Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys

Lovos galvūgalis – nepigi lovos dalis. Tad tie, kurie nori originalaus, bet nebrangaus lovos galvūgalio, dažnai nusprendžia pasigaminti jį patys.
© Shutterstock

Miegamasis – erdvė, kurioje paprastai naudojamas minimalus baldų bei aksesuarų kiekis. Tokiu būdu yra siekiama atsikratyti nereikalingo streso ir išlaikyti šios vietos ramybę. Lovos galvūgalis gali tapti įdomiausiu ir akį patraukiančiu miegamojo interjero elementu. Pristatome kelias lovos galvūgalio idėjas, kurias įgyvendinti galite patys.

Lovos galvūgalis iš senų durų arba langų. Šiandien interneto platybėse galima rasti gausybę Darau Pats projektų, kuriuose lovos galvūgaliui yra panaudojami seni langai, durys arba varteliai. Tokie naujam gyvenimui prikelti (nušveisti ir perdažyti) seni daiktai erdvei suteikia charakteringumo, jie tampa netikėta bet gražia interjero detale.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalis iš medinių padėklų. Mediniai padėklai, tarytum Lego kaladėlės, gražiai susideda ir gali tapti bet kokiu baldu: lova, sofa, stalu. Šie padėklai taip pat puikiai gali tarnauti kaip lovos galvūgalis.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalis iš faneros arba kamštinės plokštės. Tai itin paprasta ir pastangų nereikalaujanti galvūgalio idėja. Nors iš pirmo žvilgsnio tokia idėja gali pasirodyti netgi per paprasta, tačiau miegamojo erdvei ši plokštė suteikia šilumos ir vizualinio įdomumo.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalio įspūdžio sukūrimas. Tikro lovos galvūgalio gali ir nebūti. Pasitelkus kūrybiškumą, galima lovos galvūgalio įspūdi sukurti pasitelkus piešinius ant sienos. Tokia galvūgalio idėja puikiai tinka vaiko kambaryje.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock
Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalio puošyba lemputėmis. Lovos galvūgalį galima papuošti lemputėmis, taip erdvei suteikiant papildomo jaukumo ir atmosferiškumo.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Darau pats: terasa, kurios sprendimas atsiėjo vos 95 eurus (3)

Terasa yra ne tik jauki vieta, kurioje malonu leisti laiką šiltuoju metų laiku, bet kartu ji gali daliai papildyti namo eksterjerą. Dalinamės skaitytojo Dariaus Darau Pats terasos projektu.

Darau pats: sūpynės vaikams ir lauko stalas iš medienos (3)

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laiko užsiimti įvairiais darbais, kuriems anksčiau nebuvo laiko. Mūsų skaitytojas Algirdas pasidalino savo pirmaisiais vasariškais Darau Pats projektais iš medienos – vaikams skirtomis sūpynėmis bei lauko stalu.

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.