Paprastas būdas sutvarkyti nuotolinį pultelį

 (5)
Kai kurie buities darbai atrodo per smulkūs, kad prisiverstumėme jų imtis. Perdegusios dvi iš trijų lempučių kartais neatrodo problema (juk viena vistiek dega), varvantis čiaupas, jeigu lašėjimas pernelyg neerzina, taip pat neretai laukia laisvesnės būsto savininko valandos. Ką jau kalbėti apie prastai veikiantį nuotolinio valdymo pultelį, kurio mygtukus ilgainiui įprantame spausti stipriau ar kelis kartus, randame tam tikrų reaguojančių vietų ir panašiai. Tačiau kodėl laisvą dieną nepaskyrus dvidešimt minučių šiai problemai spręsti? Juolab, kad sprendimas visiškai paprastas.
pultelis
pultelis
© Shutterstock nuotr.

Ilgai ir intensyviai naudojamas nuotolinio valdymo pultelis, jis pradeda gesti. Dažnai pultelio mygtukai ima nebereaguoti į paspaudimą. Taip nutinka, nes užsiteršia kontaktinės valdymo platformos ir guminiai mygtukai arba susidėvi laidžiosios mygtukų dangos.

Norėdami pataisyti pultelį, turėsite kruopščiai jį išrinkti, nuvalyti platformas ir mygtukus drėgna servetėle, po to reikės ant mygtukų užlašinti šiek tiek laidžių klijų.

Yra dar vienas pultelių pataisymo būdas. Tam reikės folijos gabalėlius priklijuoti prie laidžiųjų gumelių. Darbui mums prireiks žirklių, peilio, pinceto, universalių klijų ir folijos.

Išimame baterijas iš pultelio. Peiliu kruopščiai padaliname pultelį į dvi dalis, kurios paprastai užsifiksuoja skląsčiais.

Po to išimame valdymo platformą ir guminių mygtukų bloką. Drėgna servetėle nuvalome juos nuo purvo. Iškerpame nedidelius kvadratėlius iš folijos, tiksiančius prie kontaktinės platformos.

Užlašiname šiek tiek klijų ant laidžiosios dangos ir su pincetu paėmę kvadratėlį, jį priklijuojame.

Dabar pultelį surinkite. Įdėkite baterijas ir patikrinkite visų mygtukų veikimą.

Toks pats defektas atsiranda maždaug po metų. Vėl atkurti mygtukų darbą galima tiesiog atplėšus seną foliją ir priklijavus naują.

Šaltinis ir nuotraukos: http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.