Vaikiškas filmo "Atgal į ateitį" vežimėlis

Tai, kad tapote atsakingas ne tik už save, tačiau ir dar už kelis mažus savo naujos šeimos narius, yra ne priežastis susikoncentruoti tik į rimtus dalykus ir slopinti savo paties vaiškiškas svajones. Taip galvoja ir šis tėtis, kuris savo vaikui sukonstravo vežimėlį iš vaikystėje mylėto filmo.
Vaikiškas filmo "Atgal į ateitį" vežimėlis
© boredpanda.com nuotr.

Amerikietis Beau Coffronas yra didelis filmo "Atgal į ateitį" ("Back to the future") fanas. Šis filmas neseniai buvo prisimintas spalio 21 dieną, kadangi būtent šią datą prieš 30 metų sukurto filmo kūrėjai pasirinko diena, kai filmo herojai pradeda susipažinti su "ateities" technologijomis. „Nuoširdžiai prisipažinsiu, aš laukiau 2015-ųjų spalio 21 dienos dar kai buvau vaikas. Šią vasarą planavau tai progai sukurti kažką linksmo “, - rašė jis.

Rezultatas iš tiesų buvo linksmas, tačiau tuo pačiu ir naudingas - jis sukūrė vaiko vežimėlį, panašų į tikrą filme veikiantį "DeLorean" automobilį.

Ko reikėjo projektui. Projektui panaudotas paprastas vežimėlis, PVC vamzdžiai, kartonas, daug pilkos ir juodos lipnios juostos, pilki ir juodi purškiami dažai, ventiliacijos grotelės, baterijomis maitinama LED juosta ir keletas dalių nuo sulūžusio žaislo.

"Aš žinojau, kad noriu sukonstruoti "DeLorean" iš kartono, tačiau taip pat man reikėjo pakankamai lengvo rėmo, ant kurio galėčiau jį tvirtinti. PVC vamzdžiai yra lankstūs bei lengvi. Aš juos nudažiau juodai, kad niekas negalėtų matyti rėmo, kai viskas bus surinkta. Tada sukarpiau kartoną ir nudažiau jį pilkai. Ši medžiaga buvo ideali, nes ją buvo lengva pjaustyti ir patogi jungti vieną plokštę su kita. Jungimui naudojau pilką lipnią juostą", - pasakojo jis.

Plastikinius ratus, variklio dangtį ir veidrodėlius tėtis panaudojo nuo didelės užsėdamos sulūžusios mašinėlės. Galinė vežimėlio dalis yra papildomai sustiprinta, nes svoris būtų per didelis jau vien papildomoms detalėms, nekalbant apie sūnaus svorį.

Numerius, papildomas grafines dalis ir laiko mašinos panelę jis rado internete, juos atsispausdino ir pritaikė vežimėlyje. Geltona, raudona ir balta lipni juosta panaudota sukuriant galines šviesas.

www.boredpanda.com
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.

Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą (1)

Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.