... Tačiau net ir šios problemos lengvai išsprendžiamos: vieni stato pavėsines, kiti įsigyja skėčius, o treti pasirenka bene sėkmingiausią variantą – markizes, skirtas terasoms ar balkonams.

Sausas ir kvepiantis vonios kambarys: komfortas prasideda nuo inžinerijos

Užėjus į vonios kambarį, inžinerinė įranga nekrinta į akis. Gražiai įrengtame interjere jos ir nepamatysi. Kai mums reikia, vanduo atbėga ir, kai nebereikia, išbėga iš namų. Švariai, tyliai, saugiai. Apie vamzdžius, jungtis ir kanalus vandeniui nubėgti prisimename tik tuomet, kai kas nors nutinka. Vokiečių santechnikos gamintoja, kompanija TECE, stengiasi gaminti tokią įrangą, kurią sumontavus galėtum užmiršti.

Dekoratyvinis akmuo: apdaila, nekelianti rūpesčių

Akmuo naudojamas jau daugelį šimtmečių, tai viena populiariausių tiek eksterjero, tiek interjero apdailos medžiagų. Tačiau natūralaus akmens kaina, didelis svoris ir kruopštumo reikalaujančios instaliacijos neretai sumažina galimybes jį pritaikyti savo erdvėje. Šią problemą išsprendžia pažangios technologijos, padedančios sukurti natūralios išvaizdos tvirtą dirbinį, bet kartu – ir lengvą akmens gaminį, pasižymintį visomis gerosiomis natūralaus akmens savybėmis ir kiekvienam prieinamomis kainomis.

Naujiena: sprendimas, kuris patikimai izoliuoja vamzdžių sujungimus sienoje

Naujas TECE produktas – sandarinimo priemonių rinkinys garantuoja visišką sienose sumontuotų vamzdžių jungčių sandarumą. Jei pro jas kada ir pradėtų sunktis vanduo, jis išbėgtų į sienos paviršių, o nesikauptų sienoje. Šis sandarinimo rinkinys pritaikytas saugiai ir patikimai montuoti praustuvo, dušo maišytuvus.

Ar betoninės grindys tinka vonios kambariui?

Įvairūs betoniniai apdailos elementai (lubos, grindys, akcentinės sienos) šiandien yra labai madingi. Jie interjerui suteikia modernų ir šiuolaikišką veidą. Tačiau dėl šios medžiagos vizualinio šaltumo, ne visi išdrįsta ją išbandyti, ypač jaukumo reikalaujančiose svetainės bei miegamojo erdvėse. Visgi jei norite betoninio akcento savo namuose, galite išbandyti betonines grindis vonioje.

Konkurso nugalėtoja iš Vilniaus prizo laimėti visai nesitikėjo

Sveikiname žurnalo „Mano Namai“ prenumeratorę Odetą Ražinskienę, kuri laimėjo ilgaamžę patirtį turinčio gamintojo „Villeroy&Boch“ įsteigtą prizą – keraminę virtuvės plautuvę.

Neįtikėtini pokyčiai: vyriškis seną daržinę pavertė į 1,1 mln. eurų vertės namą (2)

Tikriausiai nei vienas iš jūsų nėra svajojęs apie gyvenimą daržinėje. Tačiau pamatę šį Rob Lond-Caulk įgyvendintą projektą, galite pakeisti savo nuomonę.

Kaip įsirengti tokį vonios kambarį, iš kurio nesinorėtų išeiti

Vonia jau seniai nebėra tik vieta, skirta švarintis. Tai atokvėpio ir poilsio erdvė, štai kodėl interjero dizaineriai ir architektai pastaraisiais metais tiek daug dėmesio skiria vonios kambario estetikai, funkcionalumui, dekoro detalėms. Čia atsiranda lentynų su knygomis, paveikslų, kilimų, toršerų, fotelių, pagalvėlių, vazų ir žvakių.

Sustiprinkite namų harmoniją: kaip išsirinkti spalvas savo būstui

Mus supančios spalvos gali mus paveikti ir tiesiogine, ir simboline prasme. Tai reiškia, kad savo namuose galime naudoti spalvas tam, kad pakeistume savo gyvenimą į geresnę pusę. Perdažius patalpą galima pakeisti joje vyraujančią energiją. Būtent taip fengšui filosofijoje aiškinama spalvų pasirinkimo būste svarba. Taigi, išsiaiškinkime, kokią įtaką mums daro skirtingos spalvos.

NAUJIENA: vidaus dažai, su kuriais dažyti lengva ir saugu

Vidaus dažai „Vivacolor Green Line“ yra saugūs jums ir aplinkai.