Darau pats: kaip nudažyti sieną už 30 eurų

 (2)
Net jei jūsų profesinė sritis yra visiškai nesusijusi su statybomis ar dekoru, o paskutinį kartą tokio pobūdžio darbus atlikote ankstyvoje jaunystėje, tai tikrai ne priežastis bijoti kažką pasidaryti savo rankomis. Juolab, jog pasiekti puikiam rezultatui dažnai užtenka kruopštumo ir mažo postūmio. Ką gali žinoti, gal tai įkvėps ir didesniems darbams.
Darau pats: kaip nudažyti sieną už 30 eurų
© Fotolia nuotr.

Mindaugo Rimkaus bute esančios baltos sienos turėjo daug potencialių dekoravimo galimybių. Vyras jomis pasinaudojo dekoruodamas sieną dideliais spalvotais ornamentiniais trikampiais. „Buvome nusprendę, kad visas butas bus šviesus, tačiau keliose vietose sukursime tam tikrus akcentus. Išsirinkome spalvas dalis dera su rudomis grindimis, o mėlyna spalva yra akcentinė. Tuomet pradėjome ieškoti idėjos ir radome panašią mintį internete. Ji mums patiko, nes baltos linijos susisieja su butu. Gali būti, kad panašų dalyką pakartosime keliose buto vietose, tačiau jau smulkesniu formatu, nedažydami visos sienos“, pasakoja pašnekovas. Prieš dažant sieną, buvo pasikonsultuota su dizainere dėl formų ir spalvų.

Pasižiūrėkite, kaip sekėsi Mindaugui ir kokį rezultatą jis pasiekė:

Tokį sprendimą nesunkiai galite įgyvendinti ir jūs. Mindaugas prisipažino, kad, išskyrus vaikystėje atliktus statybinio pobūdžio darbus, jokių profesionalių dažymo įgūdžių neturėjo. „Tiesiog abu esame kruopštūs ir priekabūs. Visa tai lėmė, kad užtrukome gerą pusdienį. To užteko išklijuoti juosteles, du kartus nudažyti ir tada jas nulupti“, prisimena jis.

Dekoruotos sienos plotis yra beveik 8 kvadratiniai metrai (7,8). Medžiagos sienos dekoracijai (dažai, dažų spalvų sumaišymas, keli paprasčiausi voleliai ir speciali lipni juosta) kainavo simbolinę 30-58 eurų sumą.

Gal ir jūs, kaip ir ŠIS MŪSŲ SKAITYTOJAS turite kokių nors darbų pavyzdžių? Pasidalinkite: info@daraupats.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.