Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys

Lovos galvūgalis – nepigi lovos dalis. Tad tie, kurie nori originalaus, bet nebrangaus lovos galvūgalio, dažnai nusprendžia pasigaminti jį patys.
© Shutterstock

Miegamasis – erdvė, kurioje paprastai naudojamas minimalus baldų bei aksesuarų kiekis. Tokiu būdu yra siekiama atsikratyti nereikalingo streso ir išlaikyti šios vietos ramybę. Lovos galvūgalis gali tapti įdomiausiu ir akį patraukiančiu miegamojo interjero elementu. Pristatome kelias lovos galvūgalio idėjas, kurias įgyvendinti galite patys.

Lovos galvūgalis iš senų durų arba langų. Šiandien interneto platybėse galima rasti gausybę Darau Pats projektų, kuriuose lovos galvūgaliui yra panaudojami seni langai, durys arba varteliai. Tokie naujam gyvenimui prikelti (nušveisti ir perdažyti) seni daiktai erdvei suteikia charakteringumo, jie tampa netikėta bet gražia interjero detale.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalis iš medinių padėklų. Mediniai padėklai, tarytum Lego kaladėlės, gražiai susideda ir gali tapti bet kokiu baldu: lova, sofa, stalu. Šie padėklai taip pat puikiai gali tarnauti kaip lovos galvūgalis.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalis iš faneros arba kamštinės plokštės. Tai itin paprasta ir pastangų nereikalaujanti galvūgalio idėja. Nors iš pirmo žvilgsnio tokia idėja gali pasirodyti netgi per paprasta, tačiau miegamojo erdvei ši plokštė suteikia šilumos ir vizualinio įdomumo.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalio įspūdžio sukūrimas. Tikro lovos galvūgalio gali ir nebūti. Pasitelkus kūrybiškumą, galima lovos galvūgalio įspūdi sukurti pasitelkus piešinius ant sienos. Tokia galvūgalio idėja puikiai tinka vaiko kambaryje.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock
Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock

Lovos galvūgalio puošyba lemputėmis. Lovos galvūgalį galima papuošti lemputėmis, taip erdvei suteikiant papildomo jaukumo ir atmosferiškumo.

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys
© Shutterstock
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų (1)

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.