Darau pats: sužinokite, kaip pasigaminti vyrišką „Kalėdinės istorijos“ šviestuvą

Medžio apdailos darbų meistras Jackman Works pagamino unikalią „Kalėdinės istorijos“ (angl. A Christmas Story) šviestuvo versiją. Vietoje tradiciškai šio tipo šviestuvuose naudojamos dailios moteriškos kojos, jis panaudojo savo kojos modelį.
© Boredpanda

Šis pastatomas šviestuvas yra realistiško dydžio Jackman Works kojos modelis. Vyriškis kojos pagrindą pagamino iš klevo bloko, lempos gaubtui jis panaudojo armatūrą, dirbtinę odą bei batų raištelius. Šviestuvą užbaigė miško kirtėjo batu, kuris buvo pritvirtinamas naudojant sriegiuotą žalvario žibinto strypą per visą koją su veržle abiejuose galuose.

Štai kaip atrodo galutinis šio Darau Pats projekto rezultatas.

Viskas prasidėjo nuo kojos fotografavimo. Padarius nuotraukas iš visų pusių, jis programėlės „GIMP“ pagalba paruošė šabloną.

Tada reikėjo surinkti medžiagas.

Klevo blokas paruošiamas iki tokio dydžio, kad būtų galima padaryti tam tikrą topografinį sluoksnį.

Paruošiamas pirmas kojos gabalas, o tada pirmąjį kojos gabalą buvo galima naudoti kaip šabloną.

Iš centrinės kojos dalies jis pašalino medienos, taip palengvindamas šviestuvą. Tada jis suklijavo sluoksnius į „kojos sumuštinį“ ir paliko džiūti per naktį.

Kitą dieną jis suformavo plokščią 2D koją, kurią reikėjo paversti į 3D.

Jis suapvalino formas taip, kad šviestuvas atrodytų, kaip tikra koja.

Šviestuvo jungčiai pažymėti jis buvo palikęs popieriaus lapą, tai leido jam patekti į kojos vidų.

Jis išlengvino medieną ir suklijavo ją atgal.

Kojos šlifavimas.

Perėjimas nuo viršaus iki apatinės pėdos užbaigiamas gręžiant skylę naujos viršutinės dalies plokštės viduryje ir pėdos apačioje.

Apatinei plokštei jis panaudojo dar vieną klevo bloko gabalėlį.

Tada koją jis nulakavo.

Elektros darbai.

Šviestuvo gaubtui buvo panaudota armatūra.

Jis supjaustė dirbtinę odą ir permušė skyles.

Šviestuvo gaubtui užbaigti panaudojo batų raištelius.

O štai ir užbaigtas šviestuvas.

Visas gamybos procesas video formatu:

Informacija ir forografijos: boredpanda.com
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Darau pats: terasa, kurios sprendimas atsiėjo vos 95 eurus (3)

Terasa yra ne tik jauki vieta, kurioje malonu leisti laiką šiltuoju metų laiku, bet kartu ji gali daliai papildyti namo eksterjerą. Dalinamės skaitytojo Dariaus Darau Pats terasos projektu.

Darau pats: sūpynės vaikams ir lauko stalas iš medienos (3)

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laiko užsiimti įvairiais darbais, kuriems anksčiau nebuvo laiko. Mūsų skaitytojas Algirdas pasidalino savo pirmaisiais vasariškais Darau Pats projektais iš medienos – vaikams skirtomis sūpynėmis bei lauko stalu.

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.