Kartais norisi pokyčių, tačiau pajamų tam ne per daugiausiai... Mes atrinkome 20 idėjų, kurios, tikimės, padės įnešti bent kažkiek naujų vėjų į namus.
Šaltuoju ir tamsiuoju metų laiku namus sušildo ir jaukumo jiems suteikia žvakių šviesa. Pasidalinsime atrastomis gražiausiomis ir įdomiausiomis žvakių kompozicijomis – galbūt jos jus įkvėps suteikti savo namams dar daugiau jaukumo, juolab, kad artėja Kalėdos ir Naujieji metai, ir ko gero visi puošiame savo namus šioms šventėms.
Ar esate pastebėję, kad vienuose namuose, be jokios konkrečios priežasties, jaučiatės itin patogiai, o kituose priešingai ganėtinai nejaukiai? Šio fenomeno paslaptis dažnai slypi interjero dizaine bei dekoravimo subtilybėse. Kartais iš pirmo žvilgsnio visai mažos ir nereikšmingos detalės, gali turėti itin didelį poveikį interjero harmonijos suvokimui. Pateikiame keturias dekoravimo klaidas, kurių derėtų vengti, kuriant subalansuotą namų interjerą.
Visi vienaip ar kitaip kuriame ir puoselėjame savo gyvenamąją ir darbo aplinką. Tačiau, siekiant neatsilikti nuo šiuolaikinių mados ir technologinių gairių, ne visada užtenka savo individualaus supratimo apie interjerą. Tokiu atveju verta pasitelkti profesionalius interjero specialistus, kuriems irgi tenka nemažas iššūkis žengti koja kojon su bene kosminiu greičiu lekiančiais rinkos pokyčiais ir atsirandančiais vis naujais vartotojų poreikiais, nepasiklystant tarp gausybės išmanių įrenginių ir inovatyvių dizaino sprendinių. Šiandien tiesiog privalu gebėti pritaikyti technologines naujoves taip, kad jos organiškai įsilietų į aplinką, ją papildytų naujomis funkcijomis ir kartu suteiktų daugiau estetinės vertės siekiant aukštesnės gyvenimo kokybės.
Šiandien žmonės, dėl vienų ar kitų priežasčių, vis dažniau renkasi darbą iš namų. Darbas namuose suteikia unikalią galią būti savo laiko šeimininku. Tokio pobūdžio darbas suteikia šansą dėlioti prioritetus sau patinkančia tvarka, slepia ir nedidelį pavojų aptingti ir nenudirbti visų darbų iki pat galo. Tam, kad dirbant iš namų nuolat jaustumėtės produktyviai ir motyvuotai nusiteikę, stilingas namų biuras – puiki išeitis. Pristatome 4 baldus, kurių užteks jūsų svajonių ofisui sukurti.
Veidrodis – daiktas, galintis suteikti namams tiek mistinį, tiek šiltą ir jaukų įvaizdį, tereikia žinoti kur jį tinkamai pakabinti, su kokiomis kitomis interjero detalėmis derinti. Veidrodžiai mažus kambarius paverčia dideliais, tamsius ir niūrius – šviesiais, o taip pat ir neleidžia išeiti iš namų netvarkinga šukuosena. Skaitydami straipsnį sužinosite, kaip iš jų išpešti kuo daugiau naudos.
Kilimas – minkštas ir jaukus aksesuaras, turintis galią surišti visą kambario interjerą. Šiandien kilimų dizainų įvairovė yra milžiniška (subtilūs siuvinėti prancūziški kilimai, rankomis austi rytietiški arba meniškais raštais marginti modernūs kilimai), todėl kilimo paieškos gali tapti varginančia užduotimi. Tinkamai parinktas naujas kilimas taps užbaigiančia interjerą kambario detale, o blogai parinktas kilimas gali turėti priešingą efektą ir atrodyti tarytum esantis nesavo vietoje. Kad nepasiklystumėte kilimų įvairovėje, pristatome trejetuką į kurį derėtų atkreipti dėmesį, renkantis kilimą savo namų erdvei.
Šį savaitgalį Italijoje įvyko prestižinė „Proposte“ paroda, į kurią patekti gali tik išrinktieji. Ant Komo ežero kranto įsikūrusioje viloje „Villa Erba“, aukščiausios klasės tekstilės įmonės įsisuko į audinių naujienų ir tendencijų verpetą. Dalijamės, kas šiemet užkariavo tekstilės „podiumą“!
Šių metų parodoje „Menas namams“ lankytojai pasijus tarsi tarptautinėje meno galerijoje. Balandžio 12 – 30 d. vyksiančioje parodoje „Domus galerijoje“ po vienu stogu darbus eksponuos beveik šimtas menininkų, kurių kūryba pripažinta tarptautiniu mastu ir džiugina žiūrovus nuo Holivudo iki Tokijo.
Šiandien yra begalė būdų, kaip namus pripildyti įvairių aromatų. Daugelis tam skirtų daiktų tapo interjero dalimi: jų paskirtis – ne tik skleisti malonų kvapą, bet ir gražiai atrodyti. Štai todėl šių aksesuarų dizainas toks svarbus: uoslę (o drauge ir pasąmonę) veikiantis malonus aromatas tarsi įgyja estetišką formą ir suteikia džiaugsmo akims, kitaip tariant, visapusiškai „programuoja“ jaukią nuotaiką namuose.
Prieškalėdiniu laikotarpiu rinkdami dovanas, aklavietėje atsiduriame kasmet. Nugesinkime kalėdinę karštinę šaltu protu ir pagalvokime apie praktiškas, tačiau mielas dovanas! Puiki išeitis neapkrauti artimųjų ir kolegų daiktais – padovanti kokybišką namų žvakę, kuri bus tiek šventinę nuotaiką kuriantis atributas, tiek jaukus interjero elementas.
Šv. Kalėdos – ypatingas metas, kai visa šeima susiburia prie vieno stalo, namuose karaliauja džiaugsmas ir ramybė. Gardžiais kvapais viliojantis ir išradingai serviruotas stalas – ypač svarbi šventės dalis. Idėjomis, kaip tai padaryti įdomiai ir be didelių išlaidų, dalijasi dailininkė, interjero dekoro specialistė, knygos „Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms“ autorė Rima Paukštė.
Kalėdinei interjero puošybai tinka paprasčiausi daiktai: obuoliai, kankorėžiai, stiklo indai ir net kepimo popierius. Išradingai pateikti ir interpretuoti jie tampa šventiniais akcentais.