Darau pats: siaura spintelė vonios kambariui

 (5)
Jei vonioje "netikėtai" pradėjo daugėti buteliukų nuo įvairių kosmetikos priemonių ir vietos jūsų minimaliam higienos arsenalui pritaikytose spintelėse nepakanka, geriausia išeitis - nesunkiai sukonstruojama vonios spintelė iš MDP plokščių.
spintelė
spintelė
© Autoriaus nuotr.

Supjaustytą MDP apklijuojame popieriniu apvadu. Tam pravers senas lygintuvas.

Išlyginę vieną apvado kraštą pagal detalės kraštą, karštu lygintuvu priklijuojame apvadą prie visos briaunos. Kaitinant klijai lydosi ir priklijuoja apvadą. Atsikišusį apvado kraštą atsargiai nupjauname aštriu peiliu.

Karštas lygintuvas palieka ant apvado tamsias dėmes, kurias lengvai pašalinsite drėgnu skudurėliu ir bet kokia valymo priemone. Pagal projektą sujungiame paruoštas detales ir ant išorinės dalies pažymime vietą, kur gręšime skylę konformatui. Specialiu grąžtu pragręžiame skyles. Apatinės detalės skylė turi būti gilesnė, nes priešingu atveju konformatas sulaužys medžio drožlių plokštę.

Kadangi MDP storis yra 18 mm, būsimos skylės centrą reikia žymėti ties 9 mm nuo viršutinės detalės krašto.

Taip surinkę spintelės dėžutę ant šoninių sienelių pažymime vietas, kur gręšime skyles lentynėlių tvirtinimui.

Pritvirtinus lentynėles, galima imtis fasadų paruošimo.

Durelėse išgręžiame skyles pagal baldų vyrius. Atkreipkite dėmesį, kad skylės nėra kiauros – jos skirtos vyriams pritvirtinti. Jų gylis turi būti 35 mm. Šiam darbui rinkitės plunksninį grąžtą, kurio centrinio danties ilgis iki 5 mm.

Vyrius reikia pritvirtinti varžtais 


ir pridėjus dureles prie šoninės spintos sienelės, pažymėkite vietas, kur reikia išgręžti skyles vyriams.

Tuomet įsukami 9\10 ilgio medsraigčiai. Būtinai sureguliuokite fasadą ir prispauskite tvirtinimo elementus.

Prie apatinės spintos detalės prisukite dekoratyvines kojeles su reguliuojama veržle.

Surinktą spintą būtinai pritvirtinkite jos stovėjimo vietoje. Tam puikiai tiks paprastos tiesios kilpelės.

Šaltinis ir nuotraukos: sdelaysam-svoimirukami.ru

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: grindys iš 2 500 mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.

Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą (1)

Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.