Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį

Dirbtinis kailis gali sukurti jaukumo, svetingumo atmosferą, todėl pastaruoju metu jis vis drąsiau naudojamas kaip skoninga interjero detalė.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pastebima, kad ne per seniausiai dizaino pasaulyje vyravo paprastumas kartu su modernumu, netgi kiek pereinantis į šaltumą, bet dabar žmonės vis labiau nori, kad namuose galėtų jaustis kaip įmanoma jaukiau ir patogiau.

Be to, dirbtiniai kailiai tampa vis populiaresni ir dėl gyvūnų saugojimo. Tad keletas patarimų, kaip galima paįvairinti interjerą.

1. Naudokite jį tose vietose, kurioms reikia „užpildymo“
Interjero dizaineriai paprastai pataria dėti dirbtinius kailius į švarias ir tvarkingas erdves tam, kad šios atrodytų jaukesnės ir svetingesnės.

Tai gali būti tiesiog dirbtinio kailio pagalvėlė, kilimėlis ar užtiesalas.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.

2. Optimaliausias limitas – vienas-du elementai

Jeigu turite dirbtinio kailio pagalvėlę, kilimą ar užtiesalą, atminkite – pasirinkite kaip detalę vieną jų, o ne visus tris.

Šiuo atveju galioja taisyklė – mažiau yra daugiau.

3. Atkreipkite dėmesį į spalvų variacijas

Interjere naudokite tik aukščiausios kokybės dirbtinius kailius.

Ieškokite kailio su ilgesniu plauku, kad atrodytų kuo tikroviškiau. Taip pat ieškokite kailio, kuris pasižymi spalvų tonų variacija – ne vienoda pilka arba vienoda balta spalva.

Ir atminkite, jeigu ieškote šviesaus dirbtinio kailio, kreminės spalvos atspalviai visada atrodo natūralesni nei visiškai balta spalva.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.

4. Šviesesnis variantas tinka visada

Dirbtinis kailis kaip interjero detalė visais metų laikais tinkama, jeigu spalva – pilka ar kreminė. Tuo tarpu tamsesni tonai labiau dera žiemą ir rudenį.

Be to, šviesesnes spalvas lengviau priderinti prie interjero.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.

5. Derinkite su tinkamomis medžiagomis

Derinti priešingybes – žaismingas ir įdomus variantas. Jeigu gyvenate pernelyg šiuolaikinėje erdvėje, įmeskite dirbtinio kailio detalių ant, tarkim, kėdžių atlošų – tokiu būdu modernas persipins su jaukumo elementu.

Dirbtinis kailis taip pat tinkamas derinti su šilku, aksomu ar vilna.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.

6. Geriausia pradėti – nuo miegamojo

Tai, ko gero, tinkamiausia vieta naudoti dirbtinį kailį. Taip pat tinkama ir svetainė – dirbtinis kailis dera ant sofos.

Tačiau nebijokite panaudoti dirbtinio kailio formaliose erdvėse, tokiu būdu suteikiant joms šilumos. Baltas dirbtinis kailis biure ant kėdės gali sušildyti erdvę ir atspindėti šviesą, nesumažinant kabineto formalumo.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.

7. Vieta dirbtiniams kailiams – ten, kur žmonės gali juos paliesti

Minkštas kailis gali tapti priemone, patraukiančia žmones užeiti į kambarį ir paliesti jį.

Dėl šios priežasties dirbtiniai kailiai tinkamai lengvai pasiekiamose vietose. Tai gali būti purus kilimas ar lengvai matoma bei pasiekiama antklodė.

Kaip sukurti jaukią atmosferą pasitelkus dirbtinį kailį
© Shutterstock nuotr.8. Patikrinkite, ar kailis plaunamas

Daugumą dirbtinių kailių galima plauti šaltu vandeniu ir pakabinti džiūti, bet vis tiek būtina įsitikinti, kokios tikslios priežiūros jūsų turimam ar įsigytam kailiui reikės.

Jeigu jo negalima plauti, greičiausiai po kurio laiko tiesiog teks išmesti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Aksesuarai

Greitai įgyvedinamas „pasidaryk pats“ projektas: dekoras „Instagram“ akimirkomis

Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko dalinasi lengvu ir daug nekainuojančiu „pasidaryk pats“ darbeliu. Jo rezultatas – namų dekoras „Instagram“ akimirkų nuotraukomis.

