Darau pats: kaip nudažyti sieną už 30 eurų

 (2)
Net jei jūsų profesinė sritis yra visiškai nesusijusi su statybomis ar dekoru, o paskutinį kartą tokio pobūdžio darbus atlikote ankstyvoje jaunystėje, tai tikrai ne priežastis bijoti kažką pasidaryti savo rankomis. Juolab, jog pasiekti puikiam rezultatui dažnai užtenka kruopštumo ir mažo postūmio. Ką gali žinoti, gal tai įkvėps ir didesniems darbams.
Darau pats: kaip nudažyti sieną už 30 eurų
© Fotolia nuotr.

Mindaugo Rimkaus bute esančios baltos sienos turėjo daug potencialių dekoravimo galimybių. Vyras jomis pasinaudojo dekoruodamas sieną dideliais spalvotais ornamentiniais trikampiais. „Buvome nusprendę, kad visas butas bus šviesus, tačiau keliose vietose sukursime tam tikrus akcentus. Išsirinkome spalvas dalis dera su rudomis grindimis, o mėlyna spalva yra akcentinė. Tuomet pradėjome ieškoti idėjos ir radome panašią mintį internete. Ji mums patiko, nes baltos linijos susisieja su butu. Gali būti, kad panašų dalyką pakartosime keliose buto vietose, tačiau jau smulkesniu formatu, nedažydami visos sienos“, pasakoja pašnekovas. Prieš dažant sieną, buvo pasikonsultuota su dizainere dėl formų ir spalvų.

Pasižiūrėkite, kaip sekėsi Mindaugui ir kokį rezultatą jis pasiekė:

Tokį sprendimą nesunkiai galite įgyvendinti ir jūs. Mindaugas prisipažino, kad, išskyrus vaikystėje atliktus statybinio pobūdžio darbus, jokių profesionalių dažymo įgūdžių neturėjo. „Tiesiog abu esame kruopštūs ir priekabūs. Visa tai lėmė, kad užtrukome gerą pusdienį. To užteko išklijuoti juosteles, du kartus nudažyti ir tada jas nulupti“, prisimena jis.

Dekoruotos sienos plotis yra beveik 8 kvadratiniai metrai (7,8). Medžiagos sienos dekoracijai (dažai, dažų spalvų sumaišymas, keli paprasčiausi voleliai ir speciali lipni juosta) kainavo simbolinę 30-58 eurų sumą.

Gal ir jūs, kaip ir ŠIS MŪSŲ SKAITYTOJAS turite kokių nors darbų pavyzdžių? Pasidalinkite: info@daraupats.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.

Darau pats: 4 lesyklėlių projektai, kuriuos galite išbandyti dar šią žiemą (1)

Žiema yra metas, kai kiemo bei sodo čiulbuonėliams prireikia pagalbos ieškant maisto, todėl ne vienas iš mūsų šiuo metų laiku lauke kabiname įvairiausias lesyklėles. Kviečiame susipažinti su keliais paukščių lesyklėlių Darau Pats projektais, kuriuos galite išmėginti dar šią žiemą.