Darau pats: iš paprastos dėžės – 3 sprendimai

 (9)
Jei norite originalių, savitų ir išskirtinių namų, neskubėkite į prabangias baldų ir interjero aksesuarų parduotuves. Tai galima padaryti daug paprasčiau. Užsukite į statybinių medžiagų parduotuvę ir nusipirkite pušinių lentelių. Ką galima iš jų padaryti, pažiūrėkite patys...
<span style="color: #ff7f00;">Darau pats:</span> iš paprastos dėžės – 3 sprendimai
© Asmeninio albumo nuotr.

1 dėžei pagaminti reikės: 2 pušinių lentelių (3 m ilgio), pušinių tašelių (3 x 4 cm), vinučių, medsraigčių, statybinio karšto oro pūtiklio.

Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.

Tašelį supjaustykite tokio ilgio pagaliukais, kokio aukščio bus dėžė. Taip pat supjaustykite ir
lenteles (šoninės turi būti ilgesnės už galines). Prie tašelio vinukais prikalkite lenteles, tada kitą jų galą – prie kito tašelio. Taip sukalsite dėžę be dugno. Kad ji būtų stipresnė, kampus suveržkite medsraigčiais. Norėdami išgauti sendintą įspūdį, medieną nudeginkite statybiniu karšto oro pūtikliu.

Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.
Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.
Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.
Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.

Paklausite, kam reikalinga medinė dėžė be dugno? Jei būsite kūrybingi ir nebijosite naujovių, šį
paprastą ir, regis, kasdienį daiktą galėsite sumaniai pritaikyti dekoruodami namus. Tai ne tik originali, bet ir ekonomiška idėja, padėsianti taupyti šeimos pinigus. Yra net kelios medinės dėžės be dugno pritaikymo galimybės.

Prieškambario spintelė – batų dėžė

Prieškambaryje vieną ant kitos pastatykite dvi medines dėžes ir jums nebereikės sukti galvos, kur sudėti batus. Viršutinė dėžė – tinkama vieta raktams, pirštinėms ar šaliams... Jei prieškambaris erdvesnis, šalia „batų dėžės“ galite pastatyti dar vieną dėžę, o ant jos padėti sėdimąją pagalvėlę – dabar nebereikės ir pufo batams persiauti.

Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.

Etažerė

Prie dekoratyvios sienos viena ant kitos sustatytos dėžės be dugno virs patogia ir talpia etažere, kurioje patogu laikyti knygas, albumus ar smulkmenas. Ažūrinė vertikali konstrukcija atrodo
lengva ir išraiškinga, nes vietoj nugarėlės matyti sienos dekoras. Jei nepatinka vertikali etažerė, galima sumodeliuoti ir kitokios formos ar pasigaminti daugiau dėžių ir sukomponuoti didesnę sekciją.

Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.

Suoliukas

Jauki pasisėdėjimo vieta pravers bet kuriame namų kampelyje, juolab kad ją sukurti labai lengva – tereikia vieną šalia kitos pastatyti dvi dėžes, o ant viršaus uždėti po pagalvėlę. Dėžės viduje
yra vietos įkišti pintą krepšį, kuriame patogu laikyti žurnalus ar kitas smulkmenas. Iš tokios pačios dėžės pasigaminkite ir mažą staliuką. 

Darau Pats
Darau Pats
© Asmeninio albumo nuotr.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.

Studentų pastatytas netradicinis stebėjimo bokštas Estijos pelkėje

Estijos Dailės akademijos Architektūros ir interjero katedros studentai sukūrė stebėjimo bokštą vienoje iš didžiausių Estijos pelkių. Ši pelkė kiekvienais metais, nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, sulaukia nemažai paukščių stebėtojų bei gamtos mylėtojų, todėl tokiai vietai yra itin aktuali tinkama infrastruktūra, kuria kelis pastaruosius metus rūpinasi minėtas institutas.

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.