Lauko terasa, veranda ar pavėsinė suteikia galimybę praleisti kuo daugiau laiko lauke, čia ilsėtis ir pramogauti, nes saugo mus nuo lietaus, vėjo, saulėkaitos. Tačiau prastos oro sąlygos gali pakenkti medienai – tad ir ją reikia pasaugoti!
Du pirmuosius šių metų mėnesius vykusio žurnalo „Mano namai“ metinės prenumeratos prizo laimėtojas Rolandas Savickas iš Pandėlio atvyko į „Geberit“ atstovybę Vilniuje atsiimti laimėjimo – 1290 eurų vertės IFÖ unitazo INSPIRANT ART ir GEBERIT bakelio rėmo DUOFRESH.
Pritaikiusi ilgametę patirtį bei sukauptas žinias apie virtuvės ergonomiką ir įrangą, siekdama plautuvės zoną paversti daugiafunkciu virtuvės centru, bendrovė „Hansgrohe“ kartu su garsia dizaino studija „Phoenix Design“ sukūrė naują produktą – unikalią plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, darniai sujungiančią aukštą kokybę, išskirtinį dizainą ir funkcionalumą.
Laiptai – svarbi namų interjero dalis. Įdomiai pritaikyti ir įrengti erdvėje, jie gali tapti išskirtiniu interjero akcentu. Kviečiame apžiūrėti keletą lietuvių architektų idėjų iš žurnalo „Mano namai“ archyvų.
Interjero architektai vis dažniau susiduria su tokia problema: kolona, kaip atraminė konstrukcija, yra patalpoje, ir nesvarbu, dera ji interjere ar ne. Šio reiškinio priežastis – atvirų erdvių projektavimo mada. Ryžtingai nutarus atsisakyti pertvarų pritrūksta atraminių konstrukcijų, tad svoris atitenka kolonoms. Jų ne tik kad negalima nugriauti, bet ir iš vietos pajudinti neįmanoma. Tenka prisitaikyti ir ieškoti sprendimų, kaip koloną panaudoti, kad interjerui suteiktų unikalumo ir išraiškingumo.
Viešbučio „Vincci Gala“ dizainas buvo kuriamas atsižvelgiant į du reikalavimus. Pirma, viešbučio kūrėjai Barselonos paminklosaugos departamentui įsipareigojo išsaugoti ir pastato fasadą, ir didžiulius baltojo marmuro laiptus pastato viduje; antra, į viešbučio pavadinimą įtraukti žodį „Gala“ – taip pagerbiant dailininko siurrealisto Salvadoro Dalí žmoną ir mūzą Galą.
Nors griežtos keraminių plytelių linijos ir paprastos formos turi minimalistinio žavesio, jis gali ir pabosti... Sudėtingi raštai, skirtingų stilių deriniai ir neutralią spalvų gamą pagyvinantis reljefas monotoniją kaipmat išsklaido. Juolab kad šiuolaikinės technologijos suteikia galimybių vis tiksliau kopijuoti įvairiausius raštus ir motyvus.
„DonCafé House“ kavinių dizaino koncepcija originali – į šią aplinką patekęs žmogus jaučiasi it atsidūręs kavos pupelių maiše. Šįkart pristatome jų kavinę Peče, Kosove.
Į madą sugrįžta tapetai, nors iš tiesų jie niekada nebuvo iš jos ir išėję. Skirtingai nei ramios, baltos ar vos kokiu atspalviu dažytos sienos, kurios tarnauja kaip baldų, namų tekstilės ir kitų dekoro elementų spalvų fonas, tapetai gali dominuoti, jie tampa tokie pat reikšmingi bei svarbūs, netgi kuria ir diktuoja visą interjero stilistiką. Kuriant naujus namus lengviau viską suderinti.
Ne vienerius metus į Lietuvą viliotos baldų milžinės „Ikea“ prekybos centras Vilniuje jau stovi – jo statybos darbai baigti. Tiesa, kol kas atidarymo data neskelbiama. Daugiau detalių turėtų paaiškėti kitą savaitę prasidėjus reklaminei kampanijai.
Tapetai namams suteikia jaukumo dėl savo tekstūros, raštų ir medžiagiškumo. Tebūnie tai tik viena tapetais išklijuota siena, tačiau ji gali tapti pagrindiniu jūsų būsto akcentu.