Belaukiant pavasario – kaip puošti namus žiemą po švenčių

Dauguma mūsų namuose jau nusiėmė šventinius papuošimus ir padėjo į sandėliuką ar spintą kitiems metams, eglutės taip pat jau pradėjo byrėti ir buvo išneštos sudeginti arba laikyti iki pavasario, kai bus pasodintos. Namai po švenčių dabar atrodo kiek tuštoki, kažko trūksta jaukumui. Pasidalinsime idėjomis, kaip papuošti namus šiuo laikotarpiu, kai iki pavasario reikia laukti dar kelis mėnesius.

Emaliuoti aksesuarai: anksčiau ir dabar

Šių dienų virtuvės reikmenų kūrėjai ir gamintojai siūlo keisti požiūrį į „kaimiškus“ emaliuotus indus bei kitus rykus, kuriuos daugelis prisimename iš kaime pas močiutę praleistų vasarų. Šie aksesuarai vis atsiduria dizainerių dėmesio centre ir, nors išsaugojo vintažines formas, puikiai pritampa modernioje erdvėje.

Originalios kalėdinės kompozicijos, kurias galite pasidaryti patys

Artėjant gražiausioms metų šventėms, ilgais advento vakarais savo namus puošiame įvairiomis kalėdinėmis kompozicijomis, norėdami sukurti jaukumo, šilumos ir laukimo nuotaiką. O kaip sukurti originalias kalėdines kompozicijas iš natūralių gamtinių medžiagų patars Kauno suaugusiųjų mokymo centro floristė Janina Stasiukynienė.

Dizaino klasika: nuo Edisono lemputės nepabėgsi

Tiek dešimtmečių Edisono lemputė buvo slepiama po gaubtu, o dabar pasaulis žavisi jos „nuogumu“, pabrėžiančiu kultinės formos paprastumą. Kad atvirai paprasta Edisono lemputė taip pamėgta šiuolaikiškuose namuose, lėmė ne nostalgija praeičiai, o tai, jog dizaineriai įžvelgė joje modernios estetikos principų išraišką ir galimybę vintažinį šviestuvą įkomponuoti minimalistinio ar industrinio stiliaus interjeruose.

Ką padovanoti Naujiesiems metams

Atrodo, kad jau viską dovanojote ir sugalvoti kažką naujo nebeįmanoma. Viską, tikrai viską žmogus turi. Su vaikais kažkaip paprasčiau. O štai suaugusieji… Kelias naujametinių dovanų idėjas, kurios gali praversti, rašoma supersadovnik.ru.

5 pavyzdžiai, kaip kilimas gali transformuoti erdvę

Kaip vizualiai praplėsti mažą kambarį? Kaip subtiliai įnešti ryškią spalvą į namus? Kaip sušvelninti šaltą ir griežtai atrodančią erdvę?

5 patarimai, kaip savo namus greitai paversti skoninga šventine oaze

Pateikiame penkis svarbiausius patarimus, kurie gali pagelbėti puošiantis Kalėdoms.

Netikėtas akcentas, kuris papuoš namus prieš Kalėdas

Vienas iš didžiausių žiemos džiaugsmų vaikams, ir ne tik jiems, yra sėsti ant rogučių ir leistis nuo kalno žemyn, ausyse švilpiant vėjui. Vis dėlto sniego šiais laikais būna nedažnai, tad rogutes pagal paskirtį naudojame vos kelis kartus per metus. Kad jos nedulkėtų kampe, siūlome panaudoti jas kaip namų dekoro elementą. Juk rogutės yra vienas iš švenčių atributų, tad kam jas slėpti?

Kitokiam namų veidui: įspūdinga kelionė į Tolimuosius Rytus

Jau daugelį metų kompanija „Eijffinger“, vedina smalsumo, kūrybingumo ir inovacijų troškimo, kuria spalvingo ir išraiškingo dizaino tapetus. kolekcijose visada atspindimos mados tendencijos, spalvų, dizaino ir medžiagų inovacijos, jaučiama besikeičiančio pasaulio įtaka, suvokimas, kad kuriame savo aplinką galvodami apie tai, kas mums svarbu, kas mus motyvuoja, kuo vadovaujamės ir kaip galime visa tai perkelti į mūsų namų interjerą.