Paprastas būdas sutvarkyti nuotolinį pultelį

 (5)
Kai kurie buities darbai atrodo per smulkūs, kad prisiverstumėme jų imtis. Perdegusios dvi iš trijų lempučių kartais neatrodo problema (juk viena vistiek dega), varvantis čiaupas, jeigu lašėjimas pernelyg neerzina, taip pat neretai laukia laisvesnės būsto savininko valandos. Ką jau kalbėti apie prastai veikiantį nuotolinio valdymo pultelį, kurio mygtukus ilgainiui įprantame spausti stipriau ar kelis kartus, randame tam tikrų reaguojančių vietų ir panašiai. Tačiau kodėl laisvą dieną nepaskyrus dvidešimt minučių šiai problemai spręsti? Juolab, kad sprendimas visiškai paprastas.
pultelis
pultelis
© Shutterstock nuotr.

Ilgai ir intensyviai naudojamas nuotolinio valdymo pultelis, jis pradeda gesti. Dažnai pultelio mygtukai ima nebereaguoti į paspaudimą. Taip nutinka, nes užsiteršia kontaktinės valdymo platformos ir guminiai mygtukai arba susidėvi laidžiosios mygtukų dangos.

Norėdami pataisyti pultelį, turėsite kruopščiai jį išrinkti, nuvalyti platformas ir mygtukus drėgna servetėle, po to reikės ant mygtukų užlašinti šiek tiek laidžių klijų.

Yra dar vienas pultelių pataisymo būdas. Tam reikės folijos gabalėlius priklijuoti prie laidžiųjų gumelių. Darbui mums prireiks žirklių, peilio, pinceto, universalių klijų ir folijos.

Išimame baterijas iš pultelio. Peiliu kruopščiai padaliname pultelį į dvi dalis, kurios paprastai užsifiksuoja skląsčiais.

Po to išimame valdymo platformą ir guminių mygtukų bloką. Drėgna servetėle nuvalome juos nuo purvo. Iškerpame nedidelius kvadratėlius iš folijos, tiksiančius prie kontaktinės platformos.

Užlašiname šiek tiek klijų ant laidžiosios dangos ir su pincetu paėmę kvadratėlį, jį priklijuojame.

Dabar pultelį surinkite. Įdėkite baterijas ir patikrinkite visų mygtukų veikimą.

Toks pats defektas atsiranda maždaug po metų. Vėl atkurti mygtukų darbą galima tiesiog atplėšus seną foliją ir priklijavus naują.

Šaltinis ir nuotraukos: http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų (1)

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.