Darau pats: medinė sudedama lempa

 (5)
Ši lempa - puikus pavyzdys, kaip turint gerą galvą ir šiek tiek įgūdžių galima pasidaryti originalią interjero detalę.
Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Netradicinių konstrukcijų ir idėjų mėgėjas Mike'as Warrenas panašaus dizaino lempą rado internete. Ji jam patiko, tačiau kainavo labai brangiai - 650 eurų. Jis nusprendė pataupyti ir suprojektuoti panašią lempą naudodamas nemokamas kompiuterines programas, o trafaretus atsispausdinti darbo spausdintuvu. Jis skaičiuoja, kad medžiagos jam galėjo atsieiti tik 13 eurų. Panašią lempą galite pasigaminti ir jūs.

Pirmiausia atspausdintos formos ir suklijuotos tarpusavyje.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Tada priklijuotos prie medienos.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Tuomet dalys išpjautos naudojant juostinį pjūklą.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Reikia kruopščiai apšlifuoti kraštus.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Švitriniu popieriumi nušlifuojamas plastikinis vamzdelis, ant kurio bus užmaunamos lempos detalės.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Permatomas plastikinis vamzdelis buvo nušvitrintas nedidelio šiurkštumo švitriniu popieriumi, kad paviršius taptų matiškas ir įgautų nuotraukoje matomą spalvą. Paviršius sušvelnintas naudojant kempinėlę.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Įtaisome lemputę, užmauname plastikinį vamzdelį ir pradedame dėlioti medines dalis

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.

Dalis galima sukioti į visas puses, sudarant įdomias kombinacijas.

Darau pats: medinė sudedama lempa
© boredpanda.com nuotr.
www.boredpanda.com
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.