Vaikiškas filmo "Atgal į ateitį" vežimėlis

Tai, kad tapote atsakingas ne tik už save, tačiau ir dar už kelis mažus savo naujos šeimos narius, yra ne priežastis susikoncentruoti tik į rimtus dalykus ir slopinti savo paties vaiškiškas svajones. Taip galvoja ir šis tėtis, kuris savo vaikui sukonstravo vežimėlį iš vaikystėje mylėto filmo.
Vaikiškas filmo "Atgal į ateitį" vežimėlis
© boredpanda.com nuotr.

Amerikietis Beau Coffronas yra didelis filmo "Atgal į ateitį" ("Back to the future") fanas. Šis filmas neseniai buvo prisimintas spalio 21 dieną, kadangi būtent šią datą prieš 30 metų sukurto filmo kūrėjai pasirinko diena, kai filmo herojai pradeda susipažinti su "ateities" technologijomis. „Nuoširdžiai prisipažinsiu, aš laukiau 2015-ųjų spalio 21 dienos dar kai buvau vaikas. Šią vasarą planavau tai progai sukurti kažką linksmo “, - rašė jis.

Rezultatas iš tiesų buvo linksmas, tačiau tuo pačiu ir naudingas - jis sukūrė vaiko vežimėlį, panašų į tikrą filme veikiantį "DeLorean" automobilį.

Ko reikėjo projektui. Projektui panaudotas paprastas vežimėlis, PVC vamzdžiai, kartonas, daug pilkos ir juodos lipnios juostos, pilki ir juodi purškiami dažai, ventiliacijos grotelės, baterijomis maitinama LED juosta ir keletas dalių nuo sulūžusio žaislo.

"Aš žinojau, kad noriu sukonstruoti "DeLorean" iš kartono, tačiau taip pat man reikėjo pakankamai lengvo rėmo, ant kurio galėčiau jį tvirtinti. PVC vamzdžiai yra lankstūs bei lengvi. Aš juos nudažiau juodai, kad niekas negalėtų matyti rėmo, kai viskas bus surinkta. Tada sukarpiau kartoną ir nudažiau jį pilkai. Ši medžiaga buvo ideali, nes ją buvo lengva pjaustyti ir patogi jungti vieną plokštę su kita. Jungimui naudojau pilką lipnią juostą", - pasakojo jis.

Plastikinius ratus, variklio dangtį ir veidrodėlius tėtis panaudojo nuo didelės užsėdamos sulūžusios mašinėlės. Galinė vežimėlio dalis yra papildomai sustiprinta, nes svoris būtų per didelis jau vien papildomoms detalėms, nekalbant apie sūnaus svorį.

Numerius, papildomas grafines dalis ir laiko mašinos panelę jis rado internete, juos atsispausdino ir pritaikė vežimėlyje. Geltona, raudona ir balta lipni juosta panaudota sukuriant galines šviesas.

www.boredpanda.com
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.